Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Milka 11:36, 23 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Irenko stoję generalnie z robotą, no patrz, co to się robi z człowieka. Nie poznaję siebie.


Ha, ha...pewnie na chwilę
ja ostro podziałałam, sama, bo M. jednak kolano wykańcza i u lekarzy.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ren133 14:30, 23 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Danusiu
Jeśli dziś temp powietrza w nocy wynosiła -5 C to przysypywać już posadzone świeżo róże (PAstella z ADR) kompostem? czy jeszcze poczekać?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
boguslaw_r_ 14:36, 23 lis 2015


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Gratuluję publikacji,

Lódź po białych dachach i oszronionych samochodach ani śladu, ma być jeszcze troszkę cieplej, oby długo,
pozdrawiam,.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Basilikum 17:35, 23 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gardenarium napisał(a)
U mnie dzisiaj lekki mrozek, ale nie przysypało, słoneczko świeci. Cyklameny schowałam na noc, może jeszcze trochę wytrzymają?

Podobno w Jeleniej Górze śnieg i mróz, a jak tam u was?

Melduje, ze na Dolnej Bawarii padal dzis snieg. Takie wielkie platki lecialy i roztapialy sia zraz jak tylko spadly na ziemie. Dzieciaki w przedszkolu siedzialy z nosem przylepionym do szyby i spiewaly zimowe piosenki brrr
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 17:47, 23 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ren133 napisał(a)
Danusiu
Jeśli dziś temp powietrza w nocy wynosiła -5 C to przysypywać już posadzone świeżo róże (PAstella z ADR) kompostem? czy jeszcze poczekać?


Ja bym poczekała, jeszcze jest za ciepło.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AsiaK_Z 17:49, 23 lis 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Basilikum napisała
Melduje, ze na Dolnej Bawarii padal dzis snieg. Takie wielkie platki lecialy i roztapialy sia zraz jak tylko spadly na ziemie. Dzieciaki w przedszkolu siedzialy z nosem przylepionym do szyby i spiewaly zimowe piosenki brrr

Byłam dziś w kwiaciarni i pani, która układała mi bukiet powiedziała, że bardzo cieszy się z dzisiejszego mrozu (-5) i już nie może doczekać się śniegu, bo uwielbia zimę. Tylko trochę podzielam jej entuzjazm Lubię śnieg, ale w grudniu, na święta i w styczniu / lutym w ferie

Pozdrawiam Danusiu
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
ren133 18:27, 23 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Gardenarium napisał(a)


Ja bym poczekała, jeszcze jest za ciepło.


Cieszę się, ze mi tak szybko odpisałaś Właśnie miałam się ubierać i kopczykować ... a w takiej sytuacji poczekam ... a czy z okrywaniem młodziutkiego tulipanowca kolumnowego(3metrowego) też radzisz poczekać?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AlKa 19:41, 23 lis 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
U mnie właśnie spadł śnieg
____________________
pora na zmiany
Kasiek 19:44, 23 lis 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ja sie jeszcze bronie chociaz bardzo lubie snieg i zime, okolice w promieniu 50 km ladnie zasypane
____________________
Bawarka
Gardenarium 20:22, 23 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ren133 napisał(a)


Cieszę się, ze mi tak szybko odpisałaś Właśnie miałam się ubierać i kopczykować ... a w takiej sytuacji poczekam ... a czy z okrywaniem młodziutkiego tulipanowca kolumnowego(3metrowego) też radzisz poczekać?


Też radzę poczekać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies