Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Nallar 23:44, 21 paź 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Brawo za upór, wytrwałość i wiarę że się uda.
Warto było, jest piękna.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Iwk4 07:32, 22 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jej, Reniu, jakie cudo stworzyłaś.
Gratuluję efektu i podziwiam pracę.
Co to jest zmywacz w żelu?
____________________
Ogródek Iwony II
tulucy 08:48, 22 paź 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Piękna
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sylwia_slomc... 09:06, 22 paź 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Reniu normalnie jakbym siebie widziała przed dwoma laty czyszczącą z warstw farby olejnej kredens do gospody Cudnie wyszła szafeczka Ja bym pewnie zostawiła w kolorze blatu , ale i w tym jest śliczna i co najważniejsze z historią Uwielbiam takie przedmioty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 09:40, 22 paź 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Reniu, komoda wyszla bajecznie. Podziwiam samozaparcie do usuwania kolejnych warstw farby.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
12:05, 22 paź 2016
Nallar napisał(a)
A Topinambura (buru) pozbywam się już trzeci rok, z marnym skutkiem.


ryska napisał(a)

Słyszałam o tej ekspansywności. Niby wszystkie bulwy wykopałam ale wszystko możliwe skoro i Ty tak piszesz.


łatwo nie będzie ...nie wiem czy jest skuteczna metoda na wyzbycie się go ale wacz ...systematycznośc moze byc skuteczna
Karol99 14:49, 22 paź 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Bardzo ładna ta komoda. Takie meble są niepowtarzalne.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
15:58, 22 paź 2016
Hej Reniu
Dawno mnie nie było
Widzę u Ciebie pracy sporo.Komódka dostała drugie życie i to się chwali
Cebulki od córci już posadziłaś.Fajne te nasze dzieciaczki Moja też pracowała wcześniej w szkółce ale z roślinami,przywiozła trawy,byliny.Wiedzą co mamusie lubią
Werbenę też całą wyrwałam bo aż się boję tych "srylionów" siewek więc zdusiłam ją w zarodku..no tak myślę,że nie zdążyła się wysiać Dosyć już walczymy z siewkami chwastów zza płota.
Czekam na wiosnę u Ciebie,będzie co podziwiać.Ja liczyłam tutaj w De na kupno czosnków i się rozczarowałam..wykupione już a w tamtym roku były fajne akcje z przecenami.A tu zonk ;(

Buziaki
yolka 17:54, 22 paź 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Stare przedmioty warto ratować, są piękne i są naszą przeszłością. Fajną rzecz zrobiłaś
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Rumianka 18:28, 22 paź 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Komoda wyszła super...Tyle pracy włożyłaś w jej odnowienie, ale zobacz jak było warto...Pradziadek patrzył z góry na Twoje poczynania z radością w serduchu... A przy okazji wróciłam myślami jak odnawiałam starą ławkę z 5 warstw farby...Listwy dałam całkiem nowe, bo stare były połamane i spróchniałe...Ratowałam więc stelaż metalowy...też dawałam żel...Masz fajną pamiątkę rodzinną, to jest taka podróż sentymentalna, prawda?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies