Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

bleebla 23:06, 20 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Jaka starość? Jaki sentymentalizm? Toż to po prostu jesień kobito
____________________
Aga - Mała eLeczka
Sebek 23:32, 20 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gierczusia napisał(a)


Gosieńko .. Jakoś na wspominki mnie wzięło .. Na starość siem sentymentalna chiba robiem


Kurcze ja też pokazywałem metamorfozę ogrodu... Może stary aż tak nie jestem, ale studia wysysają ze mnie życie... Byle do wiosny... Bo portale pogodowe śnieg w piątek zapowiadają
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
BusyBee 11:01, 21 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
gierczusia napisał(a)

Kofffam Harlana ... Przeczytałam masę jego książek ..wprawdzie ju dość dawno , ale pamiętam że łykałam je na potegę

Z tym trupem to było tak : wysłałam do Gośki paczkę z roślinami..a że był to bez czarny black lace i to całkiem pokażny to spakowanie go był nie lada problemem .. Jak Gosia Joanna paczkę zobaczyła taaaką wielką to się podśmiewała ,że wyglądała jak zapakowana trumna ... Stad więc cała te " nazewnictwo " a źe mi wciąż bza wyźerały sarny , to się teraz Gośka śmieje ,źe i u Niej cośtam może bza zeżreć .. Noo i padło na białe niedźwiedzie ..iinoooo czy takowe u Wos lotajom ??

Buziole ... Śmieje się jak gooopia


Jasne, jasne...Ty się tak nie tłumacz coben Ci tę wyobraźnię wyostrzył
A co do niedźwiedzi...to się zobaczy...zima niedługo nadejdzie...mam nadzieję, że nie taka z Gry o tron...bo gorsze rzeczy zobaczę niż miłe białe niedźwiedzie
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 11:05, 21 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Bifor i after napawają optymizmem... Mus czynić pany zimą i czekać na wiosnę...

OBY DO WIOSNY ...szybko zleci, no nie...??
____________________
U BusyBee w ogródku...
Milka 14:30, 21 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Sił już brak? mnie jakoś wyjątkowo do wiosny nie ciągnie, nadal pięknie i ciepło
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AsiaK_Z 16:47, 21 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Bifor i after, ŁAŁ, mega różnica. No normalnie miodzio
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
nicol21 17:49, 21 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10345
Zmiany rewelacyjne!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gierczusia 18:38, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Było pięknie i jest jeszcze piękniej Wspomnienia no cóż jednak to ta choroba o której mi kiedyś pisałaś SKS hehehehe i mnie też dopada zwłaszcza jesienią


Mówisz ,że to SKS ??... Łooo matuuuulu , a jednak ??..

A tak na serio...jesień jest jednak nostalgiczna..nic już na to nie poradzimy...a ja nie znoszę tych krótkich dńi , ciemnych i z małą ilością słońca .. Ale byle do grudnia, potem już bedzie dzień się wydłużał

Buziole .. Ciekawam , czy " trup " dotarł na miejsce ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:39, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bleebla napisał(a)
Jaka starość? Jaki sentymentalizm? Toż to po prostu jesień kobito


Bożeszzzz.. Jedna co nas pocieszyła,że to jednak nie jest starość .. Dobrze ,źe nie wszytskie wiecie ile ja mam lat bo wtedy by już tak łatwo z tą starością nie było
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:44, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sebek napisał(a)


Kurcze ja też pokazywałem metamorfozę ogrodu... Może stary aż tak nie jestem, ale studia wysysają ze mnie życie... Byle do wiosny... Bo portale pogodowe śnieg w piątek zapowiadają


Noo patrz .. Czyli to tak jakoś leci ,że jesienią wszyscy mamy tendencję do porównań i wspominek .. Wiec jak już Seba pisze ,źe tyszzz to ma , to jednak mogiem mieć nadzieję ,źe to nie starość

Seba.. Ty się tym studiów wyssać nie daj ... To Ty je masz wysysać a nie one Ciebie ... Możemy się kiedyś jakąś grupką wybrać na przykład do Żurka ..na ploteczki i pooglądać ogród pokazowy .. Hmmmmm ????

W piątek śnieg ??.. Noo Ty mnie tu nie sztresuj.. Przeca ja dopiero te moje kopane cisy posadziłam ....echhhh..te moje tempo .. Starej omy dwa dni przed śmiercią
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies