Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początkujący ogród Magdy

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkujący ogród Magdy

wiunia 13:44, 16 lip 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
No teraz się przyjrzałam dokładnie i faktycznie to graby!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
KasiaW76 13:03, 27 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Przychodze z re wizyta. Dom piękny i zapowiada się ładny ogród. Jeśli chodzi o ogrody, które zwiedzalas to moja mama pod koniec maja była nad morzem, a tam w podobnych ogrodach

Kibicuje i Tobie oraz Twoim poczynaniom
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Kuba 13:08, 27 sie 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witaj Magda
Ładny taras z donicami a patrząc na datę umieszczenia zdjęć teraz jest jeszcze ładniejszy
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Magdalena25 13:39, 27 sie 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
KasiaW76 napisał(a)
Przychodze z re wizyta. Dom piękny i zapowiada się ładny ogród. Jeśli chodzi o ogrody, które zwiedzalas to moja mama pod koniec maja była nad morzem, a tam w podobnych ogrodach

Kibicuje i Tobie oraz Twoim poczynaniom


Witam!
Dziękuję za wizytę i zapraszam częściej. My też byliśmy w Dobrzycy, a to niedaleko Kołobrzegu, więc być może Twoja mama tam również była. Piękne są te ogrody. Polecam do odwiedzenia dla ogrodomaniaków
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
Magdalena25 13:45, 27 sie 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Kuba napisał(a)
Witaj Magda
Ładny taras z donicami a patrząc na datę umieszczenia zdjęć teraz jest jeszcze ładniejszy


Witam cieplutko!
Dziękuję za wizytę i miłe słowa.
A taras, no cóż..... Niektóre roślinki przez nasze wyjazdy wyglądają gorzej, a niektórym na szczęście nie zaszkodziły ani upały, ani też brak regularnego podlewania.
Jednak wichura, jaka tydzień temu u nas była, zrzuciła nam z tarasu leżak, a leżak popchnął donicę i spadła na ziemię. Roślinki do wyrzucenia, więc musiałam zrobić nową kompozycję. Swoją drogą, aż trudno uwierzyć, że taką ciężką donicę zdmuchnęło.
Pozdrawiam
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
Magdalena25 13:56, 27 sie 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Ale troszkę w przerwach między wyjazdami zrobiliśmy. Ta rabata za radą Danusi , śliwy wiśniowe Nigry i Aurea Nany i dodałam trawki Red Barony.
A oto efekt ...






Muszę kamień kupić i wysypać.
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
wiunia 22:30, 27 sie 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Bardzo ładnie ta kompozycja się prezentuje, a jak Red Barony się rozrosną to z bordowymi Nigrami będą pieknie wyglądały
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Magdalena25 10:33, 29 sie 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
wiunia napisał(a)
Bardzo ładnie ta kompozycja się prezentuje, a jak Red Barony się rozrosną to z bordowymi Nigrami będą pieknie wyglądały


To się cieszę, ze Ci się podoba. Pozdrawiam gorąco
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
iwka 13:58, 15 wrz 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Hej Magda przyszłam do Ciebie z wątku o cisach. Podpowiesz mi, czy te Twoje cisy są jakieś odmianowe, bo chcę u siebie zrobić dwa ekrany cisowe i nie wiem jakie najlepiej wybrać
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magdalena25 22:24, 15 wrz 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
iwka napisał(a)
Hej Magda przyszłam do Ciebie z wątku o cisach. Podpowiesz mi, czy te Twoje cisy są jakieś odmianowe, bo chcę u siebie zrobić dwa ekrany cisowe i nie wiem jakie najlepiej wybrać


Witaj!
Moja odmiana cisa to hicksii. Ładnie się po przecięciu zagęścił, więc mogę polecić. Pozdrawiam
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies