Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

AsiaK_Z 21:54, 02 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Warmia napisał(a)
I na koniec (niestety zdjęcie robione z lampą w ostatniej chwili, więc kiepskie) ale główne bohaterki tego spotkania zostały uwiecznione



Ja teeeeeeej, ta bambera w czarnym tutaj też jest? Boszzzzzzz
A na serio, to brakuje tu jeszcze kilku osób Marty i Lidki oraz Beaty i Sebka
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
BasiaLT 11:19, 03 lip 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Cudne "banany" na buziach, widać że spotkanie udane
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
m_gocha 11:33, 03 lip 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Ależ macie fajnie z tymi spotkaniami ogrodowiskowymi Grupa śląska jednak mocno się trzyma Pozazdrościć

Eluś cuuuuudniaste masz to koryto na lotosa! Normalnie mus mi się zabrać za betonowanie - ale czasu trochę brak i bojam się czy dam radę . Ale jak się już zdecyduję to dam Ci znać i może będę Cię zamęczać pytaniami (jak pozwolisz się zamęczać )

Mam jeszcze pytanko: Widziałam, że kupiłaś gdzieś koreczki nawozowe do roślin wodnych. Gdzież je kobieto zdobyłaś????? Od kilku lat już niedostępne w ogrodniczych (przynajmniej u mnie lokalnie). Dawniej kupowałam je i aplikowałam na wiosnę do moich lilii wodnych i kwitły pięknie! Teraz niestety jakoś słabo kwitną - może to skutek braku nawożenia? Ela dałabyś mi namiar na sprzedawcę?

Pozdrawiam wakacyjnie
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
gierczusia 12:42, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
m_gocha napisał(a)
Ależ macie fajnie z tymi spotkaniami ogrodowiskowymi Grupa śląska jednak mocno się trzyma Pozazdrościć

Eluś cuuuuudniaste masz to koryto na lotosa! Normalnie mus mi się zabrać za betonowanie - ale czasu trochę brak i bojam się czy dam radę . Ale jak się już zdecyduję to dam Ci znać i może będę Cię zamęczać pytaniami (jak pozwolisz się zamęczać )

Mam jeszcze pytanko: Widziałam, że kupiłaś gdzieś koreczki nawozowe do roślin wodnych. Gdzież je kobieto zdobyłaś????? Od kilku lat już niedostępne w ogrodniczych (przynajmniej u mnie lokalnie). Dawniej kupowałam je i aplikowałam na wiosnę do moich lilii wodnych i kwitły pięknie! Teraz niestety jakoś słabo kwitną - może to skutek braku nawożenia? Ela dałabyś mi namiar na sprzedawcę?

Pozdrawiam wakacyjnie


Gośku tym razem to grupa śląsko - poznańska czyli..międzywojewódzka
Koryto się podoba ?? ..to suuper bardzo siė cieszę pytaj ile chcesz ,chętnie odpowiem i na bank dasz radę
Korczki hmmm...wiem co i jak ja też szukałam..i miałam problem w końcu ..zapytałam Małej Mi i ona napisała, że normalnie kupują..byłam w szoku..bo serio szukałam i był mega problem ..ale jest jedna odpowiedź...allle...

Tu znajdziesz wszystko

http://allegro.pl/osmocote-substral-nawoz-do-roslin-wodnych-koreczki-i6466278790.html

Buziole Gosiek wakacyjne
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:46, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Warmia napisał(a)


Twoje kafelki były hitem tego wyjazdu. Wszyscy musieli zobaczyć, czym aż tak zachwyciła się Marysia.

Ja rozumię ,że nawet jak komuś się nie kciało to i tak szedł siku z powodu tych nieszczęsnych kafelek


Warmia napisała
Jak ja bym chciała, żeby do mnie przyszedł taki gość z lasu. Tylko najpierw musiałabym mieszkać przy jakimś lesie



Nie wiemy jakim cudem on sié znalazł w tym lesie..albo go ktoś wyrzucił, albo co..bo nie jest to kot z okolicy..wtedy trwała u nas budowa i może położył sią na drzemkę na jakiś cegłach na dostawczaku a potem auto ruszyło i przyjechało z transportem do nas..był dość czysty i zadbany..nie jakby błąkał się w lesie długo...

Ale rozumię Marta ,że jak przylezie jeszcze jeden kot z lasu , to pakować do kartonu i od razu Ci wysyłać ????
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:58, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Haaaa, Matylda zachwyciła się kachelkami w kibelku, a ja obmyślałam jakby Ci te wazy z przedpokoju drapnąć tak, żebyś się nie kapnęła


hahhaaa jedną to może byś i dała radę gdzieski zakamuflować ale dwieeee ??.. to już nie da rady

{ info dla czytających - waza ma 120 cm wysokości i jakieś 40 cm średnicy }
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Warmia 13:04, 03 lip 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
gierczusia napisał(a)

Ja rozumię ,że nawet jak komuś się nie kciało to i tak szedł siku z powodu tych nieszczęsnych kafelek





Nie wiemy jakim cudem on sié znalazł w tym lesie..albo go ktoś wyrzucił, albo co..bo nie jest to kot z okolicy..wtedy trwała u nas budowa i może położył sią na drzemkę na jakiś cegłach na dostawczaku a potem auto ruszyło i przyjechało z transportem do nas..był dość czysty i zadbany..nie jakby błąkał się w lesie długo...

Ale rozumię Marta ,że jak przylezie jeszcze jeden kot z lasu , to pakować do kartonu i od razu Ci wysyłać ????


Ale ma być taki sam
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
gierczusia 13:04, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Czekam na fotki wesołej ekipy
Eluś, myślę, że spotkamy na początku sierpnia Dam znać

Niestety całej ekipy nie udało się obfocić tylko poszczególne " elementy"

Wybierasz się w nasze strony ?? to suuuper mam tylko nadzieję ,że się nie miniemy...chcemy gdzieś pojechać w tym czasie, a muszę być w pracy 24.08.... A będziemy mieli urlop zaledwie tygodniowy...więc powinno się udać huuuraaa
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:09, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Warmia napisał(a)


Ale ma być taki sam


trza było tak od razuuuu ..to zamiast szukać kota w lesie , to bym szukała adresu kliniki klonowania zwierzaków

Uroczy jest ,co nie ??

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:16, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Warmia napisał(a)
Eluś, jeśli pozwolisz to wstawię kilka fotek Twojego ogrodu z mojego aparatu.
Niestety trochę się zgapiłam i najlepsze światło mi uciekło Jakby było coś nie tak, to usunę



Nie usuwaj... plisssss są śliczne te dwa są moje ulubione ile potrafi zrobić kunszt fotografki i dobry aparat - dokładnie w tej kolejności- żeby nie było
Czekałam z niecierpliwością na te zdjęcia i warto było.. Ojjjj warto
Dzięki Marta fajnie oglądać własny ogród w czyimś obiektywie...nagle zauważasz..że nie zauważałaś tysiąca cuuudnych rzeczy echhhh
I dzięki też ,że nas z Asią zdopingowałaś do tej fotki pamiątkowej Buuuziole gorące
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies