Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

kosolka 16:56, 19 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Nallar napisał(a)

Już się wystraszyłam że chodzi Ci o zawilca japońskiego. Na temat gajowego się nie wypowiadam bo go nie mam.


Japońskie są piekne Zakochałam się też Na pewno będą na innej rabacie. A tutaj za rh.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 17:44, 19 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Znawczynie przestrzeni i układu w ogrodzie - zaproszam na str249.. Odnośnie pergoli przy tarasie. Liczę na uwagi i rady.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasya 17:55, 19 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42053
Ola...ty masz taki bardzo odsloniety teren, czy tam nie wieje u ciebie bardzo ?
Czy nie lepiej byloby zrobic jakies solidniejsze osłonki np z jakiegos zywopłotu ? a roze np tylko przy zejsciach na pergolach ?

A przynajmniej z jednej strony, zeby tez nie ograniczyc widoku...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
beata_kulesza 18:17, 19 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Olka , storczyki obłędne uwielbiam je
wianki jeden ładniejszy od drugiego , chyba znów się do Ciebie uśmiechnę mówisz że roboty tyle że nie wiadomo w co ręce włożyć. Ja od pewnego czasu zabieram się za malowanie drzewek ale jakoś nie mogę się zebrać. I na dodatek krokusy wychodzą jak dzikie są większe od Twoich najgorzej jak przyjdzie większy mróz . Nie wiem sama czy przykrywać czy zostawić. Zobaczymy będę zaglądać i podpatrywać poczynania
____________________
Beti - Ogród Beaty
kosolka 18:59, 19 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
beata_kulesza napisał(a)
Olka , storczyki obłędne uwielbiam je
wianki jeden ładniejszy od drugiego , chyba znów się do Ciebie uśmiechnę mówisz że roboty tyle że nie wiadomo w co ręce włożyć. Ja od pewnego czasu zabieram się za malowanie drzewek ale jakoś nie mogę się zebrać. I na dodatek krokusy wychodzą jak dzikie są większe od Twoich najgorzej jak przyjdzie większy mróz . Nie wiem sama czy przykrywać czy zostawić. Zobaczymy będę zaglądać i podpatrywać poczynania


Jak się uśmiechniesz będzie mi bardzo miło Też się zbieram do malowania drzewek. Krokusy czytałam że jak będzie poniżej -5 podsypac ziemia, kompostem albo okryc gałązkami albo włóknina. Z dnia na dzień u mnie większe te wszystkie kielki.. Zawilce wychodzą, liliowce, szafirki już duze :-/
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 19:09, 19 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kasya napisał(a)
Ola...ty masz taki bardzo odsloniety teren, czy tam nie wieje u ciebie bardzo ?
Czy nie lepiej byloby zrobic jakies solidniejsze osłonki np z jakiegos zywopłotu ? a roze np tylko przy zejsciach na pergolach ?

A przynajmniej z jednej strony, zeby tez nie ograniczyc widoku...


Wieje u nas ze ho ho.. Zanim drzewa wiatr ogranicza to jeszcze trochę potrwa.. Ale istniejąca pergola z różami już dość ładnie go z jednej strony zatrzymywala, więc jeżeli chodzi o to, to zarośnięta pergola wystarczy.. Bardziej chodzi o estetykę i praktyczność.. W planach taras ma być zadaszony, do tego z dwóch stron ściany z pergoli? Wątpliwości duże..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Viola 19:11, 19 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Kurczę Ola, internet mi słabo chodzi, przeczytałam co u Ciebie, ale zdjęć nawaliłaś i nie mogą mi się otworzyć, a już sobie wyobrażam jakie tam cudeńka Motyle - niezrównoważone, :: Pęknę ze śmiechu.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
kosolka 19:32, 19 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Na zdjęciach storczyki, pączkujace hiacynty i prymulki. I wianek. Nic ogrodowego
A motyle zawsze na mnie lecą (śmieję się, ze chocaz one ) Złośliwe bestie to są.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Mala_Mi 22:21, 19 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
W morde.... pomieszalam wątki. ....do ciebie o miskantach napisałam u Siakowej......juz mi sie miesza.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kosolka 22:33, 19 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Znajdę
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies