Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

bozga 17:25, 04 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Zdjęcia nie wywalaj- bardzo fajne i stanowi dowód rzeczowy
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Gardenarium 17:36, 04 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MAD napisał(a)
I widok z tarasu.

Chyba daliśmy radę...





Co tam dałam w jeżówki? Jak odpiszesz to dodam jeszcze parę nazw, co by nie było że mnie dziewczyny "poprawiają'

Żywopłot rób stopniowany, żółtegp cisa nisko, ale wyżej od jeżówek Jeżówki najlepiej Echinacea purpurea 'Green Eyes'
Sadziłam je w ogrodzie z lustrem.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kuba 19:07, 04 cze 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Zuch dziewczyna pięknie coraz piękniej
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Magda_ 22:27, 04 cze 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Madzia widać, że pracowita z Ciebie mróweczka i nawet takie olbrzymy Ci nie straszne
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
bacha2224 18:34, 05 cze 2015


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witam,czytam od początku i podziwiam,czy mogę dostać namiary i cenę na te wielgaśne cisy,z gory dziękuje.
____________________
Lawendowy kredens
Sebek 18:43, 05 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cudne te świerki! A rabata pod oknem wygląda świetnie!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
iwka 09:38, 06 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Magda pracuje
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
nicol21 22:42, 07 cze 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Wow, tożto one wielgachne i ty tak sama! Wow!! Świetnie jest!!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Alicja169 23:22, 07 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Witaj Mad.
Twoje zmagania podziwiam.
Masz świetne dokonania.
A pomysł na swierki serbskie to dobre rozwiązanie, bo są zimozielone. Kazde inne rozwiązanie nie dałoby takiego efektu.
Wiem coś o tym, jak wkurza taki goły mur, gdy opadną jesienią wszelkie okrywowe bluszcze i pnącza. Mam to już za sobą.
Też posadziłam 15 świerków serbskich i podziwiam Cię że sama się z tym uporałaś (bodaj w części).
U mnie sadziło dwóch silnych mężczyzn a ja tylko nadawałam kierunek, żeby trzymali pion i poziom.
Teraz już mam zielone odrosty, chociaż bodaj dwa jakoś nie ruszyły jeszcze, może potrzebują więcej czasu.

Życzę aby wszystkie się dobrze ukorzeniły = mur znika
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
MAD 09:47, 08 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
malgorzata_s, Kacha123, Madzenka, Kuba, Magda_, Sebek - dziękuję!

siakowa - pewnych rzeczy po prostu nie da się zrobić z szarańcą u kolan i tyle.

juzia - he, he, byle nie za wysoko. Ale grunt, że już rośnie...

jazzy - Ja jednak sadzenie tego szpaleru solo w upale 30+ będę wspominać traumatycznie...

Loosiuu - Oj, na tę zieloną ścianę przyjdzie mi poczekać. Ale w sumie mam czas. Niech rośnie. Juz przynajmniej jest na czym oko zawiesić.

bozga - zostało. Niech sobie wisi i przypomina.

Gardenarium - stipa, jeżówki, gaura i rozchodnik z tego co pamiętam.

Iwka - pracowałam czw.-pt. a w weekend leniłam się wyjazdowo. Bosko było! A po powrocie, wieczorem wpadłam w szał podlewania.

nicol21 - sama. Mąż narzucił ziemię i przekopał, ja przegrabiłam, doły pokopałam, nawiozłam kmpostu i zasadziłam. Ręce mam pokłute aż po same pachy ale posadziłam!

Alicja169 - dziękuję za wizytę. Zaraz pobiegnę do Ciebie zobaczyć co i jak z tym Twoim muem i serbami.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies