Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

malkul 21:16, 21 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Rzadko wpadam to prawda ale babo kiedys ty nastukała tyle stron to nigdy nei pojmę twoje "zmarznięte fotki " przypomniły mi własnei że musze lecieć zamknąć szklarnię, brrrr
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
kitek81 22:06, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
brawo za posadzenie róż, szkoda że fotek na razie nie ma! ale musisz się na koniec pochwalić!
ja do kompostu też dodaję ręczniczki papierowe i u nas w ulotce o segregacji do bioodpadów też jest podane, że można wyrzucać!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 07:41, 22 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Czekam na różaną prezentację
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kosolka 08:43, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
BusyBee napisał(a)


Ależ robota!! zazdroszczę Ci, że wymyśliłaś konkretny plan z tymi różami...ta ilość jest powalająca...czy wyobrażasz sobie jak to będzie , jak wszystko zakwitnie???...

Powodzenia jutro


Będę czekać z niecierpliwością od wiosny na pierwsze pączuszki Muszę je porządnie pokopczykować jeszcze. Mam nadzieję że moje przesadzanie - teraz do przechowalnika i wiosną znów, na docelowe, im nie zaszkodzi... Najbardziej boję się o to, jak wyjdzie mi ta duża rabata.. Bo dopiero okaże się w przyszłym roku, jak wszystko porośnie.
Jutro mam wolne, mam nadzieję że wszystko skończę.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 08:43, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Viola napisał(a)


Wolno, wolno, nawet trzeba


Czyli jednak czytam ze zrozumieniem
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 08:44, 22 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
No właśnie zgłupiałam z tymi ręcznikami. Na instrukcji pisali, że nie wolno, widzę wszyscy dodają, w różnych opisach też jest że można dodawać. Może w mojej ulotce była pomyłka??? Skoro wszyscy dodają, dodam i ja

Ola ja się naprawdę nie mogę doczekać efektu różanego u Ciebie na rabacie ależ to będzie widok jak wszystko zakwitnie
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 08:46, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
malkul napisał(a)
Rzadko wpadam to prawda ale babo kiedys ty nastukała tyle stron to nigdy nei pojmę twoje "zmarznięte fotki " przypomniły mi własnei że musze lecieć zamknąć szklarnię, brrrr


To ja wpadam do Ciebie częsciej ale rzadko gadam A tu jakoś tak się kula ze strony na stronę
U nas jeszcze dość ciepło. Wczoraj do wieczora było ładnie, nawet nie wiało, za to w nocy zlało porządnie (cieszę się, bo podlało mi dobrze wszystko co posadziłam).
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 08:49, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
kitek81 napisał(a)
brawo za posadzenie róż, szkoda że fotek na razie nie ma! ale musisz się na koniec pochwalić!
ja do kompostu też dodaję ręczniczki papierowe i u nas w ulotce o segregacji do bioodpadów też jest podane, że można wyrzucać!


No jakąś tam marną fotkę mam - róże w folii w garażu, jak wyjęłam z paki. Ale ważniejsze niż fotki było zapindalanie, żeby jak najwięcej ogarnąć zanim będzie ciemno.. Duzo czasu nie ma teraz. Wczoraj byłam godzinę szybciej w domu niż normalnie, więc jakoś dałam radę. Zresztą nie widzę w nich w tej chwili nic fotogenicznego No ale jak tylko się ogarnę to coś zrobię, obiecuję.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 08:50, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
yolka napisał(a)
Czekam na różaną prezentację


Może kiedyś mi się uda Jak się ogarnę
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 08:52, 22 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kasial napisał(a)


Ola ja się naprawdę nie mogę doczekać efektu różanego u Ciebie na rabacie ależ to będzie widok jak wszystko zakwitnie


Jeny, jak tak piszecie to jeszcze bardziej się boję jak mi to wszystko wyjdzie!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies