Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

lojalna_ 21:45, 14 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Oj Siesicka.....i juz jakies wspomnienia mnie ogarnęły i nawet te stolarskie zapędy jakas mgiełka wspomnień .....zazdroszcze Ci takiej roboty kiedy kiedys tez mnie to bawiło ))). Pokażesz kiedy komodę? )


Fotki niezawodne z dusza pozdrawiam Cie milutko )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Anda 21:49, 14 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Wiesz Reniu, to nie aparat robi zdjęcia, tylko fotograf Tak samo jak nie garnek gotuje, tylko kucharz
Grzędowicza polecam też dla nastolatki. Pan Lodowego Ogrodu jest bardzo wciągający. Sapka, Williamsa i K. Le Guin już z pewnością przerobiła. Będąc nastolatką czytałam to samo co Ty
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ryska 21:53, 14 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
lojalna_ napisał(a)
Oj Siesicka.....i juz jakies wspomnienia mnie ogarnęły i nawet te stolarskie zapędy jakas mgiełka wspomnień .....zazdroszcze Ci takiej roboty kiedy kiedys tez mnie to bawiło ))). Pokażesz kiedy komodę? )


Fotki niezawodne z dusza pozdrawiam Cię milutko )))

Jasne Jolu, pokażę. Czyszczę tę komodę i czuję zapach kropli walerianowych, takich jak brała Babcia...Albo się rozlały i wsiąkły w drewno albo mi odbija
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
jankosia 10:00, 15 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Anda napisał(a)
Wiesz Reniu, to nie aparat robi zdjęcia, tylko fotograf Tak samo jak nie garnek gotuje, tylko kucharz
Grzędowicza polecam też dla nastolatki. Pan Lodowego Ogrodu jest bardzo wciągający. Sapka, Williamsa i K. Le Guin już z pewnością przerobiła. Będąc nastolatką czytałam to samo co Ty


O to to właśnie, dobrze gada. A jak ktoś ci kiedyś powie coś w stylu "Piękne zdjęcia, musi mieć pani dobry aparat" to odczekaj ile trzeba, ale trzymaj w zanadrzu "To ciasto żony? Pyszne. Musi mieć dobry piekarnik". Bo zemsta jest słodka
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
ryska 15:36, 16 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
jankosia napisał(a)


O to to właśnie, dobrze gada. A jak ktoś ci kiedyś powie coś w stylu "Piękne zdjęcia, musi mieć pani dobry aparat" to odczekaj ile trzeba, ale trzymaj w zanadrzu "To ciasto żony? Pyszne. Musi mieć dobry piekarnik". Bo zemsta jest słodka

O to mi się podoba

Wróciłam i z rozładowaną baterią w aparacie postanowiłam wykorzystać fakt, że topinambur chyli się ku dołowi i że wkrótce go wykopię.
A tworzy całkiem malowniczy widok.
Baterii starczyło tylko na warzywnik.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 15:42, 16 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 15:49, 16 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639



I na koniec kosmos na śmietniku. Miłej niedzieli

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Rumianka 17:33, 16 paź 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Renatko, Twoje zdjęcia są zawsze takie delikatne i subtelne, masz dar kobieto...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Gruszka_na_w... 17:50, 16 paź 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
ryska napisał(a)



Dwa dni zleciały mi na zrywaniu farb z komody po pradziadku.
Czuję, że coś mi się dostało w genach ze stolarza. Ojciec stolarz, dziadek stolarz, pradziadek stolarz....


Ooooooo! Coś z mojej bajki! Będzie fotorelacja?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ryska 11:29, 17 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Podglądam z telefonu, taką miałam pomoc 2 dni
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies