Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

danuta_szwajcer 18:12, 07 lip 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dawno mnie tu nie było, czytam, o miłym spotkaniu i geszynki dopasowane do mikro ogrodu, trawa z jeżówkami udane zestawienie, mam takie same ale teraz gdy jestem niesprawna to nie wiem czy jeżówki żyją jeszcze, bo susza okropna była. Pozdrawiam Eluś serdecznie i miłych wakacji
____________________
Liliowo i kolorowo:)
AgnieszkaW 18:45, 07 lip 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Spotkanie udane, fotki udane, ale Pan Kot...no po prostu wymiata, jest cuuudny
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Margarete 21:14, 09 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Spotkanie było fajnie wam ....
Widziałam twojego kociaka jaki on rozkoszniak jest

Za lotosa kciuki trzymam. Buziole zostawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
gierczusia 14:11, 10 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Margarete napisał(a)
Spotkanie było fajnie wam ....
Widziałam twojego kociaka jaki on rozkoszniak jest

Za lotosa kciuki trzymam. Buziole zostawiam !

Małgoś lubię spotkania i gości jakoś stale mi was brak Ogrodomaniacy
Kotu chyba ńikt nie jest w stanie się oprzeć przecież ja już tyle lat kota chciałam..a eMuś ..nie i nie...a jak ten przylazł , to po prostu nie był w stańie go oddać komuś innemu
Lotosa dałam dziś do innej ziemi..może jeszcze coś z tego bédzie ?? kłącze się utworzyło , więc jego stan ńie jest tak dramatyczny jak wskazują na to liście..echhhh... A Tobie nic nie wpada do głowy jak te liściory szpetne widzisz ???
Odbuziowywuję bardzo moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:14, 10 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Spotkanie udane, fotki udane, ale Pan Kot...no po prostu wymiata, jest cuuudny


No to nasze kocię ma już trzecią ksywkę .. nazwaliśmy go Feliks , ale potem przylgnęło Grubasiński nie że my złośliwcy, tylko przekornie , bo jak kota dotkniesz albo przyjdzie po deszczu to widać ,że on serio chudzina no i teraz Pan Kot
To Beatka z Miniformatu tak go ochrzciła
Buziol gorący Aguś
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:20, 10 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
Dawno mnie tu nie było, czytam, o miłym spotkaniu i geszynki dopasowane do mikro ogrodu, trawa z jeżówkami udane zestawienie, mam takie same ale teraz gdy jestem niesprawna to nie wiem czy jeżówki żyją jeszcze, bo susza okropna była. Pozdrawiam Eluś serdecznie i miłych wakacji

Danuś ńie martw się ja też mam wrażenie ,że permanentnie nie ogarniam..ale trudno..ja wiem ,że zrozumiecie i wybaczycie spotkanie naprawdę było cudowne, co żeśmy se warg obtrzaskali i obśmiali , trudno sobie wyobrazić
Gyszynk przypadkowy nie był Asia po prostu zapytała , a że mnie część red baronów padło po tych przymrozkach majowych, to się bardzo cieszyłam, że prezent mi luki uzupełni
Jeżówki z red baronem to zestawienie Lukiego fajne prawda ??
Niesprawna ?????.. Ojjjjj..niedobrze brzmi
Ściskam mocno bardzo przejęta...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:24, 10 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Warmia napisał(a)
W tym świetle o wiele ładniejszy. Brakowało mi tego słońca. Twoje zdjęcia ładniejsze.

Ja wiem ,ze w słońcu zdjęcia generalnie bywają ładniejsze ale Twoje są cudne mimo braku słońca a poza tym...wiesz , jak to był ze słońcem w tym dniu jak na lekarstwo
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:24, 10 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasia_CS napisał(a)
Ależ Kotttt! Super miziak

pan kot dziękuje za komplimenta
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Sebek 14:25, 10 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ze ja głupi z łazienki nie skorzystałem piękne te kafelki!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gierczusia 14:28, 10 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sebek napisał(a)
Ze ja głupi z łazienki nie skorzystałem piękne te kafelki!

Jesteś całkowicie zwolniony z odpowiedzialności , bo była w większości zajmowana przez Matyldę
Niestety..prawda jest taka ,że w realu prezentują się znacznie lepiej niż na fotce
Natomiast skuwać ich raczej nie zamierzam , więc chyba jeszcze nie raz będzie okazja ,żeby je zobaczyć

A pijemy już za ten licencjat czy nie ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies