Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 20:24, 12 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
rozark napisał(a)
Ależ masz pędzący watek , tyle sie u ciebie dzieje a obornika zazdroszę, ja nie mam skąd wziąć, więc mam granulowany

Reniu, ten granulowany też jest dobry. Nie zawsze mamy to, czego pragniemy. Mojego mam aż za dużo. Jak już rozparceluję po ogrodzie, to resztę na kompost wyniosę. Na drugi rok będzie jeszcze lepszy
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:36, 12 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
makkasia napisał(a)
Iwonko zamówiłaś Genie? Donica na bogato piękniasta
ściskam

Kasiu, Genia będzie musiała poczekać, nie wiem, jak długo. Znalazłam dla niej miejsce, ale najpierw musimy wykończyć gospodarczy i pokryć dach (na razie jesttam papa). Dopiero będę mogła ją posadzić przed garażem. Inaczej mogłaby się połamać. Pokażę ci miejsce, gdzie będzie rosła. A teraz przekopuję miejsce pod Ognistą rabatę. Po lewej stronie jest dom, po prawej garaż, część gospodarcza i kącik wypoczynkowy będzie w planie. Polbruku też jeszcze nie ma

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:41, 12 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
polinka napisał(a)
Troszku nadrobiłam. Bratki z ciemiernikami piękne. Szukałam u siebie całych białych bratków ale nie znalazłam. Spotkałaś się może z takimi?

Polinko, ja dziś widziałam białe bratki z żółtym środkiem, ale miniaturki jakieś.
Znalazłam u Danusi. Zdjęcie z 2012 roku, z Danusi wątku:
Gardenarium napisał(a)


Takie pewnie by ci pasowały. Skoro istnieją, to może na takie trafisz
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:44, 12 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ala106 napisał(a)
Gratuluję "Wizytówki", fajnie bardzo wyszła.
W pojemniku z werbeną coś zaczyna wychodzić .
A z lawendy chyba nic nie będzie. Wyszły trzy i zjadł je piesek.

Reniu, moja lawenda nie wzeszłą, a to co tam wyszło, to chyba jakieś "zielsko" z kompostu, bo mieszałam ziemię. A werbenę chyba będę musiała niedługo pikować.
Za pochwałę dziękuję. Zależało mi, żeby osoby, które chcą zobaczyć mój ogródek, nie musiały brnąć przez te 500 stron. Wizytówka, to takie pismo obrazkowe dla zabieganych
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:47, 12 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Karol99 napisał(a)
Do kwitnienia forsycji już niedługo!

Karol, masz rację. Ucięłam kilka gałązek do domu, po trzech dniach miałam żółto w wazonie A było to 10 dni temu. Wystarczy trochę słoneczka tylko.
Tak naprawdę to czekam, żeby minęły te chłodne dni, które teraz nadeszły
____________________
Ogródek Iwony II
Karol99 20:51, 12 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Od niedzieli ma być cieplej.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
beata_m 20:52, 12 mar 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Macham Iwonko, ciut nadrabiam. Ja też zamawiałam u tego samego Pana hortensje byłam pod wrażeniem jak profesjonalnie zapakowane! Wsadziłaś już swoje? Będziesz ciąć?

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Kacha123 20:56, 12 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Pozdrawiam Iwonko! Nie mogę się doczekać ognistej rabaty
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Iwk4 21:09, 12 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Karol99 napisał(a)
Od niedzieli ma być cieplej.

Karol, też na to liczę
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:10, 12 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
beata_m napisał(a)
Macham Iwonko, ciut nadrabiam. Ja też zamawiałam u tego samego Pana hortensje byłam pod wrażeniem jak profesjonalnie zapakowane! Wsadziłaś już swoje? Będziesz ciąć?

Pozdrawiam cieplutko

Beatko, przycięłam przed wsadzeniem, patyczki dałam zaraz do ziemi na rozsadnik.
Wsadziłam już moje w poniedziałek
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies