Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 14:56, 12 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie zasypałam gruszek w popiele i jak zaplanowałam, tak zrobiłam. Otworzyłam garaż zanim wyłączyli prąd, wystawiłam wszystko, powoli metr po metrze segregowałam wszystko po kolei i układałam. Jest dobrze, może być jeszcze lepiej, ale rowery muszę usunąć. Wtedy zrobi się więcej miejsca.

Z wielkiego, niespotykanego bałaganu zrobiło się nawet przyjemnie Dopiero skończyłam i jeszcze zdążyłam posadzić czosnki główkowate na ulicy, dwie odmiany kremowych tulipanów (nie pasują mi do donic), jakieś pomarańczowe krokusy No i ciemno się robi. Czas się ogarnąć i obiad gotować.

Aha, jeszcze wynalazłam jakieś wykopywane z ogrodu tulipany niewiadomego koloru, to je wsadziłam w trzy doniczki i zakopię w świerkach. Może coś z nich będzie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karol99 18:21, 12 lis 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Danusiu czy mogę prosić Cię o diagnozę na stronie 447 w moim wątku? Bardzo mi zależy.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Madzenka 19:44, 12 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Na sprzatanie w moim garażu powinnam tygodniowy urlop wziąć .....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Basilikum 19:46, 12 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja mojego bym i tak sama nie ruszyla. A po drugie to ja mam cztery garaze. Ufff ciezkie zycie zony bawara
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
01:25, 13 lis 2015
A mój garaż to dopiero powstaje a już w nim jest taki bałagan,że ledwo do kosiarki dochodzę.Dobrze ,że sezon na koszenie się skończył

Jeszcze go w całości nie ma a już zagracony ,że hej !
AsiaK_Z 09:33, 13 lis 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardenarium napisał(a)
Nie zasypałam gruszek w popiele i jak zaplanowałam, tak zrobiłam. Otworzyłam garaż zanim wyłączyli prąd, wystawiłam wszystko, powoli metr po metrze segregowałam wszystko po kolei i układałam. Jest dobrze, może być jeszcze lepiej, ale rowery muszę usunąć. Wtedy zrobi się więcej miejsca.

Z wielkiego, niespotykanego bałaganu zrobiło się nawet przyjemnie Dopiero skończyłam i jeszcze zdążyłam posadzić czosnki główkowate na ulicy, dwie odmiany kremowych tulipanów (nie pasują mi do donic), jakieś pomarańczowe krokusy No i ciemno się robi. Czas się ogarnąć i obiad gotować.

Aha, jeszcze wynalazłam jakieś wykopywane z ogrodu tulipany niewiadomego koloru, to je wsadziłam w trzy doniczki i zakopię w świerkach. Może coś z nich będzie?


Danusiu, skąd Ty bierzesz siły??? Masz bateryjki?
Pozdrawiam, miłego dnia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
boguslaw_r_ 11:42, 13 lis 2015


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witam się pięknie,
Danusiu mam pytanie: po środku ogrodu mam wyspę a na niej sporo kory, która wysypałem ok. 2,5 roku temu, cały zakup był od jednego dostawcy, zauważyłem że jak rozgarnę korę mam dużo białej suchej pleśni, nie wiem czy może to mieć wpływ na rośliny, czy mogę to podlać czymś na pleśń lub na grzyba, czy muszę całą korę usunąć,
kory u mnie jest dużo ale tylko w tym jednym miejscu tak jest, czy możesz mi coś doradzić,
pozdrawiam serdecznie
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
sylwia_slomc... 15:56, 13 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Danusiu poradź w sprawie cięcia grabu sadzonego w żywopłot z bramką....jak znajdziesz czas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 17:00, 13 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
boguslaw_r_ napisał(a)
Witam się pięknie,
Danusiu mam pytanie: po środku ogrodu mam wyspę a na niej sporo kory, która wysypałem ok. 2,5 roku temu, cały zakup był od jednego dostawcy, zauważyłem że jak rozgarnę korę mam dużo białej suchej pleśni, nie wiem czy może to mieć wpływ na rośliny, czy mogę to podlać czymś na pleśń lub na grzyba, czy muszę całą korę usunąć,
kory u mnie jest dużo ale tylko w tym jednym miejscu tak jest, czy możesz mi coś doradzić,
pozdrawiam serdecznie


Tym się nie martw, to proces normalny przy rozkładzie kory i roślinom nic nie grozi, chyba że warstwa kory jest za gruba
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:08, 13 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj miałam mega objazd dookoła Warszawy, ale rozpoczęłam od giełdy W samochodzie różne warianty...na co się zdecydować? Trudne pytanie, i tak dobrze, ale inaczej lepiej...

Oddałam też aparat do naprawy.. lubię robić swoim..osobistym Pasuje do ręki i oka.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies