Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród Kasi

kasia_w 13:35, 03 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Jolu trzeci rok mówisz...No to ja niecierpliwa jestem, bo mam ją od wiosny ( w półcieniu oczywiście) i cudów oczekuję W takim razie trzeba być cierpliwym.

U Ciebie cały czas mamooo? nie załamuj mnie
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
lojalna_ 18:36, 03 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kaska ostatnio młody o 23 ciej napisał do ema smsa , ze kasy na jutro potrzebuje w gotowce zeby mu na stole zostawił .......jak myslisz tez sie liczy ? Hahahhahha

Ja moje przesadzalam sto razy, moze to tez je spowolniło /)))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Malgosik 08:57, 06 paź 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Na zdjęciu wrzuconym przez Wieloszkę masz za sobą umbrę?
____________________
Ogród na glinie
kasia_w 10:40, 06 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
lojalna_ napisał(a)
Kaska ostatnio młody o 23 ciej napisał do ema smsa , ze kasy na jutro potrzebuje w gotowce zeby mu na stole zostawił .......jak myslisz tez sie liczy ? Hahahhahha

Ja moje przesadzalam sto razy, moze to tez je spowolniło /)))


się liczy, powiedziałabym
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 10:41, 06 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Malgosik napisał(a)
Na zdjęciu wrzuconym przez Wieloszkę masz za sobą umbrę?


uhm...
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
malgol 17:32, 06 paź 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kasiu, przyszłam z rewizyta Nie jestem w stanie przeczytać całego wątku od razu, ale już teraz wiem, że mnóstwo porad ogrodowych tu zebralas sadzenie ziemniaków na opuchlaki to jest pomysł! Poza tym widzę mnóstwo wlozonej pracy i pięknie zapowiadający się ogród! Dzieciaki jakoś spacyfikujesz
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Szarobialy 18:58, 06 paź 2016


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 716
A właśnie. Próbował ktoś z tymi ziemniakami ?
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
Malgosik 09:18, 07 paź 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
no to ta umbra jest ogromniasta!
____________________
Ogród na glinie
kasia_w 15:06, 07 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Rady Toszki na liście- wnet się przydadzą, kopiuję od Wiklasi.

Martuś, liście upycha się do worka (najlepiej by było te liście kosiarką potraktować), obficie polewa 5% roztworem mocznika. Worek dziurawi się i może leżakować. Od czasu do czasu trzeba workiem wstrząsnać/przemieszać, co by rozbić zbijającą się masę liści i napowietrzyć. Na wiosnę mozna wrzucić do kompostownika lub (jesli były kosiarką rozdrobnione) prosto na rabaty.

Można tez te liście po rozdrobnieniu kosiarką od razu na jesieni sypnąć pomiędzy rośliny (jeśli nam nie zależy na ziemi liściowej). Na wiosnę nawet nie trzeba sprzątać
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
lorka 21:09, 08 paź 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
kasia_w napisał(a)
Rady Toszki na liście- wnet się przydadzą, kopiuję od Wiklasi.

Martuś, liście upycha się do worka (najlepiej by było te liście kosiarką potraktować), obficie polewa 5% roztworem mocznika. Worek dziurawi się i może leżakować. Od czasu do czasu trzeba workiem wstrząsnać/przemieszać, co by rozbić zbijającą się masę liści i napowietrzyć. Na wiosnę mozna wrzucić do kompostownika lub (jesli były kosiarką rozdrobnione) prosto na rabaty.

Można tez te liście po rozdrobnieniu kosiarką od razu na jesieni sypnąć pomiędzy rośliny (jeśli nam nie zależy na ziemi liściowej). Na wiosnę nawet nie trzeba sprzątać


hej, a co to kompost lisciowy? ale chyba debowe się nie nadadza co? bo mają za dużo jakiś garbników chyba..

ide watek narobic ciekawe co nowego u CIebie
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies