Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 18:48, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)


Jasne, jasne...Ty się tak nie tłumacz coben Ci tę wyobraźnię wyostrzył
A co do niedźwiedzi...to się zobaczy...zima niedługo nadejdzie...mam nadzieję, że nie taka z Gry o tron...bo gorsze rzeczy zobaczę niż miłe białe niedźwiedzie


.. Haha...ja widzę ,że czytamy dokładnie to samo ... Ja sie tylko pytam czemu Martin ten piernik nie napisał jeszcze kolejnej części ???... To Ci obibok no nie ??

Nie kcem trupów z niebieskimi oczyma ani takiej piźdżiawicy ...

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:58, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)
Bifor i after napawają optymizmem... Mus czynić pany zimą i czekać na wiosnę...

OBY DO WIOSNY ...szybko zleci, no nie...??

Uprzedzam ,źe choroba " bifor - after " jest baardzo grożna .. Ja im wiecej ten mój ogródeczek oglądam i w realu i na fotkach tym wiecej widze rzeczy do poprawki .. EMuś mnie chiba wnet eksmituje

Nie zleci szybko ,ojjj nie zleci ..chyba że będziemy się tu wzajemnie podtrzymywać na duchu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:01, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Milka napisał(a)
Sił już brak? mnie jakoś wyjątkowo do wiosny nie ciągnie, nadal pięknie i ciepło


Irenko .. U mnie kategoria " ciepło " kończy się wraz z założeniem skarpet..bo ja uwielbiam bose stópki , a już nie pamiętam kiedyyyyy to było

W ubiegłym roku jeszcze w listopadzie grila robiliśmy na tarasie , wiec mam nadzieję ,że te prognozy z śniegiem w piątek są z leksza chybione

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
bartek_luberda 19:02, 21 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Fajnie zobaczyć jak się ogród zmienia i wszystko rośnie
____________________
Ogródeczek
gierczusia 19:05, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Bifor i after, ŁAŁ, mega różnica. No normalnie miodzio
Pozdrawiam


Noo to ja się cieszę ,że i Wam się podoba .. Bo mnie sie podoba coraz bardziej ,ale to chyba naturalne ... Bo jak sie człek upieprzy do siódmych potów to trudno ,źeby mu się nie podobało.

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:09, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bartek_luberda napisał(a)
Fajnie zobaczyć jak się ogród zmienia i wszystko rośnie


.. Nooooo

Ostatnio ktoś mi powiedział ,ze jak mi to wszystko co mam posadzone wyrośnie to ja nawet stopy na taras nie wsadzę

Booożyyyczku .. Potem bedzie karczowanie .. Jak dobrze ,że na tej mojej glinie wszystko oprócz figi, morninga i pierisa rośnie nader marnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:09, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
nicol21 napisał(a)
Zmiany rewelacyjne!


Ale mi miło .. Dziękuję
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
BusyBee 21:03, 21 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
gierczusia napisał(a)


.. Haha...ja widzę ,że czytamy dokładnie to samo ... Ja sie tylko pytam czemu Martin ten piernik nie napisał jeszcze kolejnej części ???... To Ci obibok no nie ??

Nie kcem trupów z niebieskimi oczyma ani takiej piźdżiawicy ...

Ściskam


Czemu nie napisał???....bo siem chłopak sam w swojej historii zapętlił...
Ktoż to widział tak kombinować w tylu wątkach??? no kto?? ...coby na jeden wątek poświęcać jedno tomiszcze...!!! rozpędził się po prostu za bardzo ja to do niego już cierpliwości nie miałam i ciekawość mnie zżerała...co będzie dalej??......a tu nic

Trzymaj się ciepło

Ps: Teraz czytam Zaginioną dziewczynę- G. Flynn......i czekam na trupa
____________________
U BusyBee w ogródku...
EPODLAS 22:09, 21 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Napisz mi co gryzie moje bergenie. Nigdy się tym specjalnie nie przejmowałam, ale ty mi uświadomiłaś, że jednak coś je gryzie Będę wdzięczna. Pozdrówka.
____________________
Mój ogród
gierczusia 22:15, 21 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)


Czemu nie napisał???....bo siem chłopak sam w swojej historii zapętlił...
Ktoż to widział tak kombinować w tylu wątkach??? no kto?? ...coby na jeden wątek poświęcać jedno tomiszcze...!!! rozpędził się po prostu za bardzo ja to do niego już cierpliwości nie miałam i ciekawość mnie zżerała...co będzie dalej??......a tu nic

Trzymaj się ciepło

Ps: Teraz czytam Zaginioną dziewczynę- G. Flynn......i czekam na trupa

Myślisz ,źe się zapętlił Biedoczek ??.. Serio ??? Może masz rację bo teraz zdaje sie ma wyjść jakieś rozbudowane drzewo genealogiczne czy cuś podobnego.

Mnie też ten brak kolejnych tomów rozwala i to że on se filmidła kręci a za pisanie brać się nie kwapi

Zaginionej dziewczyny jeszcze nie czytałam ..może się skuszę ? tylko skończę dary anioła .. Moje nastolatki mnie tak prozą karmią

A na trupa to w książce czekasz czy jakowejś roślinki Ci trza i mom pakować ??

Ściskam moooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies