Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród Kasi

Kuba 11:04, 21 maj 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
kasia_w napisał(a)


Sztuczny pies! chciałabym go zobaczyć


Tylko żebyś zaraz nie przytargała ze śpiklezra takiego

Mam nadzieję że nie gniewasz się za chichot który kryje się za moimi wpisami a tak na poważnie dobrze że podobają nam się różne rzeczy i chyba nie ma czegoś takiego jak piękno uniwersalne, byleby trzymać się z dala od kiczu więc jeśli lubisz tę donicę to tak ma być
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
kasia_w 11:18, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Lamaze- Bez dostałam od Taty, z ich ogrodu

Ewka- śmiejcie się ile wlezie Z mojego zamiłowania do kiczu i śmieci wszyscy się podśmiewają Ale ja to w sobie lubię i nie zamierzam zmieniać Jedno z moich marzeń niezrealizowanych to wmurowana w szczyt domu przeszklona kapliczka z kiczowatą figurką Maryi Maryjka jest oczywiście na śpiklerzu czy też na innej stodółce ( ja tam nie do końca się orientuję, która obora, jak się po sądecku nazywa). Lecz niestety bezgłowa ta Maryja.

Ale, ale- w domu mam za to prawdziwego KRASNALA ogrodowego- w wersji dizajnerskiej, porcelanowy, biały. Kiedyś go pokażę
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Lamaze 11:20, 21 maj 2015


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
kasia_w napisał(a)
Lamaze- Bez dostałam od Taty, z ich ogrodu


ech
Ja chcę bez do wazonuuuuu!!!
____________________
Moje ogrodowe puzzle
kasia_w 11:23, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Lamaze napisał(a)


ech
Ja chcę bez do wazonuuuuu!!!


trza szabrować po polach
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
abiko 11:59, 21 maj 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
kasia_w napisał(a)
surfinie w skrzynie trochę się rozrosły. Lubię te kompozycję





Kurcze, ale piękny kolor.. niespotykany. Pięknie ujęte.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
atena35 12:45, 21 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
kasia_w napisał(a)
Lamaze- Bez dostałam od Taty, z ich ogrodu

Ewka- śmiejcie się ile wlezie Z mojego zamiłowania do kiczu i śmieci wszyscy się podśmiewają Ale ja to w sobie lubię i nie zamierzam zmieniać Jedno z moich marzeń niezrealizowanych to wmurowana w szczyt domu przeszklona kapliczka z kiczowatą figurką Maryi Maryjka jest oczywiście na śpiklerzu czy też na innej stodółce ( ja tam nie do końca się orientuję, która obora, jak się po sądecku nazywa). Lecz niestety bezgłowa ta Maryja.

Ale, ale- w domu mam za to prawdziwego KRASNALA ogrodowego- w wersji dizajnerskiej, porcelanowy, biały. Kiedyś go pokażę


Kasiu najważniejsze czuć się dobrze ze sobą

Nie to ładne co ładne, tylko to co mi się podoba
____________________
Ogród Tosi
lorka 13:05, 21 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
kasia_w napisał(a)
Lamaze- Bez dostałam od Taty, z ich ogrodu

Ewka- śmiejcie się ile wlezie Z mojego zamiłowania do kiczu i śmieci wszyscy się podśmiewają Ale ja to w sobie lubię i nie zamierzam zmieniać Jedno z moich marzeń niezrealizowanych to wmurowana w szczyt domu przeszklona kapliczka z kiczowatą figurką Maryi Maryjka jest oczywiście na śpiklerzu czy też na innej stodółce ( ja tam nie do końca się orientuję, która obora, jak się po sądecku nazywa). Lecz niestety bezgłowa ta Maryja.

Ale, ale- w domu mam za to prawdziwego KRASNALA ogrodowego- w wersji dizajnerskiej, porcelanowy, biały. Kiedyś go pokażę


Wiesz to wcale nie jest kicz. Jest mnóstwo fajnych wnętrz wlasnie w tej stylistyce i nawet z figurkami Maryi, z "gratami" ze strychu itp.. Odpowiedni dobór elementów , kolorów i roślin i można stworzyć coś wysmakowanego..
To nie jest moja bajka, ale uwielbiam oglądać.. ( jak mi się napatoczy zdjęcie, to ci dam linka, bo takich sobie nie zapisuje)
Krasnala też mam( a własciwie to miałam, bo mu już zeszly farby i wylądował w koszu) Był moją manifestacją.. zażyczyłam go sobie na 35 urodziny i stal w ogrodzie 3 lata haha.. dziewczyny go uwielbiały( zwłaszcza młodsza). Ja zawsze lubie mieć wszystko na tip top i nie zadowalam się półrozwiązaniami..a ten krasnal był przeciwieństwem tego wszystkiego.. kupiony w tesco, mały , kiczowaty ale sprawiał wiele radochy hihi( czasami trzeba w życiu wyluzować)( się rozpisałam haha)
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
kasia_w 13:29, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
lorka napisał(a)


Wiesz to wcale nie jest kicz. Jest mnóstwo fajnych wnętrz wlasnie w tej stylistyce i nawet z figurkami Maryi, z "gratami" ze strychu itp.. Odpowiedni dobór elementów , kolorów i roślin i można stworzyć coś wysmakowanego..
To nie jest moja bajka, ale uwielbiam oglądać.. ( jak mi się napatoczy zdjęcie, to ci dam linka, bo takich sobie nie zapisuje)
Krasnala też mam( a własciwie to miałam, bo mu już zeszly farby i wylądował w koszu) Był moją manifestacją.. zażyczyłam go sobie na 35 urodziny i stal w ogrodzie 3 lata haha.. dziewczyny go uwielbiały( zwłaszcza młodsza). Ja zawsze lubie mieć wszystko na tip top i nie zadowalam się półrozwiązaniami..a ten krasnal był przeciwieństwem tego wszystkiego.. kupiony w tesco, mały , kiczowaty ale sprawiał wiele radochy hihi( czasami trzeba w życiu wyluzować)( się rozpisałam haha)


Tak mówisz ... dla mnie kicz to kicz i nie ma co w bawełnę owijać Ale można go przecież kochać takim, jaki jest Mój dom, kiedyś ktoś bliski nazwał "graciarnią z klimatem"- bo każdy mebel z innej parafii. Ja to lubię, komplety mnie nudzą Kolekcjonuję (wirtualnie)takie wnętrza

Pomysł na życie z krasnalem z Tesco bardzo popieram
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Kuba 13:38, 21 maj 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Kiedyś zetknęłam się z definicją kiczu którą nadal się posługuję- kiczowaty jest przedmiot który wygląda jakby był co czegoś przeznaczony ale tym czymś nie jest, np. zapalniczka w kształcie długopisu itd. Dlatego kapliczka z Maryją na pewno dla mnie kiczem nie jest, zresztą podobnie jak krasnal to forma sztuki
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
kasia_w 13:41, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
To się dyskusja rozwinęła ale przecież de gustibus non est disputandum i na to ju z starożytni wpadli Robię ostatnio projekciki graficzne do Indonezji na ramandan. To jest kiczowata jazda bez trzymanki
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies