Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

lojalna_ 18:31, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Na tę relacje czekałam , delektuje sie kolejnymi etapami .....ech ten zapach ...nadal czujesz babcine krople ....

Swietnie wyszło swietnie ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
AnnaCh 19:15, 22 paź 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Reniu piękny kredens wyszedł, przynajmniej ma duszę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Jana 12:39, 23 paź 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Wow komoda wyszła pięknie
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
ryska 15:56, 23 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Witam serdecznie moich Gości w tę piękną niedzielę. Słoneczko świeci aż miło. Pewnie wszyscy na grzybach albo na świeżym powietrzu
Dziękuję za Wasz głos w sprawie komody i za komplementy

tulucy napisał(a)
Napięcie rośnie zapowiada się super

Ascot właśnie muszę przesadzić i dlatego kombinuję...

tulucy napisał(a)
Piękna

Ciekawa jestem gdzie ją umieścisz, w ogóle czekam na czerwiec u Ciebie
Dziękuję

Agania napisał(a)
Ja aż niedowierzam

Dobrze, że nie mam słomianego zapału, bo miałam chwile zwątpienia w sens tej pracy.

Nallar napisał(a)
Brawo za upór, wytrwałość i wiarę że się uda.
Warto było, jest piękna.

Dziękuję Ewuniu. Nawet z tymi urwanymi uchwytami fajnie wygląda


Iwk4 napisał(a)
Jej, Reniu, jakie cudo stworzyłaś.
Gratuluję efektu i podziwiam pracę.
Co to jest zmywacz w żelu?

Dziękuję
Zmywacz w żelu to taka specjalistyczna chemia rozpuszczająca farbę.

sylwia_slomczewska napisał(a)
Reniu normalnie jakbym siebie widziała przed dwoma laty czyszczącą z warstw farby olejnej kredens do gospody Cudnie wyszła szafeczka Ja bym pewnie zostawiła w kolorze blatu , ale i w tym jest śliczna i co najważniejsze z historią Uwielbiam takie przedmioty

Dziękuję też uwielbiam i wiedziałam, że Tobie też się spodoba choćby z sentymentu A wiesz, że jak oszlifowałam drzwiczki i zobaczyłam jakie są piękne to przyszła mi myśl aby były tylko polakierowane Ale potem rozsądek wziął górę. Mebel stoi w ciemnym pomieszczeniu od północnej strony, ma rozjaśniać kąt i taki spełnia swe zadanie.

Katkak napisał(a)
Reniu, komoda wyszla bajecznie. Podziwiam samozaparcie do usuwania kolejnych warstw farby.

Dziękuję Kasiu, technikę ćwiczyłam na drzwiach, też wyszły świetnie po konsultacjach z Tobą Muszę je też obfocić

Karol99 napisał(a)
Bardzo ładna ta komoda. Takie meble są niepowtarzalne.

Dzięki Karol, coś Cię mało ostatnio, pewnie masz mnóstwo nauki
Niepowtarzalność to jeden z atutów takich mebli.

yolka napisał(a)
Stare przedmioty warto ratować, są piękne i są naszą przeszłością. Fajną rzecz zrobiłaś

Dziękuję Jolu, mam takie samo zdanie na temat staroci
Mam jeszcze witrynę dębową i kredens do odnowienia w przyszłości. O zmianie koloru na Ikeowskich krzesłach nie piszę, bo to pikuś

Rumianka napisał(a)
Komoda wyszła super...Tyle pracy włożyłaś w jej odnowienie, ale zobacz jak było warto...Pradziadek patrzył z góry na Twoje poczynania z radością w serduchu... A przy okazji wróciłam myślami jak odnawiałam starą ławkę z 5 warstw farby...Listwy dałam całkiem nowe, bo stare były połamane i spróchniałe...Ratowałam więc stelaż metalowy...też dawałam żel...Masz fajną pamiątkę rodzinną, to jest taka podróż sentymentalna, prawda?

Dziękuję bardzo...tak piszesz jak ja to czułam. Podróż sentymentalna bardzo przyjemna, dała mnie i Julii dużo radości.

lojalna_ napisał(a)
Na tę relacje czekałam , delektuje sie kolejnymi etapami .....ech ten zapach ...nadal czujesz babcine krople ....

Swietnie wyszło swietnie ))

Dziękuję Jolu, krople czułam jeszcze dwa razy... potem po malowaniu i lakierowaniu zapach zniknął

AnnaCh napisał(a)
Reniu piękny kredens wyszedł, przynajmniej ma duszę

Dziękuję Aniu, masz rację

Jana napisał(a)
Wow komoda wyszła pięknie

Dziękuję ... a w szufladzie były dwa stare poradniki pszczelarza. Oczywiście zachowałam je
Pamiętacie biały czajniczek na esencję mojej Babci. Otóż dziś komoda i ten czajniczek znów się spotkały
Na potrzeby sesji, w podziękowaniu dla Was


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 15:59, 23 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
eee_taam napisał(a)




łatwo nie będzie ...nie wiem czy jest skuteczna metoda na wyzbycie się go ale wacz ...systematycznośc moze byc skuteczna

Patrz a wsadziłam z ciekawości tylko 2 bulwy, wykopałam dwadzieścia a ile jest jeszcze w ziemi czort wie. Ale spokojnie, wyjdą wiosną to je od razu usunę.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgnieszkaW 16:05, 23 paź 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pięknie odnowiona komoda. Starociom można dać drugie życie - tylko trochę serca, trochę pracy, trochę umiejętności, a efekt kapitalny
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
ryska 16:08, 23 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Aniaaa napisał(a)
Hej Reniu
Dawno mnie nie było
Widzę u Ciebie pracy sporo.Komódka dostała drugie życie i to się chwali
Cebulki od córci już posadziłaś.Fajne te nasze dzieciaczki Moja też pracowała wcześniej w szkółce ale z roślinami,przywiozła trawy,byliny.Wiedzą co mamusie lubią
Werbenę też całą wyrwałam bo aż się boję tych "srylionów" siewek więc zdusiłam ją w zarodku..no tak myślę,że nie zdążyła się wysiać Dosyć już walczymy z siewkami chwastów zza płota.
Czekam na wiosnę u Ciebie,będzie co podziwiać.Ja liczyłam tutaj w De na kupno czosnków i się rozczarowałam..wykupione już a w tamtym roku były fajne akcje z przecenami.A tu zonk ;(

Buziaki

Cześć Aniu, cieszę się jak zawsze na Twoje wpisy.
Jeszcze trochę do wsadzania mam, czekam na dostawę róż do donicy przy kąciku wypoczynkowym i na 1 na różankę w kąt po berberysie. Wtedy posadzę resztę rarytasów od Wiki U nas dyskonty i ogrodnicze w tym roku miały bogatą ofertę. Za przecenami nie patrzyłam. Szkoda, że nic nie upolowałaś ale wiesz u Ciebie i tak pięknie
Dekoracja na parapecie dla Ciebie


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 16:15, 23 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
AgnieszkaW napisał(a)
Pięknie odnowiona komoda. Starociom można dać drugie życie - tylko trochę serca, trochę pracy, trochę umiejętności, a efekt kapitalny

Trochę szaleństwa
Dziękuję pięknie.
Moje oczko moim okiem dla Ciebie

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgnieszkaW 16:16, 23 paź 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dziękuję
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Sylvana 16:33, 23 paź 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Komoda wyszła artystyczne.
Dobre chęci i artystyczna dusza cuda mogą zdziałać.
Większość śmiertelników pewnie by skazała mebel na kontener na śmietki
Niech zrobi przez kolejne lata....dobra robota
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies