Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

Kasial 15:51, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
kosolka napisał(a)
Aż żem się zlękła A to stary cytat Juz myslałam że kolejna fajna baba nas opuszcza!


Ola co Ty! mnie się tak łatwo nie pozbędziecie
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 16:01, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Krakus napisał(a)


witaj...się witałem kiedyś u Ciebie już ale napisałaś jak wyżej więc stwierdziłem, że szkoda...a tu nagle dziś odkrywam że działasz pełna parą nadrobiłem pismo obrazkowe...i gratuluje pierwszej rabaty i kompostownika maszynkę do złota już masz..


Witaj
Powiem Ci, że i ja rzadko tu zaglądałam. Denerwuje mnie, że nie mogę działa na 100%, czuje się przytrzymana, ale kiedyś się uwolnię i będzie ogród słowo harcerza!
A złoto musi być dzisiaj się z nim zabawię
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Krakus 09:54, 24 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Kasial napisał(a)


Witaj
Powiem Ci, że i ja rzadko tu zaglądałam. Denerwuje mnie, że nie mogę działa na 100%, czuje się przytrzymana, ale kiedyś się uwolnię i będzie ogród słowo harcerza!
A złoto musi być dzisiaj się z nim zabawię


ja zaglądam często ale raczej do innych niż do siebie bo u siebie nie ma co pokazywać..też powolutku "działam" (to chyba za dużo powiedziane)..ale plany dobrze jest mieć zrobione..później lista zakupów jest i zawsze coś można "przypadkiem" kupić.
____________________
Zielonym do góry...
Kasial 11:38, 25 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Kupiłam kolejne tulipany.... nie wyrobię z kupowaniem donic
Ważne, że plan jest na tulipany.
Chciałabym też posadzić/wyhodować w szklanym naczyniu, żeby postawić na wielkanocnym stole ale nie wiem czy mi się uda.

Chyba jestem uzależniona od tulipanów...
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Benia 12:08, 25 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Wpadłam z rewizytą, jaką masz ładną działkę, moja jest jak trójkąt, ni jak nie ustawna pod kątem nowego domu i ogrodu dlatego nasadzenia tylko wzdłuż ogrodzenia. moje plany bardziej ręcznie kreślone, tu widzę bardziej profesjonalnie
____________________
ka1sia 12:11, 25 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Kasial napisał(a)
Kupiłam kolejne tulipany.... nie wyrobię z kupowaniem donic
Ważne, że plan jest na tulipany.
Chciałabym też posadzić/wyhodować w szklanym naczyniu, żeby postawić na wielkanocnym stole ale nie wiem czy mi się uda.

Chyba jestem uzależniona od tulipanów...


Kasia, to bardzo przyjemne uzależnienie
produkcja złota rozpoczęta?
pozdrawiam
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Kasial 10:01, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Benia napisał(a)
Wpadłam z rewizytą, jaką masz ładną działkę, moja jest jak trójkąt, ni jak nie ustawna pod kątem nowego domu i ogrodu dlatego nasadzenia tylko wzdłuż ogrodzenia. moje plany bardziej ręcznie kreślone, tu widzę bardziej profesjonalnie


Witaj Beniu.
Plan nie żaden profesjonalny a zrobiony w paincie hihi
Powinnam robić kolejny na rabaty a zabrać się do tego nie mogę. Ale jesień idzie, zima będzie dużo czasu na plany

____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 10:06, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
ka1sia napisał(a)


Kasia, to bardzo przyjemne uzależnienie
produkcja złota rozpoczęta?
pozdrawiam


Kasiu niestety produkcja złota wstrzymana przez natłok pracy
Z pracy do domu, szybko obiad i kilka weków, po czym jeszcze pracuję do późna, zanim się obejrzę już jest ciemno i padam na twarz może pod koniec przyszłego tygodnia sytuacja się unormuje, bo mam jeszcze dużo prac ogrodowych do wykonania, a wszystko stoi i czeka, i woła mnie
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Benia 11:14, 26 wrz 2014


Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 251
Kasiu, czy te cebulowe to będą nasadzenia w donicach wszystkie czy tak podzielone i trochę na rabatki trafi?
____________________
Kasial 13:11, 26 wrz 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Beniu, najpierw chciałam na rabatę. Ale uznałam, że mało widoczne to miejsce, które zaplanowałam, więc chcę je mieć przed domem, to muszą być w donicach. Donice mam upatrzone, planuje tylko jak kolorystycznie je posadzić i czy coś im dodawać czy już nie.
Poza tym w pierwotnym planie miałam zaplanowane tylko 20 cebul. Ale moja chciwość tulipanowa kazała mi dokupić i tak zrobiłam jeszcze nie wiem czy to koniec Poza tym jeszcze mam narcyzy, lilie azjatyckie i jaskry mix kolorów
U mnie mało ale dziewczyny z O. to po 2000 cebul sadzą to jest coś!
Na pewno będę sadziła tak jak Ka1sia mi podpowiedziała, w doniczki do ziemi a potem przełożę do donic właściwych.
Już nie mogę się doczekać

____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies