Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród Kasi

kasia_w 14:06, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Malgosik napisał(a)
jest ładnie
załamkę to ja też mogę zaliczyć
masz już perowskię
kiedy ja zakupię rośliny z mojej listy must have
pojechałam do szkółki oddać donice z żywotników i wzięłam 5 tawuł japońskich,
bo były po 4,50 zł
gdzie ja to posadzę, nie mam pojęcia
kokoszka ze mnie...

Gosia, głowa do góry- ty idziesz jak szalona, a mój ogródek mały (na szczęście- może kiedyś sobie usiądę na leżaku) Perowskia na Zatorskiej po 10, wzięłam 4 pewnie za mało jak zwykle...Czekam z niecierpliwością na twoje sugestie co do dalszych zdjęć
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
paulina_ns 14:10, 29 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiu pięknie u Ciebie wszystko jakby od linijki rysowane..uciekam robić obiad, bo przez te ogrody Wasze znów w domu nic nie zrobione pozdrawiam Cię
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
kasia_w 14:10, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
No i dalej widok z tarasu- tam gdzie onegdaj była piaskownica jest łezka- ma być rabatka w różu- już trochę nabiera ciała nawet wysokie byliny posadzone w tyle ( jeżówki, mikołajki)powoli wychodzą z ziemi. Te tawułki japońskie mają by cięte w kulki- chyba za gęsto wsadziłam co nie?




____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 14:15, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
A teraz rabatka "plebiscytowa" - czyli lawenda z trzmieliną. W końcu kostrzewa wyleciała a na jej miejsce wsadziłam trzmielinkę emeralds gold. Może jeszcze obwódkę kamienną dołożę- myślę...znaczy ja tam myśleć mogę sobie, ale tu trzeba popracować nad męską psychiką

____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 14:23, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Na szybko ustawione kompozycje w nowych donicach. Jeszcze bakopy dokupiłam bo łysawo, dziś będę obsadzać te donice i ścianę za nimi (perowskia). Coś małe sa w skali domu- tak by mi tutaj 2 spore stożki pasowały po obu stronach wykusza- może cisy w donicach? Czy przezimują? Macie doświadczenie z cisami w donicach?




____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 14:35, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
I przód domu- zrobiłam w sobotę porządki w kulkowisku pod hakuro, dosadziłam co nieco, przerobiłam 2 wyrośnięte bezkształty bukszpanowe na stożki.. Powiedzcie proszę co jeszcze zmienić, żeby było spójnie, bo ja już tyle razy to przestawiałam, że nie patrzę obiektywnie

żółte trawki z przodu- prosownica rozpierzchła- wsadziłam na próbę tylko 4, bo nie mam z nimi doświadczenia. Ma być ciemno i mokro dla nich. Czy dodać ich więcej?

Tego tulipka z przodu to ja nie sadziłam. Przybłęda jakiś, ale wyrzucać przecie go nie będę.Kiedy obciąć liście hiacyntów?



____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 14:38, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
no i jeszcze przecież ja też muszę tulipanki swoje pokazać, co mam parę sztuk, bo jakby to było...

jedyny czerwony w moim ogródku- też przybłęda ale żal ściąć


____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 14:40, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
wszystkim, którzy przebrnęli przez ten przydługi wpis serdecznie gratuluję !

____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Gardenarium 14:48, 29 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo ładnie działasz, na łezce brakuje większego drzewka Ale ślicznie jest
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasia_w 14:53, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Och Danusiu, co za zaszczyt! Dziękuję za odwiedziny. W łezce jest pendula morwa biała, czy to za mało?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies