Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

Iwk4 20:25, 17 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
beata_kulesza napisał(a)
Olka , ja na wiosnę byłam to Ci powiem ,że dużo było drzewek owocowych , róż , i wszystkiego po trochu. A ceny różne ja kupiłam tylko agrest na nodze. Chciałam jakieś żurawki ale nie było specjalnego wyboru tylko po kilka szt. Szału nie ma jak dla mnie. Wolę jechać do szkółki. Odkryłam ostatnio fajne centrum ogrodnicze pod Chełmnem w Brzozowie. Dużo taniej jak u nas. Jutro jadę po zamówionego grujecznika. Zobaczymy co mi przywiozą

No to jestem ciekawa. Wpadnę na fotki
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:26, 17 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kosolka napisał(a)
Pozdrawiam Jolu
A dziś postaram się (mocno sie postaram ) zrobić fotki ogrodowe. I roślinek które dostałam od Iwonki ().

Olu, zrobiłam fotki hortensji matki, niestety nie znam nazwy Zobacz do mnie
____________________
Ogródek Iwony II
Joanna___ 20:38, 17 wrz 2014

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
kosolka napisał(a)
Za dwa tyg w Bydgoszczy w Łuczniczce targi. Był ktoś kiedyś? Ceny roślin konkurencyjne?

Byłam kilka lat temu na tych targach i pamiętam......totalną żenadę......pełno nasion,kilka patyków a'la drzewka i pięc cebulek na krzyż.Nawet w najgorszej szkółce jest większy wybór.No ale może od tamtej pory coś się zmieniło ale nie planuję sprawdzac
____________________
kosolka 22:11, 17 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Dzięki dziewczyny za info! Pewnie nie pojadę. Muszę uciułac na róże do października
No i fotek nie zrobiłam. Ja nie wiem jak się ludzie ogarniaja Ja coś nie nadążam Ale róże pocięłam, te chore, jutro zrobię oprysk na mączniaka i na plamistość (czytałam o oprysku na plamistość roztworem z sody - robił ktoś? Działa?). Dziś na mszyce prysnęłam. Wlazło dziadostwo na prawie wszystkie!
No i kolejne zaprawy poczyniłam, choć już nie chcialam. Ale dostałam jabłka, więc mus jabłkowy zrobiłam, no i tanią paprykę jeszcze M. mi kupił...
Jutro misja - chwasty. Sobota też nadal w planach ogrodowa.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kitek81 22:49, 17 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
witaj po urlopie
nie martw się, ja też nie ogarniam czas za szybko mija, dzień już za krótki, a kolejny urlop... no cóż, trza nie marudzić tylko się spinać
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
GorAna 22:52, 17 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
yolka napisał(a)

Słyszałam o tych targach, ale nigdy nie byłam


Byłam w ubiegłym roku na targach w Łucznicce, ale "głowy" nie urywało....ale może spotkamy się i zobaczymy , może będzie coś ciekawego
Pozdrawiam Olu
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kosolka 22:53, 17 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Właśnie tak Kasiu To właśnie czynię Spinam się codziennie Pomarudzic trochę można czasem, a co trza, to trza Samo się nie zrobi. A teraz - do wyrka.
Dobrej nocy!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 22:55, 17 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No - chyba ze faktycznie się skrzykniemy? Co? Kujawianko-Pomorzanki??
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Wichura4ad 00:50, 18 wrz 2014


Dołączył: 13 lis 2012
Posty: 153
A co Kujawiako-Pomorzanie My już nie możemy ...
Ja nigdy nie byłem na Łuczniczce ale jezdziłem na wiosne do Minikowa ale tylko wczesnie rano bo potem masakra z dojazdem i wyborem roślin.
Dobrej nocy
____________________
Piotr
yolka 07:36, 18 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
GorAna napisał(a)


Byłam w ubiegłym roku na targach w Łucznicce, ale "głowy" nie urywało....ale może spotkamy się i zobaczymy , może będzie coś ciekawego
Pozdrawiam Olu

Faktycznie mogłybyśmy sie spotkać, tak przedpremerowo, a w przyszłym roku w ogrodzie jednej z nas
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies