Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

beata_m 21:43, 17 gru 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Pani Danusiu i ja przyłączam się do gratulacji: wspaniały ogród, gustowne dekoracje. Dziękuję, że nas Pani tym zaraża i sprawia, że i my działamy. Pozdrawiam ciepło!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
MiraR 21:48, 17 gru 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Danusiu czy wschodzące cebulki kwiatowe - czosnki,krokusy,szafirki i inne wiosenne nie pomarzną? Będzie coś z nich na wiosnę? Boję się,że jak przyjdzie mróz to będzie po nich.Poprzykrywałam rozdrobnioną korą wcześniej i one powychodziły.Pogoda im sprzyja,bidulki "myślą",że to ich czas,że wiosna idzie.Co robić?
____________________
Pszczelarnia 21:50, 17 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ta linia technologiczna, o przepraszam kolorystyczna bardzo mi się podoba. I wstążki. Na marginesie zachwytów: nigdy nie wdziałam ładnych wstążek w sklepie. I derenie - to jest to w zimie.
Czekam na jutro jak dziecko na Gwiazdora i na Twój cd.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Sebek 21:51, 17 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu, jak zwykle pozytywnie nas zaskakujesz - masz do tego niesamowity talent! Świetne te stożki, a czerwone cyklameny pasują idealnie do nadchodzących dni
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 23:21, 17 gru 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ta czerwień aż świeci w Twoim ogrodzie. Fajnie, że jest taki czas, kiedy jest uzasadniona i pasuje w miejscu, które z zasady mieni się innymi kolorami.
23:36, 17 gru 2014
Gardenarium napisał(a)
Nawet na święta nie chcę śniegu Nawet bym wolała żeby taka pora roku jak zima nie istniała.

O, to to! Ja tak samo. A co do dekoracji - bardzo stylowe, z chęcią bym je sobie pofociła, mmm...
kasiek 23:58, 17 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale obłędne te ozdoby dereniowe (bo to chyba flaviramera), pomysł wart podpatrzenia
Niesamowite jest jak człowiek ucząc się tu na forum zmienia swój ogród - nawet kiedy jest tak twardy w pogladach jak ja. Im dłuzej tu przebywam, tym mój dzicz jest z każdym miesiącem coraz bardziej ujarzmiony, ogrodowy, sama sobie sie dziwię, ale jak jestem dzięki tej wiedzy szczęśliwa

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kaisog1 08:27, 18 gru 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108




to moje dwie ulubione dekoracje! No te pękate bombeczki na tych spatynowanych donicach cudnie wyglądają
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 08:44, 18 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mira napisał(a)

Danusiu a w jaki sposób o nie dbasz? Nawozisz je? Podlewasz od dołu? Miałam jednego i zmarnowałam go właśnie przez podlewanie bo lałam od góry..tak myślę,że to była przyczyna jego unicestwienia


Sadzę w dobrą pulchną ziemię, nie leję z góry na bulwę, bo gnije i sobie kwitną, wyrywam łodyżki po przekwitnięciu, bo brzydko wyglądają takie "flaczki" i potem zawiązują owoce, a jak nie dopuszczę do tego to pokazuje się więcej kwiatów. Nie lubią suszy bo więdną, ale też nie lubią zalewania. Jakoś specjalnie nad nimi się nie pochylam, poza tym, że właśnie wyrywam te kwiatki i tyle

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
makkasia 08:57, 18 gru 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Danusiu czekam na C.D.z niecierpliwością - jejuś jak pięknie !!!!!
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies