Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Kasia_CS 10:16, 13 maj 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Danusiu, Twoje pojemniki, donice są przecudne!! Marzy mi się taki klimacik, tylko u mnie pewnie bardziej w wersji białej, bo postawiłam na taką kolorystykę w przyszłości

A tak w ogóle, to jak się wysadza tulipanki do pojemników, wiader jesienią, to trzeba je jakos bardziej zabezpieczyć na zimę? Bo jednak bardziej wymrozi glebę w pojemniku niż gdyby normalnie w ziemi posadzic. Czy nie ma to dla nich znaczenia? A może przesadzałaś dopiero na wiosnę?

Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
oliwka 10:19, 13 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
jak zawsze zaczarowany ogrod
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
kasia_w 10:21, 13 maj 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Danusiu, przepiękne te wazy, angielskie? W Pl ze świecą takich szukać, a szkoda...
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
violka171 12:53, 13 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Kasia_CS napisał(a)
Danusiu, Twoje pojemniki, donice są przecudne!! Marzy mi się taki klimacik, tylko u mnie pewnie bardziej w wersji białej, bo postawiłam na taką kolorystykę w przyszłości

A tak w ogóle, to jak się wysadza tulipanki do pojemników, wiader jesienią, to trzeba je jakos bardziej zabezpieczyć na zimę? Bo jednak bardziej wymrozi glebę w pojemniku niż gdyby normalnie w ziemi posadzic. Czy nie ma to dla nich znaczenia? A może przesadzałaś dopiero na wiosnę?

Pozdrawiam cieplutko!

Tu jest wyczerpująca informacja
pozdrawiam serdecznie
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/474-warstwowe-sadzenie-roslin-cebulowych-w-duzych-pojemnikach
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
boguslaw_r_ 13:06, 13 maj 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Ale cudne te antyki, w Takim ogrodzie to dopiero będzie Bajka, ach!
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Milka 15:07, 13 maj 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pięknie, dopracowane na bank, dlatego z wielką przyjemnością podziwiałam bogactwo tęczowych kolorów w tulipkach; wspaniałe wazy Danusiu i widzę już nowe buksy i inne nabytki; relację na FB obejrzałam, stwierdzam jednak, ze tym razem, większa przyjemność była z twoich zdjęć, z twojego ogrodu, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mixtoorka 15:26, 13 maj 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Danusiu, u Ciebie jak w raju- jak zwykle
Shirasawa już rozwinięty, a mój dopiero rozkłada parasolki I ten parasol z Ginko! A, jeszcze uwielbiam tajemniczą ogrodniczkę.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
jolanka 15:38, 13 maj 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gardenarium napisał(a)
Dziękuję mili moi Cudownie budzić się gdy pogoda za oknem wspaniała Szybki obchód po ogrodzie, podlanie co trzeba (w donicach) i do roboty


Danusiu, podziwiam, że tak wcześnie wstajesz. Rozumiem, że skoro siadłaś do komputera, to już po obchodzie. Pięknie to wszystko wygląda i kiedy wszystko gra, przyjemnie jest choć popodlewać Rano rzeczywiście było pięknie ale teraz właśnie u nas pada chyba nici z roboty. Pozdrawiam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasia_CS 18:44, 13 maj 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
violka171, dzięki za link!! Ja jeszcze nie ogarniam tak forum, a tu taka skarbnica wiedzy... ale kto pyta nie błądzi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gardenarium 18:51, 13 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasiu, tworzę Ogrodowisko od 6 lat Tyle się napracowałam, efekty widoczne są po ogrodach nie tylko na Ogrodowisku, ludzie niezalogowani też korzystają
Napisałam 500 artykułów) Ciągle rozwijane są oczywiście przy wielkim zaangażowaniu wielu doświadczonych Ogrodowiczan -wątki tematyczne, za co dziękuję
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies