Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Mixtoorka 14:39, 27 lis 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Gardenarium napisał(a)
U mnie mróz -5 stopni. Mgła, ponuro, zimno, niezbyt ciekawie i znowu jakoś smutno... .


Danusiu u mnie dziś takie piękne słońce! Ślę do Ciebie promyczki Mam nadzieję, że dziś też miałaś piękny listopadowy dzień. Pozdrawiam, tym razem nie incognito

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
asza 15:37, 27 lis 2015


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 27
Danusiu, podziwiam Twój zapał, Twoją pracowitość ... Jestem regularną czytelniczką Ogrodowiska, do Bukszpanowego zaglądam obowiązkowo. Jedni muszą zrobić przegląd prasy, ja Ogrodowiska
Ale mam pytanko, jeżeli można? Ja z tych początkujących, więc mam nadzieję,ze się nie ośmieszę. Polecałaś w Sadowniczym cisy, czy można byłoby je jeszcze posadzić?
No wiem, za oknem śnieg...
____________________
kasia_w 16:27, 27 lis 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Danusiu- listopad i grudzień to dla mnie również trudne miesiące, na szczęście mam teraz zatrzęsienie pracy w pracy
Pozdrawiam ciepło
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Gardenarium 20:06, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
asza napisał(a)
Ja z tych początkujących, więc mam nadzieję,ze się nie ośmieszę. Polecałaś w Sadowniczym cisy, czy można byłoby je jeszcze posadzić?
No wiem, za oknem śnieg...


Jeśli ziemią zmarznięta u Ciebie to raczej za późno. Ale ma być ocieplenie. Cena stąd jest obniżona, że to już ostatni dzwonek jest Ale to zależy od prognozy pogody.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:09, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dopiero wróciłam... Melduję, że jednak udałam się go garażu, sama. bo dzisiaj nie miałam jak zwykle towarzystwa Hani lub dziewczyn z Ogrodowiska Ale to był przecież "spontan" - czyli ratowanie samopoczucia.

A więc improwizowałam, wyciągnęłam wszystko...garaż wygląda jak pobojowisko, nie wiem, jak Witek jutro buty robocze znajdzie haha, dobrze, że pistoletu na klej nie zapomniałam wyłączyć.

Wykonałam dwa wianki, świąteczny jako pierwszy, a potem taki niby jesienny, już wisi, a świąteczny czeka sobie na odpowiedni czas.

Jutro będzie ciąg dalszy, chociaż nie wiem na czym bo podkłady ze słomy się skończyły


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:10, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tegoroczna kolorystyka będzie srebrno-biała Tak myślę, ale może mi się odmienić, a motywem przewodnim będą płatki śniegu, takie mam obrusy (każdy inny i inną techniką wykonany), ale obydwa mają płatki śniegu (przekornie)

Jeden ma dziury (technika richelieu) w kształcie płatków, inny motyw bez dziur Choinka też będzie z płatkami śniegu i koronkami.. Mam czub koronkowy. Od Elfika mam stale wieszane na choince ręcznie robione i krochmalone ...też płatki.

A wianek..nie wiem, jaki wyszedł, ate mnie się bardzo podoba i taki będzie, ale na pewno jest z motywem białym. Bez płatków. Za dużo szczęścia by było. I mam jeszcze ten awangardowy, ale on jest tylko i wyłącznie srebrny Zrobiony z posrebrzanych igieł sosny czarnej. Tylko igły.

Papier do pakowania prezentów srebrny i drugi z motywem płatków śniegu. Udało się taki dzisiaj kupić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewa004 20:12, 27 lis 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Danusiu zagladam często, ale mało sie odzywam
Ale dzisiaj słoneczko Ci posyłam na poprawe Twojego nastroju
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Gardenarium 20:14, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Świąteczny mi się wyjątkowo podoba... jest subtelny i ma swój urok...ośnieżone gałązki, biel i srebro, perłowe koraliki, białe bombki... jutro pokażę to pobojowisko zanim posprzątam. Złapiecie się za głowę od tego bałaganu.

Zabrakło szerokiej, białej wstążki, użyłam więc białej, szyfonowej i srebrnej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:15, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zdecydowanie do robienia wianków potrzebny jest wyższy stół, od tego w garażu bolą mnie plecy. Lubię robić wianki na stojąco. Lepiej widzę.

Mróz utrzymał się dzisiaj, ale mam nadzieję na niedzielne ocieplenie na plusik.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
leon60 20:22, 27 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wianki jak co roku na pewno są przepiękne
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies