Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

tulucy 22:48, 18 paź 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
A ja ciągle dumam nad miejscówką dla Ascot.
Siesicka Musierowicz... Moje lektury
Pottera przeczytałam 4 tomy, Tolkiena wymęczyłam Hobbita tylko.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
ryska 23:03, 18 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Łucjo ja nie mam luksusu dumania gdzie posadzić Kupiłam co mi się spodobało i tyle przeliczając każdy centymetr różanki.
Jako że lubię kolory to może nie będzie katastrofy różanej

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 08:57, 19 paź 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
Uuu niedobrze, ja jestem na dopingu z gumijagód ( czarny bez )
Długo Cię trzyma, byłaś u lekarza?
Ascot ma w promieniu 1 m 2,5,7 z mojej listy plus lovely fairy.
Towarzystwo to wiosną tulipany a potem dalie. Pewnie coś jeszcze wymyślę jak zmieszczę.

U lekarza byłam, wybrałam leki ale chyba zbyt wcześnie wylazłam do ogródka.
Muszę sprawdzić te Twoje 2, 5, i 7 bo "imionka" nic mi nie mówią.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
AgnieszkaW 09:24, 19 paź 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Znów obejrzałam piękne fotki u Ciebie, Renatko Zauważyłam, że masz to "coś" w oku, co pozwala Ci wyłuskać piękno nawet ze zwykłego chwasta. To bardzo cenna umiejętność, nie dana każdemu, więc rób fotki i pokazuj je nam Ściskam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bogdzia 19:21, 19 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ryska napisał(a)

Nie czytałam, fantastykę podrzuca mi Julia. Polecasz też dla nastolatki? Ja w jej wieku Siesicką, Musierowicz czy Bahdaja pochłaniałam.
Czytałam, że cisy już posadziłaś, ja jak zwykle planuję
Ale mi miło, że podobają Ci się moje zdjęcia. Mam lichy sprzęt ale przy dobrych warunkach coś tam wychodzi. Dziękuję


No nie taki znowu lichy ten Twój sprzęt . Monice dorównac to nam sie pewnie nie uda ale Twoje zdjecia przeciez wszyscy chwala wiec nie jest źle.Nawet chwasty piękne na Twoich zdjeciach i obgryziony jarmuż (?)również.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ryska 20:10, 19 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Nallar napisał(a)

U lekarza byłam, wybrałam leki ale chyba zbyt wcześnie wylazłam do ogródka.
Muszę sprawdzić te Twoje 2, 5, i 7 bo "imionka" nic mi nie mówią.

No tak, czyja wina, wina ogródka Dbaj o siebie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:11, 19 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
AgnieszkaW napisał(a)
Znów obejrzałam piękne fotki u Ciebie, Renatko Zauważyłam, że masz to "coś" w oku, co pozwala Ci wyłuskać piękno nawet ze zwykłego chwasta. To bardzo cenna umiejętność, nie dana każdemu, więc rób fotki i pokazuj je nam Ściskam

Dziękuję Agniesiu za wizytę i miłe słowo. Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:15, 19 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Bogdzia napisał(a)


No nie taki znowu lichy ten Twój sprzęt . Monice dorównac to nam sie pewnie nie uda ale Twoje zdjecia przeciez wszyscy chwala wiec nie jest źle.Nawet chwasty piękne na Twoich zdjeciach i obgryziony jarmuż (?)również.Pozdrówka.

Dzięki Bożenko, masz rację nie jest źle. Pewnie tak napisałam, bo marzy mi się zobaczyć oko mrówki i złapać piorun w klatce obiektywu.... ale nie samymi zdjęciami i ogrodem człowiek żyje, całe szczęście Tak to jarmuż.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Agania 10:28, 20 paź 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Fajne te jesienne kadry...jarmuż widać wszystkim smakuje, jak się nazywa taka malutka szlifierka, a pomocnica aż się rwie do takich prac, kreatywna dziewczynka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
renatamama3 14:04, 20 paź 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Reniu ,mam banana na ustach ,wiesz że ja też mam starego grata u siebie w garażu, jak to moja teściowa powiedziała ,trzy razy się pytała ,na pewno chcesz brać tego grata do siebie .Jest i czeka ,aż znajdę czas dla niego ,jedną ściankę dopiero wyczyściłam ,mam co robić bo dziadek eM pomalował go 3 farbami różnymi od sraczkowego grązu po biały .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies