Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 16:19, 14 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Violu, u Ciebie też będzie dobrze. Trzymaj się kochana, buziam
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 16:20, 14 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewkakonewka napisał(a)
Udało Ci się zrobić czerwone? Miłej niedzieli

Ewuniu, udało się Postaram się wkleić fotki tych czerwonych, choć mi dziś coś komputer szwankuje.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 16:38, 14 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Czerwone bombki dla córci na srebrno - czerwoną choinkę. Wysiadł mi aparat i drugie i trzecie zdjęcie zrobiłam telefonem - trochę przekłamane kolory:
____________________
Ogródek Iwony II
eda 16:49, 14 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
śliczne śliczne śliczne
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 16:50, 14 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Iwk4 napisał(a)
I jeszcze bombki zrobiłam na choinkę. Białe. Miała być próba z kaszy, już miałam wszystko przygotowane i zaczęłam owijać kulkę wstążką. Spodobało mi się i oto efekt - inny, niż początkowe założenie Kupiłam też świeczki małe. Spodobał mi się Łukasza ostatni prostokątny stroik, jutro M ma dowieźć mi sklejkę, może coś wymodzę jeszcze


Przepiękne i te czerwone też
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
MiraR 17:04, 14 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Iwk4 napisał(a)


Na wianek będę mieć paczenie, hi, hi. Gdzieś na forum czytałam, ze styropianowe jabłuszka ptaszki oskubały, myśląc, że to prawdziwe

To moje jabłuszka "spryciule" tak opędzlowały Gdybyś widziała moją minę

Podpobają mi się wianki na furtkach.Widzę,że sporo osób z forum je w tym roku zawiesza.U nas pewnie wisiałby góra dobę ale muszę spróbować,może się uchowa
____________________
MiraR 17:11, 14 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Sklejka na stroik dowieziona? Żonuś postarał się? Może też zrobię taki stroik jak u Łukasza Muszę poszukać w kartonach jakie dodatki jeszcze się znajdą Tyle fajnych inspiracji jest na forum,nic tylko się wzorować.Bardzo podoba mi się Łukaszowa choineczka z witek brzozowych,na drugi rok od wiosny każdą witeczkę schowam,potem jak znalazł na stożek świąteczny

Edytowałam bo zapomniałam dopisać,że bombki prześliczne,córcia na pewno bardzo się ucieszy
____________________
Iwk4 17:21, 14 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mira, ja powiesiłam jeden wianek niedaleko furtki, właśnie ten z orzechów. Drugi wianek za sprawą mojego M zawisł wreszcie na drzwiach...
Uśmiałam się z twoich ptaszków

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:30, 14 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mira napisał(a)
Sklejka na stroik dowieziona? Żonuś postarał się? Może też zrobię taki stroik jak u Łukasza Muszę poszukać w kartonach jakie dodatki jeszcze się znajdą Tyle fajnych inspiracji jest na forum,nic tylko się wzorować.Bardzo podoba mi się Łukaszowa choineczka z witek brzozowych,na drugi rok od wiosny każdą witeczkę schowam,potem jak znalazł na stożek świąteczny

Edytowałam bo zapomniałam dopisać,że bombki prześliczne,córcia na pewno bardzo się ucieszy

Sklejka dowieziona, nawet na 3 spody, tylko ozdoby się kończą. Dziś byliśmy po gałązki brzozy do stroika. Chciałam już sobie odpuścić, na srebrnej tacy fajnie wyglądają świece i bombki, ale jak się rzekło, to jutro będę działać. Boję się tylko, że nie wyjdzie mi
Dziś jeszcze muszę szybko zrobić dla mojej siostry wianek orzechowy, żeby M mógł rano zabrać, w tygodniu jej podrzuci. Dzieli nas 100 km niestety.
Choineczka też mi się u Łukasza podoba. Te gwiazdki dowiedziałąm się, że to są "szyszki" buczyny Latem trzeba zbierać dary naszej przyrody, łatwiej dekoracje wtedy zrobić Ile się człowiek tutaj uczy , niesamowite
Mirko, kiedy założysz swój wątek Pewnie masz już coś do pokazania ? Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
MiraR 17:59, 14 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Iwonko gdzie mi tam z moim wątkiem do Was,muszę się jeszcze podszkolić,na razie zadaję sporo pytań
Aż muszę podejrzeć te szyszeczki buczyny,widzisz jaka gapa jestem,to co inni widzą ja nie zauważam,aż muszę polecieć i dojrzeć gdzie żeś wypatrzyła u Łukasza te szyszeczki
Ja ostatnio u ukoleżanki w jej lesie wypatrzyłam "graby",takie malutkie fajniutkie.A okazało się,że to buki,Danusia mi napisała,że to są buczki.A ja już się tak ucieszyałam,że od koleżanki będę mieć grabiki i masz ci los,z planów nici ale Danusia chwali również bukowe żywopłoty więc może się zdecyduję i wiosną zawitam ze szpadlem po nie Ile to człowiek jeszcze musi się nauczyć
A teraz idę do Łukasza poszukać te buczkowe szyszki
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies