Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Ania 09:37, 12 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Obłędne te Twoje róże Danusiu, same cymesy wyselekcjonowane ...
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Borbetka 09:41, 12 cze 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Danusia, za chwilę nie wejdziesz do domu . Widać rękę profesjonalisty, rośliny bujne i róże tak zdrowe i soczyste. Chciałabym tak umieć.
No i nie mam pojęcia, gdzie jaśminowca upchasz. Mam wielkie 3 krzaki i nie radzę sobie z nimi. Ale mimo, że podrapana jestem po ich cięciu, zostają u mnie dzięki zapachowi, Obłędnemu, przypominającemu Chanel No.5 .
____________________
borówcowy wizytowka
AgaW 10:30, 12 cze 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 8
Pani Danusiu ogród magiczny! Najlepsza wizytówka Pani pracy Śledzę z zapartym tchem od 3 lat.
Mam pytanie o te cudne róże. Czy byłaby Pani tak uprzejma i uchyliła rąbka tajemnicy - jakie to odmiany?
W załaćzeniu pozwoliłam sobie dołaczyć obrazki.
agam 10:33, 12 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dla mnie Twoja hidcotowa to rekord świata.
Jaśminowców jestem ciekawa. Chodzę koło nich w ogrodniczym i nie mogę się zdecydować.
____________________
Aga i Ogródek Agam
15:55, 12 cze 2015
Gardenarium napisał(a)



to jest Gertruda J?

15:58, 12 cze 2015
Borbetka napisał(a)
Danusia, za chwilę nie wejdziesz do domu . Widać rękę profesjonalisty, rośliny bujne i róże tak zdrowe i soczyste. Chciałabym tak umieć.
No i nie mam pojęcia, gdzie jaśminowca upchasz. Mam wielkie 3 krzaki i nie radzę sobie z nimi. Ale mimo, że podrapana jestem po ich cięciu, zostają u mnie dzięki zapachowi, Obłędnemu, przypominającemu Chanel No.5 .


lece zobaczyć bo ja mam 1szt?(nie pamietam nazwy) kwiat pełny zapach cudo ...ale krzak to sie mi nie podoba poklada sie itp. musiałam kija wbic i powiazac gałoązki bo jest beznadziejny, a w zeszłym roku po kwitnieniu nie upilnowalam i mszyca chyba go dopadła to wygladal jak strup ...jak w tym roku zrobi się taki sam burek to muszę wyskie trawy przed nim posadzić zeby nie straszył!
Filemon24 16:22, 12 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Danusiu założyłam wątek bo twoje forum tak mnie wciągnęło że nie mogłam inaczej Róże masz "hipnotajzing"
____________________
Pola 18:40, 12 cze 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Boziu, czy ja kiedyś ten ogród zobaczę na żywo, no oczęta mi wyskoczyły oglądając twoje róże.....bosko
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
ewakatowice 19:09, 12 cze 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Danusiu, nie umiem się zdecydować jaki kolor wybrać.
Błądzę jak w gęstej mgl, podpowiesz coś?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4072-miejsko-sielsko?page=805

buziaki zostawiam
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Gardenarium 20:05, 12 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Donia72 napisał(a)
Danusiu, ta róża biało-czerwona, co to za odmiana? jest śliczna


Ona jest biało-różowa - 'Variegata di Bologna' - burbońska z 1909 roku. Stara róża i pięknie pachnąca.
masz ja tutaj w artykule.

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/179-roze-historyczne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies