Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

zieloniutka 09:00, 27 lis 2015

Dołączył: 26 kwi 2014
Posty: 271
Gardenarium napisał(a)
Dzięki za meldowanie


Towar leży i czeka, a ja w polu....


Może Danusiu taka historia poprawi Ci nastrój. Odnośnie towaru ...

Jakiś czas temu pracownik mojego taty przywiózł na działkę szefa samochód końskiego nawozu czy kup jak kto woli.(taka ekstra fucha)

W czasie kiedy to zrzuca dzwoni jego żona z pytaniem kiedy będzie w domu.
Ten odpowiada: -Kochanie jak tylko TOWAR rozładuję...

____________________
Zuza Lipny ogród czy ogród z lipą
Kasya 10:30, 27 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41973
Gardenarium napisał(a)


U mnie mróz -5 stopni. Mgła, ponuro, zimno, niezbyt ciekawie i znowu jakoś smutno... Szkoda lata jednak, ciężki czas na przetrwanie. Marzę już o lutym, o maju nie śmiem nawet myśleć, bo to nazbyt wygórowane marzenia...ale luty- owszem, taki miły czas oczekiwania, kiedy się ociepli, że można ciemierniki kupować świeże i soczyste



Ale jakby taka zima jak teraz miala byc cala to ja bym nie miala nic przeciwko
No moze sloneczka czasem troche.. i jeszcze troszke sniegu...byle nie zimniej
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Pszczelarnia 11:06, 27 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
"Czad" i "towar" - to ostatnio ulubione pojęcia na Ogrodowisku.

U mnie "towaru" też nie brakuje.

Wiedz, że czekam na Twoje wianki i dekoracje.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 11:50, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nie smutaj się Danusiu...nie jest tak źle, jednak klimat już inny
Zaraz styczeń, bo grudzień wiadomo przeleci, jak błyskawica....musisz koniecznie jakieś komedie pooglądać, najlepiej te stare i sprawdzone, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
GorAna 11:55, 27 lis 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Danusiu, na smuteczki najlepsza cichutka muzyka, dobra książka ....albo atrystyczna twórczość....ostatnio furorę robią kolorowanki ....nie tylko dla dzieci
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
boguslaw_r_ 12:06, 27 lis 2015


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
może naleweczka, koniaczek,
buziole,
byle do wiosny,
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Gabriela 12:37, 27 lis 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
GorAna napisał(a)
Danusiu, na smuteczki najlepsza cichutka muzyka, dobra książka ....albo atrystyczna twórczość....ostatnio furorę robią kolorowanki ....nie tylko dla dzieci
Pozdrawiam


No, kolorowanki, pisałam o nich, bo kupiłam wyjątkowe - z rycinami z Kew Garden, spodobają Ci się na pewno. Mnie zdecydowanie te obrazki rozjaśniły ponury i męczący dzień.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/919-ogrod-w-budowie-nieustajacej?page=582

Chociaż mnie na ich kolorowanie szkoda czasu.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
hanka_andrus 13:46, 27 lis 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Takie kolorowanki dobre dla takich seniorów, co już z domu nie wychodzą i dzień im na siedzeniu mija. Dla pracujących i pełnych werwy, na smutek, tak jak i na kaca najlepsza jest praca.
U mnie listopad też jest dołującym miesiącem, ale jakoś w tym roku depresji szczególnej nie odczułam.
Tobie też życzę pozbierania się w całość. Tyle powodów do radości. A sprawy rodzinne jednak i tak w myślach będą na pierwszym miejscu, obojętnie co by się nie działo wokół.

Serdecznie pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 14:02, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani jesteście,, zawsze można liczyć, czy w radości, czy w trochę gorszym nastroju. A to kolorowanki, a to naleweczka... a to artystyczna praca.

Nawet Gabrieli dawno nie było, dzięki Gabrysiu za wdepnięcie w moje progi Hanię też często widzę - uśmiech dla Was. Stali moi Goście też dziękuję mocno

Postanowiłam iść do garażu robić wianek, bowiem natchnęły mnie do tego dwa obrusy, które sprawiłam na święta. Stare, myślę, nieco już sfatygowane, może plamy nie puściły?... Idę w takim razie artystycznie się wyżywać. Ślisko się robi, tam gdzie mgła. Jeden śmiałek mnie dzisiaj wyprzedzał, o mały włos by skończył w rowie

Ja jestem "szybki kierowiec", ale "głupim" staram się nie być. Ryzykantem nie jestem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 14:20, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I słusznie, życie zbyt piękne
No to działaj, obrusów też ciekawa jestem
I ogólnie tegorocznej kolorystyki w salonie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies