Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 10:22, 20 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mira napisał(a)
Danusiu czy wschodzące cebulki kwiatowe - czosnki,krokusy,szafirki i inne wiosenne nie pomarzną? Będzie coś z nich na wiosnę? Boję się,że jak przyjdzie mróz to będzie po nich.Poprzykrywałam rozdrobnioną korą wcześniej i one powychodziły.Pogoda im sprzyja,bidulki "myślą",że to ich czas,że wiosna idzie.Co robić?


Moje czosnki też powyłaziły, ale nic z tym nie będę robić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:25, 20 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
Danusiu, jak zwykle pozytywnie nas zaskakujesz - masz do tego niesamowity talent! Świetne te stożki, a czerwone cyklameny pasują idealnie do nadchodzących dni


Zielona napisał(a)
Ta czerwień aż świeci w Twoim ogrodzie. Fajnie, że jest taki czas, kiedy jest uzasadniona i pasuje w miejscu, które z zasady mieni się innymi kolorami.


To są takie momenty, kiedy linia kolorystyczna biało-czarno-zielona jest zastępowana wyjątkowym kolorem, oznajmiającym, że nadchodzi całkiem inny czas. zieleń jest taka soczysta, a czerwień energetyczna i odświętna Dlatego czerwień.

Wiosną czy latem jakoś mnie nie zachęca, żeby ją pokaząć w ogrodzie, bardziej na wiosnę lubię żółty taki ciepły, słoneczny po tej zimie, zachęca do tego żeby wyjść i popracować. Już się nie mogę doczekać lutego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Iwk4 10:35, 20 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Podobają mi się kompozycje z cyklamenami. Biel, czerwień, zieleń... Slicznie ...
____________________
Ogródek Iwony II
WilczaGora 17:29, 20 gru 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Gardenarium napisał(a)


Moje czosnki też powyłaziły, ale nic z tym nie będę robić.

dziś sprzątałam tarasy i przeszłam się po ogrodzie ... masa czosnków powyłaziła
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Gabriela 17:33, 20 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A ja dzisiaj posadziłam wczoraj kupione 40 sztuk niskich narcyzów w donicy, którą zadwołowałam. Przy takiej pogodzie, to nic nadzwyczajnego. Ale żadne cebulowe u mnie w ogrodzie się nie pokazują.
Nie mam nic przeciwko czerwonemu.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Urszulla 18:06, 20 gru 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Pięknie Danusiu, pięknie i świątecznie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Sebek 18:07, 20 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dekoracja stołu zachwyca, jak wszystko w "Nie tylko bukszpanowym" Czekam z niecierpliwością na Waszą choinkę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
olga_ 18:36, 20 gru 2014


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Popieram komentarze, śliczne dekoracje. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
ana_art 18:39, 20 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gardenarium napisał(a)

Już się nie mogę doczekać lutego

ja też...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
21:59, 20 gru 2014
Jak ja się cieszę, że mogę zachwycać oczy Twoją twórczością, Danusiu. Zmieniasz świat na piękniejszy swoimi rękami, zmieniasz nas, a my zmieniamy swoją przestrzeń. Jestem wdzięczna za to forum, za ten portal, za pięknych ludzi z którymi tutaj się kontaktuję. Dziękuję. Rozprzestrzeniasz piękno.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies