Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

Toszka 13:46, 20 paź 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
A po przymrozkach zapowiedzi przewidują znowu naście stopni....
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kosolka 13:52, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
No własnie. Nie mam się przejmowac?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 18:38, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A to starsze fotki, z 5 października - pierwszy przymrozek
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Gardener27 19:34, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Brrr ... powiało zimą Przynajmniej u nas prognozy są optymistyczne
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
monteverde 19:42, 20 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Toszka napisał(a)

tylko ogrodnik ogrodnika zrozumie w jego zachwycie nad obornikiem
Piękny, że aż palce lizać

Ola ja na Twoim miejscu bym położyla na dno kompostownika jakieś grubsze patyki najlepiej na krzyż, bo materiał na kompost, który będziesz wrzucała musi oddychać i od spodu, a worek z końskim kompostem bym po trochu wrzucała rozsypując równo po świeżej materii, przyśpiesza kompostowanie i poprawi strukturę kompostu a tak w jednej bryle nie otrzymasz pożądanego efektu a kwiatuchy bardzo ładne ile masz ukorzenionych buksików?pozdrówka
http://www.se.pl/kobieta/dom-wnetrza/jak-przygotowac-kompost_146745.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kosolka 19:54, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Aniu, ukorzenilo mi się 45 sztuk, może 1/4 - 1/5 tego co posadzilam, ale i tak się cieszę Myślisz że muszę te gałęzie? Czytam ostatnimi czasy sporo o tym i mało kto ma.. Ale póki tam mało materialu jeszcze mogę położyć. Obornikiem pryzme trochę przesypie, wysypalam go "na kupę" bo musiałam oddać wory. Sporo zuzyje przy sadzeniu róż. Wyspie do dołków.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 19:58, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Gardener27 napisał(a)
Brrr ... powiało zimą Przynajmniej u nas prognozy są optymistyczne


U nas dziś wiatr i przelotne ulewy, kolejne dwa dni mają wyglądać tak samo, z tym że coraz chłodniej, no i przymrozki w czw/pt. A wczoraj było tak pięknie... Może jednak nie będzie tak źle.. I uda mi się posadzić róże unikając zapalenia płuc
____________________
Ola Kosolkowa pasja
07_Rene 20:18, 20 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Kompostownik robi wrażenie Tak jak róża - cudna Też gustuje w takich bladych kolorkach. Ja do tej pory mam jedną skrzynię kompostową i koniecznie muszę sobie sprawić przez zimę drugą. A obornik koński będziesz dokładać do kompostu, czy jakoś oddzielnie będziesz go kompostować?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
monteverde 20:23, 20 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
kosolka napisał(a)
Aniu, ukorzenilo mi się 45 sztuk, może 1/4 - 1/5 tego co posadzilam, ale i tak się cieszę Myślisz że muszę te gałęzie? Czytam ostatnimi czasy sporo o tym i mało kto ma.. Ale póki tam mało materialu jeszcze mogę położyć. Obornikiem pryzme trochę przesypie, wysypalam go "na kupę" bo musiałam oddać wory. Sporo zużyje przy sadzeniu róż. Wyspie do dołków.

Aha przeczytaj ten link co Ci dałam może być w środek rura perforowana, chodzi oto aby powietrze dochodziło do środka pryzmy ale ty masz jeszcze malutko
Na ile róż czekasz? i jakie?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kosolka 20:31, 20 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Tak na szybko to chyba ok 35. Giardina x7, pastella x1, pomponella x3, Bonica x1, Clair i Chloe Renessaince, knrips, elmshorn x2, artemis x9, the fairy x11. Chyba tyle. Poczytam linka od Ciebie Aniu.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies