Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Sebek 14:35, 10 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gierczusia napisał(a)

Jesteś całkowicie zwolniony z odpowiedzialności , bo była w większości zajmowana przez Matyldę
Niestety..prawda jest taka ,że w realu prezentują się znacznie lepiej niż na fotce
Natomiast skuwać ich raczej nie zamierzam , więc chyba jeszcze nie raz będzie okazja ,żeby je zobaczyć

A pijemy już za ten licencjat czy nie ??


No rejczel! Zdany na 5
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gierczusia 15:14, 10 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sebek napisał(a)


No rejczel! Zdany na 5


Kujon jak nic ależ czego można było się spodziewać
Od licencjackiego ciastka / kawy/ drinka / herbatki - niewłašciwe skreślić - to siem raczej nie wywiniesz

Chociaż ..jak postawisz kawę choć ćwiartce ogrodowiska to jak nic bez galot zostaniesz
Żarty na bok
Gratuluję
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ElzbietaFranka 10:42, 11 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Witam Elu. Wiem, ze sie wpisywalam u Ciebie, ale zabij kiedy to bylo. Wspominalam Chorzow? Znak zapytania Chorzow zawsze warto wspominac szczegolnie park, stadion, kolejka gondolowa i roze pod kolejka, zoo, wesole miasteczko.

Przypomnij mi. Ładny ogrodek, ale to na szybko obejrzalam od konca 20 str.
Jeszcze wieczorem przybede.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ewa777 11:27, 11 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Lotos nie wygląda zdrowo. Nie znam się na roślinach wodnych. Nie pomogę. Dużo z nim zachodu widzę, ale jak zakwitnie, to padniemy. Eluś, jak tylko będę znała terminy wyjazdu, to dam Ci znać od razu. A Ty już swoje terminy znasz?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 11:37, 11 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Elu. Wiem, ze sie wpisywalam u Ciebie, ale zabij kiedy to bylo. Wspominalam Chorzow? Znak zapytania Chorzow zawsze warto wspominac szczegolnie park, stadion, kolejka gondolowa i roze pod kolejka, zoo, wesole miasteczko.

Przypomnij mi. Ładny ogrodek, ale to na szybko obejrzalam od konca 20 str.
Jeszcze wieczorem przybede.

ojjjj..wpisywałaś ale daawnooo, daawnooo..
O Chorzowie pisałaś u kogoś w kwestii kupowania róż i to dlatego dopytuję może jest jakieś ogrodnictwo , którego nie znam ??
Buziol
Ps..oczekuję na Cię wieczorem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 11:40, 11 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Lotos nie wygląda zdrowo. Nie znam się na roślinach wodnych. Nie pomogę. Dużo z nim zachodu widzę, ale jak zakwitnie, to padniemy. Eluś, jak tylko będę znała terminy wyjazdu, to dam Ci znać od razu. A Ty już swoje terminy znasz?

Noo nie wygląda i mnie to martwi..a Mariusza chyba nie ma , więc pomocy znikąd
Ziemia, woda, nawożenie, temperatura..to wszytsko jest mega istotne...aaaa...łoszalejem
Wczoraj przesadziłam go do innej gleby, zobaczymy , może to coś da natomiast kłącze pod ziemią wykształciło się w sposób prawidłowy..masz ci los..być tu mądry
Nie znam jeszcze terminów..na nic..jak zwykle mam dom fffariatów przypuszczam że ok 10 sierpnia
Czekam na jakoweś info do Ciebie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 11:43, 11 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Elaaa, a może TA ulewa strzaskała lotosa? Tak se myślę głośno...
Ale Mikro piękny jest
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 11:58, 11 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Elaaa, a może TA ulewa strzaskała lotosa? Tak se myślę głośno...
Ale Mikro piękny jest

Chyba nie Asiu...on zaczął kiepsko się czuć po wsadzeniu do ziemi..gdzieś czytałam ,że lubi glinę , zasobną...no to takiej go wsadziłam..ale może to było..za bardzo gliniaste ?? a bo ja wiem ??
Fajnie ,że Ci sié mikro podoba zabawne jest to ,że tu na miejscu nawet o ogrodzie nie porozmawiałyśmy..echhh....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kindzia 12:04, 11 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A Ani rzeszowskiej pytałaś? Ma lotosy, może wie jak pomóc...

Mam pierwszy kwiatuch Giardiny!!!

Może mojej Giardinki zima nie ukatrupi...

Mam Red Barony, jakby co...jakaś zima, albo inny maj...

I buziolki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 12:24, 11 lip 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
A Ani rzeszowskiej pytałaś? Ma lotosy, może wie jak pomóc...

Mam pierwszy kwiatuch Giardiny!!!

Może mojej Giardinki zima nie ukatrupi...

Mam Red Barony, jakby co...jakaś zima, albo inny maj...

I buziolki

Pytałam Anki ale ona fest zabiegana...
Pierwszy kffiatuch ??? ja Ci powiem..nie wiem o co biega moja już jest po piwrwszym kwitnieniu i obecnie nie ma kwiatów
Zrobié z tym roku jakiś reżim z podlewaniem zimą..może to coś da i dopytam Andy..Ona też ma róże w donicach i chyba żadnej nie ukatrupiła

Moje red baony żyły se wiele lat nawet nie okrywane..ale w ubiegłym roku je przesadzałam i dodatkowo ten śnieg w maju...kilka mi poszło , a reszta żyła i ta zaprojektowana przez Lukiego falka dziurawa cosik była więc prezent był idealny na załatanie dziur
Buuuziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies