Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

kosolka 13:41, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kasial napisał(a)
A kompostownik nie wiem jaki. Co prawda do mnie do roboty przyszedł, poskładany, oklejony w przezroczystą folie i każdy widzi co dostałam się nabijają ze mnie, że rolnik jestem W domu go oprawię, zrobię zdjęcie


Co oni tam wiedzą, nie mają pojęcia co jest naważniejsze! Ignoranci!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 13:44, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Chciałam sobie kupić trawki, no szkoda jednak, że nie dotarłam na targi :/

Kasiu ja do Krzyśka chodzę we wtorki i czwartki! może kiedyś ich spotkałam mimo wszystko??? na egzaminie byli wszyscy "Krzyśkowi" w SP33 Na Stoku miałam ambitny plan żeby jogę ćwiczyć samemu w wakacje no i na ambitnym planie się skończyło... ogród mnie pochłonął ale od października ruszam z treningami karate, może i na jogę się zmuszę Shihan B. miał założyć grupę jogi, może dasz się namówić?


____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 13:47, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
kosolka napisał(a)


Co oni tam wiedzą, nie mają pojęcia co jest najważniejsze! Ignoranci!


dokładnie! ignoranci!!! ale jak przyniosę coś do jedzenia z mojego kawałka ziemi to zajadają i mruczą że dooobre... mmm.... zobaczymyyyy, jeszcze będą chcieli hehehe...
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 13:49, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
W ogóle tulipany chciałam w doniczkach posadzić. Co o tym więcej czytam to jestem głupsza, mam mętlik.
Ktoś sadził w donicach???? Jakieś rady? wskazówki?
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 13:52, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Przemek - Życie w wiejskim ogrodzie
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 13:59, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Dzięki zaraz do niego lecę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 13:59, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Ola czy Ty znasz już wszystkie ogrody na O.?? jesteś niemożliwa
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 14:02, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A tak mi sie zapamiętało
____________________
Ola Kosolkowa pasja
ka1sia 14:03, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Kasial napisał(a)
Chciałam sobie kupić trawki, no szkoda jednak, że nie dotarłam na targi :/

Kasiu ja do Krzyśka chodzę we wtorki i czwartki! może kiedyś ich spotkałam mimo wszystko??? na egzaminie byli wszyscy "Krzyśkowi" w SP33 Na Stoku miałam ambitny plan żeby jogę ćwiczyć samemu w wakacje no i na ambitnym planie się skończyło... ogród mnie pochłonął ale od października ruszam z treningami karate, może i na jogę się zmuszę Shihan B. miał założyć grupę jogi, może dasz się namówić?




o, jodze nie mówię nie...

moi chodzili do "2", ale w tym roku Młody ma taki plan, że bardziej mu pasują poniedziałki i środy

Kasia, "ogrodowych wariatów" ogrodowe prezenty cieszą najbardziej
ileż miałam radochy z damskiego szpadla, sekatora do róż, rękawiczek w kwiatuszki, drzewka na rocznicę ślubu...

Sadziłam tulipany do zwykłych szkółkowych doniczek, dołowałam je w ziemi, wiosną dostawały bardziej wyjściową doniczkę, trochę nawozu do cebulowych i zdobiły taras tyle moich doświadczeń w tym temacie
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Kasial 14:34, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
ka1sia napisał(a)


o, jodze nie mówię nie...

moi chodzili do "2", ale w tym roku Młody ma taki plan, że bardziej mu pasują poniedziałki i środy

Kasiu ja chodzę do 2 więc na pewno miałam kontakt z Twoimi mężczyznami
Jak będzie grupa jogi, dam znać

ka1sia napisał(a)
Kasia, "ogrodowych wariatów" ogrodowe prezenty cieszą najbardziej
ileż miałam radochy z damskiego szpadla, sekatora do róż, rękawiczek w kwiatuszki, drzewka na rocznicę ślubu...

no to w takim razie zaliczam się do takowych wariatów
i jeszcze dostałam kalosze w moim ulubionym żółtym kolorze cieszyłam się bardziej niż ze szpilek

ka1sia napisał(a)
Sadziłam tulipany do zwykłych szkółkowych doniczek, dołowałam je w ziemi, wiosną dostawały bardziej wyjściową doniczkę, trochę nawozu do cebulowych i zdobiły taras tyle moich doświadczeń w tym temacie

Kasiu jak Ty mi pięknie podpowiedziałaś!!!! Tak zrobię Dzięki wielkie

W ogóle to właśnie miałam nadzieję, że na targach spotkam się z "kieleckimi dziewczynami" ogrodowiskowymi, no i nie wyszło może kiedyś się uda.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies