Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 18:56, 09 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Basiula napisał(a)
Wsiąknęłam na pół popołudnia w Twój wątek.
Jeszcze nie mogę się otrząsnąć. Trafiłam między innymi na relację z sadzenia żywopłotu cisów. Imponujące. Cud miód.
piękne miejsce na ziemi tworzysz


Nie wiedziałam, że w mój wątek można wsiąknąć. To bardzo miłe. Dziękuję. Na 158 masz fajne porównania przed/po - nie wiem czy tam dotarłaś.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 18:58, 09 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Zana napisał(a)
Czy one już poszły z tych krzeseł? To teraz siadam ja i siedzę, i się napawam widokami! Pięknie jest!

To oglądałaś mój zadek podczas poelenia cisów Elegantissima. Miło było Cię gościć.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 19:01, 09 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Pozazdrościłam Sebkowi bergenii i wracając z kidsami z przedszkola zanabyłam całą paletkę. Wsadzone przed rododendronami. Brakowało mi tam koloru po przekwitnięciu rodków, więc teraz będę miała na czym oko zawiesić. Jak się trochę rozrosną ma się rozumieć. Uffffff.

Relacja foto jak bąki pójdą spać.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
jolanka 20:14, 09 maj 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
MAD napisał(a)

Żałuję tylko, że nie mamy nawadniania. To ganianie z wężem ogrodowym i przestawianie wachlarza (zwłaszcza w upalne lato) jest mega upierdliwe i zajmuje czas który mogłabym nardziej kreatywnoe spożytkować w ogrodzie. Nic to, kiedyś będzie. Na razie muszę mieć wszystkie rabaty, żeby potem nie robić modyfikacji systemu nawadniania.


Masz rację, nawadnianie bardzo ułatwia i skraca pracę w ogrodzie. Ponieważ robimy teraz trawnik, doszliśmy do wniosku, że położymy pod nim rury, coby później nie ryć. W sklepie, gdzie kupujemy węże do nawadniania zrobili nam darmowy projekt całej instalacji i możemy go robić po kawałku. Rurki będą wychodziły w "okolicach" rabat i z czasem będzie można je podłączać, w miarę jak będą powstawały kolejne. Na razie linie kroplujące są na wierzchu i wpinamy je z wężą bezpośrednio.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 20:20, 09 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
MAD napisał(a)

To oglądałaś mój zadek podczas poelenia cisów Elegantissima. Miło było Cię gościć.


Dyskretnie odwróciłam wzrok w inną stronę. Jak można tak gości przyjmować, hę?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
paulina_ns 20:21, 09 maj 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MAD napisał(a)
Pozazdrościłam Sebkowi bergenii i wracając z kidsami z przedszkola zanabyłam całą paletkę. Wsadzone przed rododendronami. Brakowało mi tam koloru po przekwitnięciu rodków, więc teraz będę miała na czym oko zawiesić. Jak się trochę rozrosną ma się rozumieć. Uffffff.

Relacja foto jak bąki pójdą spać.


Madzia czekam na zdjęcia
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MAD 20:56, 09 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Na szybko zdjęcia bo je ze stacjonarki ładować muszę. Na płotach mogę powisieć z telefonem w ręku.

Pszczelarnia napisał(a)

Nie widziałam porterów "Elegatissim' - są podrośnięte? To moje oczko w głowie.


A więc najpierw, specjalnie dla Ciebie moje bidne Elegantissimy z rabaty Gumballowej.

Już widzę, że jednego będę musiała ciachnąć mocniej z przodu albo go trochę cofnąć bo wyłazi przed szereg...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 20:57, 09 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
"Sebkowe" begonie przed rododendronami:
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 20:59, 09 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Azalie na bukszpanowej podusi pokazują kolor... Uuuuuwielbiam!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kasya 21:01, 09 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42268
MAD napisał(a)
"Sebkowe" begonie przed rododendronami:


te rabatki masz takie wyniesione czy sie tylko wydaje ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies