Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród Kasi

nicol21 14:30, 01 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10366
Świetnie i ostro działasz. Bardzo dobrze!
a czy dałabyś radę przyciąć hakuro tak żeby były tej samej wielkości? One bardzo dobrze znoszą cięcie więc nie powinno być problemu.
co do kulkowiska to jak dojądą tam bylinki - jeżówki, może stipka [ehhh lubię ją] to będzie super. a tej rabatki z hakuro nie chcesz troszkę poszerzyć? masz sporo miejsca na trawniku i wtedy mogłabyś zrobić więcej pięter.

Podobają mi się te Twoje fotoszopowe kreacje Świetnie będize pasować do domku [na tyle na ile pokazałaś...]. Faktycznie, kiedyś tam słyszałam o postarzaniu jogurtem i hodowaniem czegośtam na doniczkach na tym jogurcie właśnie.

Pięknie będzie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
kasia_w 19:25, 01 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
nicol21 napisał(a)
Świetnie i ostro działasz. Bardzo dobrze!
a czy dałabyś radę przyciąć hakuro tak żeby były tej samej wielkości? One bardzo dobrze znoszą cięcie więc nie powinno być problemu.
co do kulkowiska to jak dojądą tam bylinki - jeżówki, może stipka [ehhh lubię ją] to będzie super. a tej rabatki z hakuro nie chcesz troszkę poszerzyć? masz sporo miejsca na trawniku i wtedy mogłabyś zrobić więcej pięter.

Podobają mi się te Twoje fotoszopowe kreacje Świetnie będize pasować do domku [na tyle na ile pokazałaś...]. Faktycznie, kiedyś tam słyszałam o postarzaniu jogurtem i hodowaniem czegośtam na doniczkach na tym jogurcie właśnie.

Pięknie będzie!


Hej Ewelina, dzięki za sugestie
Hakuro już przyciął mężuś, są idealne (prawie)! Pokaże zaraz zdjęcie.
Kulki- raczej jeżówki w tym cieniu się nie udadzą, na stipę poluję. Raczej tutaj juz nie poszerzę teraz- na zdjęciu miejsca jest sporo- w rzeczywistości mniej Poza tym tutaj rzuca rowery całe twarzystwo moich dzieciaków Ale jeszcze to zbadam- może coś się da ukroić...

Te donice na stożki na widoku z wukszem- są po 280, jak dla mnie cena za wysoka- jak znadję ciekwsza cenę,będę działać.Pozdrawiam świątecznie
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 19:31, 01 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
hakuro przyciete - wybaczcie jakość zdjecia z telefonu
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 19:33, 01 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
tak mnie męczy ta Danusi sugestia o drzewie w łezce...Jednocześnie nie chciałabym zacieniać ogrodu, tak mało słońca mamy w Polsce. Hmm, z drugiej strony- sąsiedzi zza parkanu (zapaleni ogrodnicy zresztą) posadzili wczoraj na tej ścianie działki pięknego wiąza. Aż mnie mało piękne uczucie na z ściska
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 19:41, 01 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
idę do ogrodu- spryskam mszyce, może mi przejdzie
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Malgosik 21:11, 01 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
kasia_w napisał(a)
tak mnie męczy ta Danusi sugestia o drzewie w łezce...Jednocześnie nie chciałabym zacieniać ogrodu, tak mało słońca mamy w Polsce. Hmm, z drugiej strony- sąsiedzi zza parkanu (zapaleni ogrodnicy zresztą) posadzili wczoraj na tej ścianie działki pięknego wiąza. Aż mnie mało piękne uczucie na z ściska


Kasiu, zapożyczysz sobie krajobraz od sąsiadów
Zadaj pytanie u Danusi w wątku co do sugerowanego drzewa w łezce.
Trudno żeby zapisywała sobie każdy wątek.
____________________
Ogród na glinie
kasia_w 22:04, 01 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
ale ja te ich drzewa widzę dopiero jak wychylę się z okna dachowegoza wysoki parkan zbudowaliśmy
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
waldek727 22:15, 01 maj 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
kasia_w napisał(a)
Hmm, z drugiej strony- sąsiedzi zza parkanu (zapaleni ogrodnicy zresztą) posadzili wczoraj na tej ścianie działki pięknego wiąza. Aż mnie mało piękne uczucie na ściska

Nie oglądałaś ,,Sami swoi"?
Posadź u siebie w ogrodzie takie same, dwa.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
kasia_w 22:23, 01 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
waldek727 napisał(a)

Nie oglądałaś ,,Sami swoi"?
Posadź u siebie w ogrodzie takie same, dwa.


Ha ha
ogladałam. Może głupio tak obśmiewać, ale kilka dni temu myslałam że padnę, jak zobaczyłam pewną scenkę. Sąsiad ma naprawdę talent do roslin- wszystko rosnie 2 razy szybciej niż u mnie, z tym że z kompozycją roślin może nie jest najlepiej. Ma mnóstwo roślin,zwykle po jednej z gatunku, trochę bez ładu i składu posadzonych. Ale pieknie utrzymanych. I podjeżdżam sobie ostatnio pod dom, a tam narada rodzinna- chyba 6 osób w sumie- kupili 4 TAKIE SAME drzewka i debatują nad układem... i tak myślę sobie, że jeszcze parę tygodni i będą z aparatem latali jak ja. Wariactwo ogrodowe zakreśla coraz szersze kręgi
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Kasia73 22:28, 01 maj 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
To fakt ale jedni szaleją z miarką i sznureczkiem, wyrywają każdy chwast z trawnika lub co miesiæc firma robi konserwację a inni nawet chwastów nie koszą i latawce dmuchawce wiatr....albo koszą a trawę wywalają do rowu melioracyjnego brrr....Wolałabym żeby wszyscy jednak chociaż trochę dbali o ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies