Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród Kasi

atena35 13:58, 21 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
____________________
Ogród Tosi
lorka 14:14, 21 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Kasia aż polazłam zobaczyć tą donicę Ona bylaby kiczowata, gdyby była zrobiona z plastiku, to moje zdanie.
Jest odlana pewnie z jakiegoś betonu, więc to porządny kawałek sprzętua kształt i styl to już kwestia gustu po prostu i nie ma nic wspolnego z kiczem
Będziesz miała kolejny smaczek w ogrodzie.
Ale następnym razem to nie wrzucaj zdjęcia donicy, a potem takich świetnych niespotykanych petuni, bo wszyscy od razu skupili się na kwiatkach haha
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
kasia_w 14:18, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
a widzisz, ja tak wszystko hurtem wrzucam, z radości że znowu coś pstryknęłam. A powinnam strategicznie to rozegrać, po jednym zdjątku dziennie na przykład

odnośnie plastikowych donic- też mam, ha. Gdzieś tam można zobaczyć jak je przerobiłam.str 39
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
mstrzes 09:31, 22 maj 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Żaden kicz. Fajnie wszystko jest. A i bzy pikne
____________________
Pozdrawiam Magda
lorka 10:33, 22 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
kasia_w napisał(a)


odnośnie plastikowych donic- też mam, ha. Gdzieś tam można zobaczyć jak je przerobiłam.str 39


No dobra, przyznam się.. gdy jeszcze mieszkałam 6 lat temu w Krakowie to prowadziłam warsztaty z decoupage. Pisząc plastikowe donice miałam na myśli.. no kurcze nie wiem jak to wytłumaczyć.. te , które pokazałas nawet niezrobione wyglądają o 1000 razy lepiej niż takie badziewiarskie z "supermarketu", a po przeróbce to już w ogóle bajka! We włoszech( miałąm Tobie to już wcześniej napisać) jest bardzo modne przerabianie rzeczy i stylizowanie je ..
Widać ,że dokładnie wiesz o co Tobie chodzi, a że wykorzystujesz dostępne środki..
wiesz to nie trudne jest jak się ma full kasy zrobić sobie na tip top ogród w 2 tygodnie.. ale stworzyć go od podstaw, z wydzieranym każdym groszem z budżetu.. to jest dopiero sztuka.
Widzę ,że i nakrapianie( postarzanie) nie jest Tobie obce.. gdybyś chciała, mam na strychu troche pozostałości po sklepie( jakieś farby imitujące terracote, patyny itp) mogę ci to sprezentować,bo mi już nie będzie potrzebne firme zamknełam 3 lata temu i skupiłam się na innej dziedzinie

bajdełej hah właśnie zamóiłam sobie u mojego niemęża donice na urodziny haha(a na dzień matki od dzieci zażyczyłąm sobie te dwa klony flamingo.. ogrodomaniacy mają nie pokolei w głowie zastanawiałąm się też ew nad jakimś super markowym sekatorem ale to już byłoby przegięcie haha
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
kasia_w 10:40, 22 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
lorka napisał(a)


No dobra, przyznam się.. gdy jeszcze mieszkałam 6 lat temu w Krakowie to prowadziłam warsztaty z decoupage. Pisząc plastikowe donice miałam na myśli.. no kurcze nie wiem jak to wytłumaczyć.. te , które pokazałas nawet niezrobione wyglądają o 1000 razy lepiej niż takie badziewiarskie z "supermarketu", a po przeróbce to już w ogóle bajka! We włoszech( miałąm Tobie to już wcześniej napisać) jest bardzo modne przerabianie rzeczy i stylizowanie je ..
Widać ,że dokładnie wiesz o co Tobie chodzi, a że wykorzystujesz dostępne środki..
wiesz to nie trudne jest jak się ma full kasy zrobić sobie na tip top ogród w 2 tygodnie.. ale stworzyć go od podstaw, z wydzieranym każdym groszem z budżetu.. to jest dopiero sztuka.
Widzę ,że i nakrapianie( postarzanie) nie jest Tobie obce.. gdybyś chciała, mam na strychu troche pozostałości po sklepie( jakieś farby imitujące terracote, patyny itp) mogę ci to sprezentować,bo mi już nie będzie potrzebne firme zamknełam 3 lata temu i skupiłam się na innej dziedzinie

bajdełej hah właśnie zamóiłam sobie u mojego niemęża donice na urodziny haha(a na dzień matki od dzieci zażyczyłąm sobie te dwa klony flamingo.. ogrodomaniacy mają nie pokolei w głowie zastanawiałąm się też ew nad jakimś super markowym sekatorem ale to już byłoby przegięcie haha


A widziałaś te mini widły + nożyce szpalerowe, co mi ukochany na urodziny dał Zamawiaj, zamawiaj
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 10:42, 22 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Lorka, jestem plastykiem, lubię sobie różne rzeczy dostosować pod swoje widzimisię Decoupage jeszcze nie próbowałam i nie wiem, czy to dla mnie. Ale spytam córci, czy nie chciałaby się tym zająć
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Kuba 10:53, 22 maj 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
z innej beczki, przejrzałam inspiracje które wstawiłaś u Lorki i zachwyciłam się purpurowymi pałkami na 4 lub 5 zdjęciu- muszę widzieć CO TO???
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
kasia_w 10:54, 22 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
no właśnie co to ???też chciałabym wiedzieć
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Kasia73 11:04, 22 maj 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
kasia_w napisał(a)


A widziałaś te mini widły + nożyce szpalerowe, co mi ukochany na urodziny dał Zamawiaj, zamawiaj- .........są ostatnio narzędzia świetnej jakości


Kasia zdradzasz forumowe ściśle tajne tajemnice zapewniam Cię że jak pojedziesz na zakupy to nic nie będzie a narzędzia były świetne i nie drogie może edytuj co
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies