Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 19:49, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)



Spoko Szalona Kobitko, bez czarny już trupa nie przypomina wypuścił kilka gałązek i chyba dobrze mu na Syberii hehehe tylko żeby go te polarne misie nie zjadły


Noo to się cieszę ,że już trupa nie przypomina .. Bo u mnie non stop wyglądał jak trup ,albo może powinnam napisać ,że wcale nie wyglądał , bo był wiecznie zeżarty ..

Przytnie go Gosiu na wiosnę dość krótko to się zagęści i stworzy ładną kulę a nie jednego badyla

Ściskam mocno .. Paczka ma być jutro
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:50, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
Elu macham


Bogusiu .. Odmachuję
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:57, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)


Przeraził mnie ten TRUP!!!!.... aż doczytałam, że to pieszczotliwa nazwa bzu. ........można i tak

Swoją drogą lecą tu ciągle jakieś niestworzone historie.... trupy......napady.......i osaczanie przez białe miedźwiedzie... horror po prostu
Ktoś tu ma wyobraźnię jak Coben.....

Kofffam Harlana ... Przeczytałam masę jego książek ..wprawdzie ju dość dawno , ale pamiętam że łykałam je na potegę

Z tym trupem to było tak : wysłałam do Gośki paczkę z roślinami..a że był to bez czarny black lace i to całkiem pokażny to spakowanie go był nie lada problemem .. Jak Gosia Joanna paczkę zobaczyła taaaką wielką to się podśmiewała ,że wyglądała jak zapakowana trumna ... Stad więc cała te " nazewnictwo " a źe mi wciąż bza wyźerały sarny , to się teraz Gośka śmieje ,źe i u Niej cośtam może bza zeżreć .. Noo i padło na białe niedźwiedzie ..iinoooo czy takowe u Wos lotajom ??

Buziole ... Śmieje się jak gooopia
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
eda 21:46, 20 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
gierczusia napisał(a)


U Was dzieciaki szczęście mają .. U nas niestety ani konwojenta ani dowózki .. A mój młody miał 4 kilometrasy do podstawówki..echhhh..ciężkie te dzieciaki życie czasem maja .. Jak se wspomnę jak leciałam do mojej podstawówki tylko przez ulicę , to se tylko zdycham

Ps..mój eMuś blondyn , więc pstttttt

Ściskam moooocno


dobra jestem cicho pssssyt Uściskuje buziaki No to naprawdę daleko musiałaś wozić o jojoj no to moje mają dużo szczęścia
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
gierczusia 22:01, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
eda napisał(a)


dobra jestem cicho pssssyt Uściskuje buziaki No to naprawdę daleko musiałaś wozić o jojoj no to moje mają dużo szczęścia

Pssttt ..

My to juz takiego pecha mamy do tych odległych szkół ..teraz jeżdzi 13 km..noo dobra ..moim samochodem .. W sąśiednim Mikołowie jeżdżą gimbusy a u nas oczywiście echoooooooooo

Buziole gorące
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:11, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Tak sobie ostatnio myślałam ,jak ten mój ogród przez te parę lat ewoluował.. Muszę Wamakoeś fotki zrobić typu bifor i after

Takie jak te na przykład



Na początku było tak....





Pooootem było tak ...




A teraz wygląda to taaak





Albo inne ujęcie ..




Fajne co nie ??.. Jak się tak patrzy to człek nabiera zapału dla dalszej rewolty
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 22:14, 20 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ela ja to samo dzisiaj robię Oglądaj fotki porównawcze i się dziwią Cudne zmiany
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gierczusia 22:26, 20 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ela ja to samo dzisiaj robię Oglądaj fotki porównawcze i się dziwią Cudne zmiany


Gosieńko .. Jakoś na wspominki mnie wzięło .. Na starość siem sentymentalna chiba robiem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 22:29, 20 paź 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Było pięknie i jest jeszcze piękniej Wspomnienia no cóż jednak to ta choroba o której mi kiedyś pisałaś SKS hehehehe i mnie też dopada zwłaszcza jesienią
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
malgorzata_s... 22:30, 20 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
gierczusia napisał(a)


Gosieńko .. Jakoś na wspominki mnie wzięło .. Na starość siem sentymentalna chiba robiem


No to obie się robimy Luki wczoraj porównania robił a on młody, więc to chyba nie starość
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies