Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Iwk4 20:48, 17 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wtedy kwiaty w ogrodzie byłyby cały rok. Cyklameny na przykład. Wcześniej nie wiedziałam, ze cyklameny lubią taką aurę.
Danusiu, jak długo potrafią stać na zewnątrz, jeśli ich mróz nie złapie?
____________________
Ogródek Iwony II
Gardenarium 20:51, 17 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Długo, kilka miesięcy nawet.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Iwk4 20:57, 17 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Gardenarium napisał(a)
Długo, kilka miesięcy nawet.

O ja To w takim razie zagoszczą w przyszłym roku u mnie Chyba, że dostanę gdzieś tanio teraz jeszcze
____________________
Ogródek Iwony II
Kacha123 21:09, 17 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Piękne dekoracje a kompozycja w czarnej donicy cudowna!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Ewik 21:10, 17 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wow, Cuuudnie u Ciebie , jak zawsze
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
grazyna 21:19, 17 gru 2014


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Gardenarium napisał(a)
Nawet na święta nie chcę śniegu Nawet bym wolała żeby taka pora roku jak zima nie istniała.Najgorszy jest brudny śnieg



Jestem ZA !!!


Pozdrawiam jak zwykle ciepło.
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
MiraR 21:28, 17 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
ana_art napisał(a)
Ja tam śniegu nie lubię, ale na święta aż się prosi odrobina

Ja też z tych co nie lubią śniegu ale na Święta mogę odpuścić to moje "nielubienie" i niech ciutkę będzie by dopełnił się świąteczny czar
____________________
MiraR 21:30, 17 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Gardenarium napisał(a)
Długo, kilka miesięcy nawet.

Danusiu a w jaki sposób o nie dbasz? Nawozisz je? Podlewasz od dołu? Miałam jednego i zmarnowałam go właśnie przez podlewanie bo lałam od góry..tak myślę,że to była przyczyna jego unicestwienia
____________________
Gabriela 21:31, 17 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ja też nie cierpię zimy, jestem cała nieszczęśliwa z jej powodu i krótkich dni zwłaszcza, ale biało mogłoby być od Wigilii do Trzech Króli. Dla nastroju i żeby nasze dekoracje były mniej surrealistyczne i żeby można było zrobić dekoracje z lodu, jak usiłowałam w zeszłym roku.
Świąteczna aranżacja przed domem śliczna. Wyobraź sobie, że mam taką wiązkę z długich patyków pęcherznicy i miałam zamiar zrobić taki stożek z kokardką, ale patyki miały być wbite w ziemię. To miał być pionowy akcent w moim dość smutnym o tej porze roku przedogródku.
Czy te bombki, które są wbite w kompozycje na patykach, to są zwykłe bombki szklane czy plastikowe? Bo rok temu cała farba mi zlazła z kompozycji na zewnątrz i zrobiły się srebrne, bo miałam szklane właśnie.
Strasznie dużo dzisiaj gadam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
MiraR 21:39, 17 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Przepiękne,ta czerwień to taka wisienka na torcie
Stożki z gałązek dereni widziałam i pomyślałam..fajny pomysł by bukszpany czy trawki nie porozjeżdżały się od śniegu jak już przyjdzie,że to mają być takie niby lodołamacze śnieżne a potem doczytałam,że to jako dekoracja
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies