Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród Kasi

kasia_w 13:42, 10 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
no właśnie.
Pasty chyba nie lubią
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
lorka 15:55, 10 paź 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
hesuu ale się człowiek duzo uczy... pozdrawiam deszczowo. posadzilyscie już cebule? normalnie tak leje ,ze nie ma kiedy.. polazłabym do ogrodu no...
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
kasia_w 15:57, 10 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Posadziłam ale odchorowuję...W dodatku nie mogę posiedzieć w domku.
Nie rób tego teraz
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Wendy79 16:33, 10 paź 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Dzięki Kasiu za podpowiedź u Janeczki w sprawie róż, utwierdziłaś mnie, że tak źle nie kombinuję
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kasia_w 18:49, 10 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Aga, nie ma za co. Długo myślałam nad otoczeniem dla mojej dostanej od Asi Nawigatorki Nolvaiski. W końcu posadziłam ją w towarzystwie Rosengarten Zweibrucken, Prosa rózgowatego(zielonego) i fioletowo granatowych ostrózek. W nogach przywrotnik.

Myślę, że mogłaby także wyglądać pięknie w innym zestawieniu: z pomarańczowo- żółtą różą, trawą bronze form, przywrotnikiem i jakąś mocno fioletową byliną jeszcze (ostróżka?szałwia?czosnek główkowaty?).
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Wendy79 19:08, 10 paź 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
kasia_w napisał(a)
Aga, nie ma za co. Długo myślałam nad otoczeniem dla mojej dostanej od Asi Nawigatorki Nolvaiski. W końcu posadziłam ją w towarzystwie Rosengarten Zweibrucken, Prosa rózgowatego(zielonego) i fioletowo granatowych ostrózek. W nogach przywrotnik.

Myślę, że mogłaby także wyglądać pięknie w innym zestawieniu: z pomarańczowo- żółtą różą, trawą bronze form, przywrotnikiem i jakąś mocno fioletową byliną jeszcze (ostróżka?szałwia?czosnek główkowaty?).


W mojej głowie na razie ułożyłam to sobie tak, że Lavender Flower i Novalis połączę z ciemnymi różami i białymi. A bladawce z różowymi. Zrobiłam sobie takie połączenia na pulpicie i najbardziej mi się podobają. Kwestię dodatków jeszcze przemyślę.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Madzenka 19:17, 10 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O kurcze ziemniaki rzadko jadamy, zakupie w ogrodku ale czad!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasia_w 19:39, 10 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Wendy79 napisał(a)


W mojej głowie na razie ułożyłam to sobie tak, że Lavender Flower i Novalis połączę z ciemnymi różami i białymi. A bladawce z różowymi. Zrobiłam sobie takie połączenia na pulpicie i najbardziej mi się podobają. Kwestię dodatków jeszcze przemyślę.


To brzmi dobrze Koniecznie dodatki - róże piękne, ale niektóre jakoś tak łysieją....Stipa i lawenda pasują do obu Twoich zestawień
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 19:40, 10 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Madzenka napisał(a)
O kurcze ziemniaki rzadko jadamy, zakupie w ogrodku ale czad!


no i znowu nie zakopałam. Pomyślę o tym jutro, jak mawiała Scarlett
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Wieloszka 21:43, 10 paź 2016


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Naprawdę ziemniaki wabią opuchlaki? Muszę wypróbować, bo żurawek już nie mam, więc te "urocze" stworzonka żrą wszystko inne
Dzięki za pomysł
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies