Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

kosolka 07:57, 16 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Dzień dobry Kasi Mnie nie było, bo latałam po górkach A z Panią co? Cebule sadzi? Pozdrawiam!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
ka1sia 11:18, 16 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Kasiu, jak fajnie, że do mnie zajrzałaś, dziękuję

Będę z przyjemnością śledzić ogrodowe poczynania dziewczyny z lasu bo ja też leśna jestem i też jeździłam na obozy do Sanoka moi mężczyźni do dzisiaj wierni karate

Kasiu, wiesz, że w ten weekend mamy targi ogrodnicze w Kielcach? Wybierasz się?
Pozdrawiam cieplutko, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Kasial 13:05, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
dolcevita napisał(a)
Właśnie trafilam na Twoj wątek Widzę, że mamy taki sam problem, stary ogros po babci Jednak u mnie prace z ogrodem ustaly bo wzielismy sie za remont domu. Niedlugo znow ruszam, Zabieram sie za czytanie i zapraszam do siebie


Witaj
U mnie prace ustały, bo będziemy dom budować i nie mogę dać upustu mojej twórczości w ogrodzie póki co zbieram roślinki i wymyślam plan ogrodu
Robię kompostownik i takie tam...
Wpadnę z odwiedzinami
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 13:09, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
kosolka napisał(a)
Dzień dobry Kasi Mnie nie było, bo latałam po górkach A z Panią co? Cebule sadzi? Pozdrawiam!!


Cześć Ola. Nie zaglądałam na mój wątek, bo myślałam, ze tu nikogo nie ma...
Jeszcze nie sadzę cebul. Dokupuję jak głupia jak zobaczę w sklepie to ciach do kosza i tak kilka wizyt, i znowu nie wiem jak sadzić
Sama nie wiem czy w ziemię czy w doniczki.....
Widziałam, że szalałaś po górach, obserwuję Cię
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 13:14, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
ka1sia napisał(a)
Kasiu, jak fajnie, że do mnie zajrzałaś, dziękuję

Będę z przyjemnością śledzić ogrodowe poczynania dziewczyny z lasu bo ja też leśna jestem i też jeździłam na obozy do Sanoka moi mężczyźni do dzisiaj wierni karate

Kasiu, wiesz, że w ten weekend mamy targi ogrodnicze w Kielcach? Wybierasz się?
Pozdrawiam cieplutko, Kasia



Witaj Kasiu
Dzięki za odwiedziny
Miałam iść na targi, czekałam, wyczekiwałam i w rezultacie okazało się, że jednak inne plany pokrzyżowały mój wypad na targi. Ale podejrzewam, że szału nie było z roślinnością??? Byłam na wiosennych to lipa jakaś była. Co prawda kupiłam jabłoń i dwie róże, ale szału nie było.

Kasiu to może jeszcze kiedyś pojedziesz na obóz a może wrócisz na treningi?
Do kogo chodzą Twoi mężczyźni? Z moją mężczyzną chodzimy do Krzyśka K. mój ulubieniec

____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 13:19, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
A w ogóle to mój Gregor zrobił mi niespodziankę i zamówił mi cichcem kompostownik, plastik jakiś na 800 litrów. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał
Kiedyś wspomniałam, że przydałby się i mi taką frajdę sprawił dzisiaj przyszedł jeszcze rok temu nie powiedziałabym, że ucieszę się z prezentu typu kompostownik czy narzędzia do ogrodu
No i pozazdrościłam Kosolce przetworów na zimę i narobiłam jak szalona ciekawe kto to wszystko teraz zjeeeee....
chyba się starzeję
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
ka1sia 13:21, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Kasial napisał(a)



Witaj Kasiu
Dzięki za odwiedziny
Miałam iść na targi, czekałam, wyczekiwałam i w rezultacie okazało się, że jednak inne plany pokrzyżowały mój wypad na targi. Ale podejrzewam, że szału nie było z roślinnością??? Byłam na wiosennych to lipa jakaś była. Co prawda kupiłam jabłoń i dwie róże, ale szału nie było.

Kasiu to może jeszcze kiedyś pojedziesz na obóz a może wrócisz na treningi?
Do kogo chodzą Twoi mężczyźni? Z moją mężczyzną chodzimy do Krzyśka K. mój ulubieniec



Kasia, na targach było trochę ciekawych bylin i trawek, ale bez szału, to prawda chyba nic nie straciłaś no może tylko spotkanko z nami
ale to nie ucieknie

Moi też wierni Krzyśkowi chodzą w poniedziałki i środy, a mnie to nawet na pilates juz się nie chce taka paskuda jestem
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
kosolka 13:22, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kasial napisał(a)

No i pozazdrościłam Kosolce przetworów na zimę i narobiłam jak szalona ciekawe kto to wszystko teraz zjeeeee....
chyba się starzeję



Ej, to było niekulturalne!! Wypraszam sobie! Że niby ja stara?
Ale prezentu zazdroszczę!! Jeszcze powiedz że dwu albo trzykomorowy... Mmmmmmm...
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 13:36, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
hahahaa Olaaaaa!!!!! nie stara Ty, tylko ja!! hihi
Ty to przynajmniej dla dzieciaków robisz przetwory u mnie tylko ja i moja chłopa, na szczęście on dużo je
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 13:38, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
A kompostownik nie wiem jaki. Co prawda do mnie do roboty przyszedł, poskładany, oklejony w przezroczystą folie i każdy widzi co dostałam się nabijają ze mnie, że rolnik jestem W domu go oprawię, zrobię zdjęcie
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies