Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 13:01, 09 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
bdan napisał(a)
Pięknie rabata wyszła, a jak wszytko się rozrośnie tu busz będzie.
Pozdrowienia zostawiam

Lubię busz. Bardzo. Najwyżej potem rozsadzać będe i rozdawnictwo jak Toszka uprawiać.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 13:04, 09 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
agam napisał(a)
Muszę śledzić w jaki sposób posadzisz to wszystko. Nie mam umiejętności sadzenia bylin i traw, próbowałam kilkakrotnie i wychodzi mi byle co .
Piszesz że dzielona stipa Ci padła, a miałam swoją podzielić ...

Zobaczymy co mi wyjdzie ostatecznie. Na razie sadziłam na oko bo nie mam rozrysowane dokładnie co, jak i gdzie. Ma się wszystko "przenikać".
A stipę może za bardzo podzieliłam. Nie wiem. Może ręka do dzielenia kiepska. Może nieumiejętnie to zrobiłąm. Dobrze, że wszystkiego nie zmarnowałam.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
kasia_w 13:11, 09 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
MAD napisał(a)

U mnie się trochę uspokoiło. Do c.o. jade z listą zaplanowanych zakupów i staram się ograniczyć tylko do tego. Staram się - nie oznacza, że zawsze wychodzi. Ale już kilka razy udało mi się wyjść z c.o. z pustymi rękami, co kiedyś było nierealne.


gratuluję Ja choć malenstwo do donicy zawsze dorwę
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
nawigatorka 14:16, 09 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MAD napisał(a)

Witam, witam. Miło mi Cię gościć w moich skromnych progach! Kawy? Herbaty? Łopatę?

Rozchodnika kupowałam w zeszłym roku bez etykiety, więc nie wiem co to za jeden. Bardzo bym chciała dorwać Mr. Goodbud Sedum Spectabile ale nigdzie nie widziałam. Także jest ten "zwykły" z własnej produkcji. Najwyżej jak gościa dorwę to dosadzę kilka plam.


kawy jednak poproszę

A szukam rozchodnika Stardust (bialy) i u mnie z nim bieda.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Edit 15:07, 09 cze 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Magda, jak już pięknie u Ciebie! Nie zaglądałam gdzieś ponad tydzień a Ty w tym czasie tak szalejesz? Cudnie jest a kulkowisko super! Byłam ostatnio w tym moim ogrodniczym i zakupiłam jeżówki razzmatazz. Wybrałaś się tam może przypadkiem? Idziesz jak burza!!!
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Edit 15:50, 09 cze 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Katkak napisał(a)
Wow, rabata przepięknie wyszła, KRopka w kropkę jak na wizualizacji. A mogę zapytać ile te ambrowce kosztowały? Choruję na taki od dawna. Pozdrawiam.

A czy ja też mogę prosić o info, gdzie i za ile?
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Basinkowo 17:19, 09 cze 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 85
Wpraszam się na podglądanie fajnego ogrodu u bardzo sympatycznej ogrodniczki. Obiecuję zaglądać (cichaczem) regularnie do Ciebie. Pozdrawiam
____________________
Basiap
ewa004 19:02, 09 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Piękna ta rabata ,bardzo mi sie podoba
Pozdrawiam i nadal gorąco kibicuję
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
leon60 20:55, 09 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jak się to wszystko rozrośnie będzie szał
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Edit 22:23, 09 cze 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
MAD napisał(a)

Jeszcze jest gaura. Jak trochę wszystko podrośnie i dosadzę resztę to wrzucę zdjęcie "en face".

Dzisiaj widziałam w c.o. tą gaurę. Miała czerwone liście i kwiaty karminowe. W c.o. powiedzieli że lubi przemarzać i trzeba okryć lub kopczyki usypać. Ciekawe czy to prawda?
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies