Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 13:19, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)


Ja teeeeeeej, ta bambera w czarnym tutaj też jest? Boszzzzzzz
A na serio, to brakuje tu jeszcze kilku osób Marty i Lidki oraz Beaty i Sebka

Jakoś żeśmy się zgapili i nie zrobili fotki grupowej...echhhh..i tak dobrze ,że Marta wyjęła aparat , bo inaczej nic by nie było ..a tak mamy fajną pamiątkę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Warmia 13:27, 03 lip 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
gierczusia napisał(a)


trza było tak od razuuuu ..to zamiast szukać kota w lesie , to bym szukała adresu kliniki klonowania zwierzaków

Uroczy jest ,co nie ??



Jakby coś to mogę go adoptować
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
gierczusia 13:29, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BasiaLT napisał(a)
Cudne "banany" na buziach, widać że spotkanie udane

Basiu spotkanie rewelacja zresztą..jak chyba wszystkie spotkania ogrodowiska zachodzę w głowę , jak to się wszytsko udało deszcze , ucieczki z tarasu ,10 osób , trójka dzieci szaleństwo ale z gatunku takich, za którymi tęsknisz w minutę po tym jak już musiały się zakończyć fan- ta - stki- koooo
Dobrze ,że eMuś pomógł
I że Ogrodomaniacy są suuper zorganizowani jak zaczęło lać , to w sekundzie każdy chwycił za materacyk z kompletu wypoczynkowego i patrzał gdzie schować
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:32, 03 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Warmia napisał(a)


Jakby coś to mogę go adoptować


Dobrze odnotowałam ale jakbym Ci go próbowała oddać , to synek by mnię chyba zatłukł mokrą szmatą ale wniosek nasuwa się jeden :jak nic musicie przyjechać znowu , tym razem na dłuższe mizianie się z kotem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa777 13:37, 03 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Bardzo fane spotkanko Ze zdjęciami zawsze tak jest, że najpierw po co, a potem żal, że się nie zrobiło Pięknie Marta pokazała Twój ogród
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BasiaLT 13:44, 03 lip 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
jaki cudny sierściuch!!! tylko miziać
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Bea 14:48, 03 lip 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Pan Kot mądry zwierzak.

Foty fajne po deszczu ma żywe kolory.

Jeszcze raz dzięki
____________________
Beata W miniformacie
Gocha 14:56, 03 lip 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Eluś ale fajne spotkanko mieliście. Tylko zgłaszam że za mało fotek ale jak czytam to chyba nic się na to nie poradzi. Ale fotki kafelków to można chyba prosić- bo nie wiem o co kaman. A człowiek by się troszkę pouśmiechał. Kot superaśny ale ja niestety z tych uczulonych na kotki . Trzymam cały czas kciuki za korytko- i już mi z lekka ścierpły. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AsiaK_Z 14:59, 03 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

Basiu spotkanie rewelacja zresztą..jak chyba wszystkie spotkania ogrodowiska zachodzę w głowę , jak to się wszytsko udało deszcze , ucieczki z tarasu ,10 osób , trójka dzieci szaleństwo ale z gatunku takich, za którymi tęsknisz w minutę po tym jak już musiały się zakończyć fan- ta - stki- koooo
Dobrze ,że eMuś pomógł
I że Ogrodomaniacy są suuper zorganizowani jak zaczęło lać , to w sekundzie każdy chwycił za materacyk z kompletu wypoczynkowego i patrzał gdzie schować

Dla Męża trza wnioskować o medal Już zabieram się za szukanie odpowiedniego formularza
No i jeszcze za zorganizowanie degustacji mmmmmmmniam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 16:24, 03 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Super spotkanie się Wam udało, miło znowu Buzię zobaczyć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies