Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Rumianka 18:05, 25 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Dzięki za radę, teraz tylko pozostaje wyszukanie odpowiedniej miejscówki dla ambrowca i następną jesienią można bedzie cieszyć oczy pięknymi kolorami jego liści...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Madzenka 23:30, 25 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dołączam się do pięknych słów Hani
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
09:03, 26 lis 2015
rozark napisał(a)
pięknie napisała Hania i ja sie podpisuje pod tym ( jeśli mi Hania pozwoli )


I ja podpisuję się pod wypowiedzią Hani,nic dodać nic ując...No może muszę tylko ująć to,że nie sledze portalu 5 lat bo jestem tu od niedawna
Milka 12:51, 26 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pozdrowienia zostawiam
Na razie wg listy z robotami lecę, jeszcze kupiłam te tuję Rheingold, na razie 3, jeszcze 2 wezmę, zamiast zielonej liriope. Kanty czekają, ale powoli będą
Miłego dzionka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
13:13, 26 lis 2015
Gardenarium napisał(a)
U mnie dzisiaj lekki mrozek, ale nie przysypało, słoneczko świeci. Cyklameny schowałam na noc, może jeszcze trochę wytrzymają?

Podobno w Jeleniej Górze śnieg i mróz, a jak tam u was?


A ja nie schowałam i Irenka też nie (tak mi napisała)i mróz nam cyklameny zsiekał

Nie słuchałaś córko Ojca,Ogrodowej Matki Danusi,to bedziesz słuchac psiej skórki i cyklameny twe mrozem zsiekane na amen będą,oj,oj,oj!!
Gardenarium 18:45, 26 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli chcecie jeszcze coś sadzić, to w sklepie który wisi u góry

http://www.sadowniczy.pl/ mają rabat 30 % na hasło "Ogrodowisko". Dopiero teraz zobaczyłam i idę popatrzeć co mają.

Np. są fajne buki Atropunicea i cisy na żywopłoty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hortensja 20:06, 26 lis 2015


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Gardenarium napisał(a)
Jeśli chcecie jeszcze coś sadzić, to w sklepie który wisi u góry

http://www.sadowniczy.pl/ mają rabat 30 % na hasło "Ogrodowisko". Dopiero teraz zobaczyłam i idę popatrzeć co mają.

Np. są fajne buki Atropunicea i cisy na żywopłoty


tylko nie przy wszystkich roślinach są informacje o wielkości oferowanych sadzonek
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Ewa 05:52, 27 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
W tym roku praca zawodowa nie pozwala mi na częste bycie na Ogrodowisku, ale melduje sie co jakiś czas. Nie zapominam i pozdrawiam
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Gardenarium 08:29, 27 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzięki za meldowanie

Pozdrawiam odwiedzających jawnie i "incognito" U mnie mróz -5 stopni. Mgła, ponuro, zimno, niezbyt ciekawie i znowu jakoś smutno... Szkoda lata jednak, ciężki czas na przetrwanie. Marzę już o lutym, o maju nie śmiem nawet myśleć, bo to nazbyt wygórowane marzenia...ale luty- owszem, taki miły czas oczekiwania, kiedy się ociepli, że można ciemierniki kupować świeże i soczyste

Zapędziłam się w tych marzeniach jednak.. Jedni cieszą się, że stoki zaśnieżone, a ja ciągle z tego zimowego powodu w smutki jakieś popadam. Trzeba coś wymyślić na poprawę nastroju...czyli co? Dekoracje? Nawet jakoś tego mi się nie "chce", że tak powiem.

Towar leży i czeka, a ja w polu....
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ewik 08:41, 27 lis 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Jestem zdecydowanie za lutym też
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies