Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 06:18, 10 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Iwk4 napisał(a)

Znalazłam wizualizację tej rabaty.
Ładnie będzie. Tam jeszcze są trawki, których teraz nie widać. Jakie posadziłaś? Berberysy wolno rosną niestety, ale w końcu przegonią żurawki

Tam jest wsadzona stipa.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 06:19, 10 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Zana napisał(a)

Ja tu kontemplować uroki ogrodu Twego przybyłam, harówę mam u siebie

Oj, wiem, wiem.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Gardener27 21:15, 10 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ogród zmienił się nie do poznania od mojej ostatniej wizyty Tu ... tak bywam cichaczem i kibicuję gorąco
Bardzo ładne tworzysz rabaty które w sezonie są niezwykle interesujące Powierzchni ogrodu wbrew wszystkim nie zazdroszczę bo wiem czym jest to okraszone ale daje to możliwości twórczej realizacji ogrodowych marzeń Zazdroszczę bardzo tych pięknych stożków cisowych, muszę sobie sprawić choć jednego na otarcie łez Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
tusiawka 22:59, 10 maj 2016


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Niesamowicie się wszystko rozrosło od zeszłego roku, a rabata z klonami i azaliami boska.
Uwielbiam klony, a nie mam dla nich miejsca.
Myślę, że miejsca już wolne więc zostanę na chwilę.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Iwk4 06:26, 11 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Podoba mi się to, co już zrobione. Konsekwentnie.
MAGDA, czy na froncie też już działałaś?
____________________
Ogródek Iwony II
MAD 06:49, 11 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Gardener27 napisał(a)
Ogród zmienił się nie do poznania od mojej ostatniej wizyty Tu ... tak bywam cichaczem i kibicuję gorąco
Bardzo ładne tworzysz rabaty które w sezonie są niezwykle interesujące Powierzchni ogrodu wbrew wszystkim nie zazdroszczę bo wiem czym jest to okraszone ale daje to możliwości twórczej realizacji ogrodowych marzeń Zazdroszczę bardzo tych pięknych stożków cisowych, muszę sobie sprawić choć jednego na otarcie łez Pozdrawiam

Witaj, miło mi, że bywasz u mnie. Szkoda tylko, że potajemnie. Na razie mam zagospodarowane mniej niż 1/4 działki. Ale pracuję nad resztą. Powoli, stopniowo i konsekwentnie do przodu. Chociaż ogrom pielenia i ilość podlewania już mnie przeraża, a co dopiero będzie jak już powstaną wszystkie rabaty? Nie wyjdę chyba z ogrodu w sezonie...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 06:53, 11 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
tusiawka napisał(a)
Niesamowicie się wszystko rozrosło od zeszłego roku, a rabata z klonami i azaliami boska.
Uwielbiam klony, a nie mam dla nich miejsca.
Myślę, że miejsca już wolne więc zostanę na chwilę.

Ta rabata to był taki pomysł, który narodził się jak udało mi się kupić gęściutkie bukszpany w przystępnej cenie. Miałam masę swoich, malutkich sadzonek buksa. Musiałam poprzesadzać klony, a to miejsce jest idealne dla nich bo jest za domem i jest zaciszne. Nie miałam też pomysłu na 3 azalie... I tak jakoś wyszła ta rabata. Przypadkiem.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 06:55, 11 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Iwk4 napisał(a)
Podoba mi się to, co już zrobione. Konsekwentnie.
MAGDA, czy na froncie też już działałaś?

Na froncie jak na razie rośnie jedynie żywopłot cisowy oddzielający podjazd od wejścia. Trudno coś robić przed domem nie mając jeszcze ścieżek, podjazdu i ogrodzenia frontowego.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
jazzy 20:51, 11 maj 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
MAD napisał(a)
Azalie na bukszpanowej podusi pokazują kolor... Uuuuuwielbiam!

Boziu, jakie to piękniste jest!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Madzenka 23:31, 12 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cudowne azalie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies