Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Katkak 08:57, 15 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Sylvana napisał(a)
Trochę nieładnie z mojej strony, że dopiero teraz, ale Ogrodowisko mnie wciągnęło bez reszty. Spóźnione, ale za to ogromne podziękowania Danusiu za stworzenie tej mega skarbnicy wiedzy gdzie można tak miło spędzić czas w tak zacnym gronie. O twoich projektach mogłabym napisać pracę doktorską, ale nie będę zanudzać i streszczę jednym słowem - zachwycające.

Moim zdaniem Ogrodowisko to jest w ogóle genialny "materiał" na napisanie co najmniej pracy magisterskiej, a nawet doktorskiej z socjologii np. lub psychologii. Miejsce, które nie tylko pozwala nam upiększać swoje ogrody, ale przede wszystkim bardzo zbliża do siebie ludzi. I (w moim przypadku) zawsze jest tak, że człowiek z którym dotychczas rozmawiało się tylko za pośrednictwem forum, poznany w realu okazuje się niemal bratnią duszą . Czy to nie fenomen? Kiedyś pewnie taka praca powstanie . Stworzyłaś niezwykłe miejsce Danusiu . Ciekawe czy tworząc Ogrodowisko chociaż w jakimś stopniu spodziewałaś się, że stworzysz Coś tak cudownego i niezwykłego? I, że aż tak będzie ono działać, że ludzie chcą i spotykają się ze sobą także w realu? Miłej niedzieli .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Sebek 11:57, 15 lis 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Czekamy na wianek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 15:25, 15 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Katkak napisał(a)

Moim zdaniem Ogrodowisko to jest w ogóle genialny "materiał" na napisanie co najmniej pracy magisterskiej, a nawet doktorskiej z socjologii np. lub psychologii. Miejsce, które nie tylko pozwala nam upiększać swoje ogrody, ale przede wszystkim bardzo zbliża do siebie ludzi. ....

Ciekawe czy tworząc Ogrodowisko chociaż w jakimś stopniu spodziewałaś się, że stworzysz Coś tak cudownego i niezwykłego? I, że aż tak będzie ono działać, że ludzie chcą i spotykają się ze sobą także w realu? Miłej niedzieli .


Taki miałam cel Dokładnie taki. Nie spodziewałam się tylko również negatywnych ubocznych skutków, one muszą widocznie być... ale to nic. Pozytywy są warte, aby to ciągnąć dalej Pozdrawiam Sympatyków
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:26, 15 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
Czekamy na wianek


Sebku, na razie materiały (głównie świąteczne) złożone w sprzątniętym garażu Nie mam jeszcze wszystkiego, co mam zaplanowane Może jutro, może we wtorek
Na jesienny nie mam pomysła
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:27, 15 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sylvana napisał(a)
Trochę nieładnie z mojej strony, że dopiero teraz, ale Ogrodowisko mnie wciągnęło bez reszty. Spóźnione, ale za to ogromne podziękowania Danusiu za stworzenie tej mega skarbnicy wiedzy gdzie można tak miło spędzić czas w tak zacnym gronie. O twoich projektach mogłabym napisać pracę doktorską, ale nie będę zanudzać i streszczę jednym słowem - zachwycające.


Dziękuję ogromnie

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katkak 15:42, 15 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gardenarium napisał(a)


Taki miałam cel Dokładnie taki. Nie spodziewałam się tylko również negatywnych ubocznych skutków, one muszą widocznie być... ale to nic. Pozytywy są warte, aby to ciągnąć dalej Pozdrawiam Sympatyków

Nawet trudno mi sobie wyobrazić, że mogą istnieć jakiekolwiek negatywy. Danusiu dzięki za to cudowne miejsce, dzięki któremu zawieramy nowe przyjaźnie, a ogrody pięknieją. Bądź i rządź . Jesteś takim naszym dobrym duszkiem . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Magda_ 16:09, 15 lis 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Gardenarium napisał(a)


Danusiu co to za soczyście zielona trawka przed bukszpanami
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Urszulla 20:36, 15 lis 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Zaglądam bo lubię patrzyć na efekty Twoich przemian ogrodowych i podczytywać ciekawe poradywianki i dekoracje to przecież ważny temat przed świętami na O.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Loosiuu 18:29, 17 lis 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Danusiu, stosowałaś kiedyś Brzozę czarną 'Summer Cascade'? Wydaje mi się, że pokazywałaś kiedyś. Ładna jest zimą czy nic specjalnego?
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Gardenarium 09:10, 18 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie sadziłam takiej. Jej wygląd zimą zależy od tego, jaki pokrój drzewka zakupisz.

Ta forma mi się podoba
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies