Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

malgorzata_s... 20:32, 23 lis 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gratuluję Danusiu przekraczania granicW Beskidach śnieg w wyższych partiach od kilku dni. Ogrody przypudrowało i na tyle chłodno jest że nie wszystko stopniało.
W Szczyrku już nawet ktoś szusował
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mary 23:21, 23 lis 2015


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Gardenarium napisał(a)
Zapomniałam napisać, byłam wczoraj i zaglądałam w ciemierniki, mają zaczątki ale to na pewno nie wiosenne ożywienie. Zachowują się normalnie i nie mają pąków kwiatowych.

To mój się nie zachowuje normalnie, bo ma już dużo pąków, a nawet jeden rozwinięty kwiat.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
sylwia_slomc... 23:42, 23 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Gardenarium napisał(a)


Taki miałam cel Dokładnie taki. Nie spodziewałam się tylko również negatywnych ubocznych skutków, one muszą widocznie być... ale to nic. Pozytywy są warte, aby to ciągnąć dalej Pozdrawiam Sympatyków


Nie wyobrażam już sobie życia bez mojego nałogu na O....więc nawet nie żartuj o zamykaniu Uwielbiam tu być wśród tak sympatycznych ludzi, a nawet jak się trafi Ktoś mniej sympatyczny to procent w całości zerowy więc nie ma o czym gadać. Życie nie składa się z samych pozytywów
Uboczne skutki mówisz......wyobrażam sobie ile czasu pochłania prowadzenie forum......ale pomyśl o Nas.....jesteśmy tu dla Ciebie i Siebie nawzajem Nie znam innego miejsca gdzie tyle osób nawiązało wspaniałe relacje i przyjaźnie z innymi......i otrzymało takie wsparcie......i mogło się wygadać w ulubionym temacie nie nudząc przy tym innych I nie stoi się w kolejce po poradę u lekarza ogrodowego......bo to lekarz z powołania i z sercem na miejscu......Ty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:55, 23 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
No i cała Ja najpierw piszę potem czytam dalej i fo pa nie pogratulowałam , a jest czego........Ogród uznany w świecie , doceniany na każdym kroku......masz z czego być dumna A my jesteśmy dumni z Ciebie/ Was bo to wspólne dzieło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 05:38, 24 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ladnie Sylwia to ujeła, nie da sie juz zyc bez was i Ogrodowiska
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasiek 18:28, 24 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
No to mam nadzieje że następnym razem na wakacjach kupując gazetę o ogrodach natrafię na Twój ogród - bo ja pamiątkowo na wakacjach kupuje regionalne gazety A jak po czesku fajnie się czyta
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Basilikum 19:25, 24 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a ja dzis stanelam w kiosku przed regalem ze 100-ma gazetami o ogrodzie i odeszlam z niczym, bo zapomnialam w ktorej ten artykul. W glowie mi sie tylko zakrecilo d kolorow i nadmiaru i szybko ucieklam.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ren133 19:33, 24 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Gardenarium napisał(a)


Też radzę poczekać.


Dziękuję
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ewakatowice 20:28, 24 lis 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Oj Danusiu nawet nie wiesz ile w Tobie jest siły, którą obdarowujesz innych… To dzięki Tobie jak przyjeżdżałam wiosną po chemii biegłam sprawdzić czy zakwity pierwsze tulipany, czekałam latem na róże, to dzięki Tobie ciągnęłam nogi opierając się na kosiarce, dziś Ci dziękuję …
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
hanka_andrus 21:23, 24 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wszelkie moje trudy i znoje wspierasz, akceptujesz i do kolejnych działań zachęcasz. I mimo, że u Ciebie rzadko wpisuję jakieś słowa, to i tak wiem co się dzieje u Was. Wszelkie sukcesy Wasze, są i dla mnie motywacją do pracy, Może nie na taką skalę, ale wg sił i możliwości. I to daje dużo satysfakcji i radości.

Gratuluję artykułów w prasie, wystąpień w Tv i wydania książki, i to wszystko za sprawą miłości do ziemi, zieleni i kwiatków.
5 lat ja tu zaglądam i ani w żadnej wizycie nie doświadczyłam niechęci, nieprzyjaźni czy wrogości.

I oby nam się dalej na Ogrodowisku tak działo!

A to wszystko dlatego, że nie ma tu nakazów, zakazów, sztywnych regulaminów, i limitów odtąd dotąd. Tu czujemy się wolni, nie skrępowani i jesteśmy sobą.

I za taki układ Ogrodowiska dziękuję w imieniu własnym, i myślę też ,że koleżeństwo mnie w tym utwierdzi i poprze.

Danusiu, Witku - kolejnych lat powodzenia w pracy, w domu i na forum!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies