Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 18:21, 20 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
U mnie sama się wysiewa, bo zostawiam ją długo, z tego co pamiętam to dopiero wczesną wiosną wyrwałam, bo mi się podobała taka sucha.


Rozchodniki powoli rozwijają kwiatuszki.

Posłuchałam Basi, uszczknęłam przekwitnięte kwiaty floksów i znów zakwitły
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
15:46, 21 sie 2016
Reniu jestem w domu i zapraszam serdecznie
Nie poznałam ogródka,wszystko urosło niesamowicie.Było trochę przycinania i okiełznania buszu
Nornice z kretami się powściekały na mój powrót,opuchlaki urządzają wędrówki po tynku a ślimory pędzlują szałwie,do host jeszcze skubane nie dotarły.Pomidorki za to udały się jak nigdy,starczy nawet dla sąsiadów
U nas pada,suuper bo deszcz potrzebny
ryska 21:27, 21 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Hej Aniu, witaj w kraju
U nas też dziś padało, też mnie to ucieszyło. Twój ogród jest piękny, niepowtarzalny. Widać, że stworzenia go kochają. Ślimaki u mnie jednak wolą hosty ponad szałwiami, chyba, że Ty masz jakąś wyjątkowo smaczną. Moja to lekarska i nic jej nie rusza.
Co Ci kwitnie? U mnie czuć w kościach jesień.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:42, 22 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Witajcie w ostatnim tygodniu wakacji, właśnie wróciłam z wypadu na wieś. Grzyby oczywiście zaliczone. Mnóstwo grzybów, pachnących, zdrowiutkich czeka na nocną taryfę aby je wysuszyć
Załapałam się na ładny zachód słońca. Foty z balkonu na moją ulicę i kopciuchy bełchatowskie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Mysza 22:36, 22 sie 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Fajne fotki
A fiolet w ogrodzie bardzo lubię.
Macham.
____________________
Gosia
22:54, 22 sie 2016
Jak te dni lata szybko lecą
Doczytuję,że grzybobranie udane.Kiedyś miałam własne grzybki pod brzozą.
Szałwię mam omszoną,lekarską też ale ślimaki ruszają tylko tę omszoną.Odmiana 'Compacta Deep Blue'.Teraz podziurkowana,no trudno,na wiosnę się zregeneruje
Zaczynają kwitnąć trawy,hortensje,zawilce jesienne.


Zachód słońca śliczny.U nas dziś niebo było zamglone,słoneczka ni widu ni słychu.
22:55, 22 sie 2016
A słonecznik Twój śliczny..namiastka słoneczka którego dziś nie było
zoja 06:49, 23 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Zachod piekny, ale kopciuchy to dopiero robia wrazenie
Zazdroszcze tego zamilowania do grzybow - ja ich nie jadam (poza pieczarkami)
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
AnnaCh 08:34, 23 sie 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Reniu piękne niebo
Kopciuchy zawsze z cmentarza w Radomsku widzę jak jestem.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ryska 16:04, 23 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Mysza napisał(a)
Fajne fotki
A fiolet w ogrodzie bardzo lubię.
Macham.

Witaj Gosiu, oj fioletowo u mnie i różowo.
Nawet z sianych kosmosów te kolory dominują.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies