Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Warmia 21:31, 03 lip 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
gierczusia napisał(a)


Dobrze odnotowałam ale jakbym Ci go próbowała oddać , to synek by mnię chyba zatłukł mokrą szmatą ale wniosek nasuwa się jeden :jak nic musicie przyjechać znowu , tym razem na dłuższe mizianie się z kotem


Wcale mu się nie dziwię. Też bym nie oddała takiego sierściuszka.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
gierczusia 10:13, 06 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Warmia napisał(a)


Wcale mu się nie dziwię. Też bym nie oddała takiego sierściuszka.


Wszyscy go koffffają nawet ci co zwykle kotów nie lubili jak wyjeżdżamy to nawet teściu przyjeżdża i się nim opiekuje
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:16, 06 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Bardzo fane spotkanko Ze zdjęciami zawsze tak jest, że najpierw po co, a potem żal, że się nie zrobiło Pięknie Marta pokazała Twój ogród

Noo fajne cieszyłam się na nie już od początku czerwca to było tak jak małe dziecko czeka na mikołaja
Z tymi zdjęciami to masz całkowitą racje..u nas dokładnie tak bylo..najpierw po co ,a potem..żal że tak mało super ,że Marta zrobiła fajnie jest widzieć ogród innymi oczami
Wiadomo coś bliżej o Twojej wyprawie ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:17, 06 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BasiaLT napisał(a)
jaki cudny sierściuch!!! tylko miziać

Uhhhuuummm dokładnie tak jak mówisz nie wiem kto bardziej uwielbia te mizianie..my czyli miziający czy miziany ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:21, 06 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)
Pan Kot mądry zwierzak.

Foty fajne po deszczu ma żywe kolory.

Jeszcze raz dzięki

Uwielbiam kiedy nazywasz go Pan Kot pasuje jak ulał
Foty , to może fajne i po deszczu, ale ja tam bym wolała ,żeby tego deszczu nie było i moglibyśmy na spokojnie siedzieć na tarasie..a nie dezetrerować z poduchami pod pachą
My też dziękujemy fajnie ,że byłaś
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:25, 06 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)

Dla Męża trza wnioskować o medal Już zabieram się za szukanie odpowiedniego formularza
No i jeszcze za zorganizowanie degustacji mmmmmmmniam

Noo i cooooo ??? znalazłaś formularz ?? bo już zakupiłam znaczki skarbowe

Degustacja hhmmmm...mniam przecież jeszcze nikt się nie oparł urokowi nalewek tylko..nie dokończyłaś mamy jakieś 6 rodzajów a wymiękłaś...chyba po trzech będzie powód ,żeby przyjechać kolejny raz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:27, 06 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
sylwia_slomczewska napisał(a)
Super spotkanie się Wam udało, miło znowu Buzię zobaczyć


naprawdę było suuuper ino czamu ten mikro ogród jest naprawdę taki mikro ?? jak tu większą ilość gości pomieścić .....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 10:30, 06 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

Noo i cooooo ??? znalazłaś formularz ?? bo już zakupiłam znaczki skarbowe

Degustacja hhmmmm...mniam przecież jeszcze nikt się nie oparł urokowi nalewek tylko..nie dokończyłaś mamy jakieś 6 rodzajów a wymiękłaś...chyba po trzech będzie powód ,żeby przyjechać kolejny raz

Haaa, wniosek już wypisany i gotowy do przekazania odpowiednim "służbom"
Wymiękłam, bo ja słaby zawodnik mało tego, od niedzieli wieczora byłam na prawie antybiotyku. Na szczęście szybko lek pomógł i mogę mówić
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 10:34, 06 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)


naprawdę było suuuper ino czamu ten mikro ogród jest naprawdę taki mikro ?? jak tu większą ilość gości pomieścić .....

Ela, mus zrobić furtkę do lasu. Tam taaaaaaki teren odłogiem leży
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 10:35, 06 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gocha napisał(a)
Eluś ale fajne spotkanko mieliście. Tylko zgłaszam że za mało fotek ale jak czytam to chyba nic się na to nie poradzi. Ale fotki kafelków to można chyba prosić- bo nie wiem o co kaman. A człowiek by się troszkę pouśmiechał. Kot superaśny ale ja niestety z tych uczulonych na kotki . Trzymam cały czas kciuki za korytko- i już mi z lekka ścierpły. Buziaki

Z tymi fotkami to i tak cud ,że są .. Boooo..gdyby nie Marta to mielibyśmy..figę z makiem kafelki Ci zaraz obfocę,żeby sytuacja się wyjaśniła
Uczulenie na kota...ooo..ja Cię...straszne..to znaczy..jak patrzę z mojego punktu widzenia...nie wiem co bym zrobiła, gdyby mi takie uczulenie wykryli.. chyba bym się zapłakała na śmierć ..zwłaszcza teraz , kiedy kota już mam ja mam uczulenie na paprykę pod dowolną postacią ( nawet sypka ) co powoduje różne komplikacje podczas podróży...ale i tak...wolę paparykę niż kota
Puść już te kciuki ..bo Ci przy naszym tempie ulecą konieczna kolejna warstwa uszczelnienia, bo przecieka ..no i te nogi....ale w sumie...dzięki ,że trzymasz
Aaaa.... koreczki do roslin wodnych zamówiłaś ???
Buziole gorące
Voila moje kafelki w łazience a raczej..moje ssssSskarby diamenty
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies