Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 16:45, 29 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
LyraBea napisał(a)

Ślicznie wije się Tobie ta rabatka z hortensjami, podkreślona wstęgą begonii. Zresztą idąc dalej wzrokiem, gdzie przy ambrowcach przechodzi w inną kompozycję z berberysami i trawkami w nóżkach drzewek, też pięknie się prowadzi.
Za to jeżówką to mnie zastrzeliłaś. No cudna! Już zapisana w kajeciku na listę "must have". Jeszcze nie mam rabaty bylinowej, więc zbieram inspiracje, ale ta mi by się widziała wpleciona niekoniecznie w bylinówkę tylko przy mojej "z rozmachem".
Liliom się jakoś dzielnie opieram. Może w przyszłym sezonie mnie trafią. Może i dobrze, bo ile tego "must have" must have?


Cieszy mnie to, że podoba Ci się w moim ogrodzie Chyba tym razem tworzę całość Za chwilę dorzucę zdjęcia z bylinowej. Wczoraj ją przerabialiśmy
Jeżówki bardzo mi się podobają, będą u mnie zawsze

Jeszcze raz przedogródek z bonsai w tle

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Luki 16:52, 29 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Oj jak jeszcze ta stipa kłosy wypusci to będzie bajka
Ja w sumie też z takim pytankiem kiedy tak orientacyjnie na śląsk się wybieracie ?
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
olga80 16:54, 29 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Ewa777 napisał(a)


Dziękuję Jolu Znacznie lepiej to wygląda niż na początku czerwca, kiedy byłaś u mnie

Tak wygląda przedogródek. Przetaczniki przekwitły i zaczynam je wycinać, dając szansę ponownego zakwitnięcia.


Piękny masz przedogródek ☺ i jeżówki cudowne
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Ewa777 16:58, 29 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję Ewo za zaproszenie, trochę się odwlecze zanim następny raz wybiorę się nad morze. 12 godzin jazdy w jedną stronę to kawał czasu.


Ja akurat bardzo lubię podróże i nawet 2000km mnie nie przeraża Niektórzy nie wyobrażają sobie wakacji bez morza

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:02, 29 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Luki napisał(a)
Oj jak jeszcze ta stipa kłosy wypusci to będzie bajka
Ja w sumie też z takim pytankiem kiedy tak orientacyjnie na śląsk się wybieracie ?


Niektóre stipy już puszczają kłoski Zaraz się zacznie
Z wyjazdem zaraz Ci napiszę na pw, co i jak
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:20, 29 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
olga80 napisał(a)

Piękny masz przedogródek ☺ i jeżówki cudowne


Zagęściło mi się w tym roku. I to mi bardzo się podoba Jestem zadowolona z tych nasadzeń



____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Moniq 17:55, 29 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Bardzo piękny ogród masz Ewciu.
I nie musisz dzisiaj podlewać
Ledwo udało nam się z plaży schować w knajpce
____________________
beskidzkie marzenie
Anda 18:25, 29 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Ewus, no i co ja mam Ci tu pisac. Slodzic bede po prostu, bo cudnie masz. Pieknie skomponowane rabaty. Rosliny dorodne i zdrowe. Donica na oknie sliczna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 19:40, 29 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Zagęszczenie jest dobre, bo chwasty szans nie mają . U ciebie zagęszczenie bardzo ładnie się prezentuje.
Mam w pamięci jakąś różę na pieńku z kiściami pąków. Chyba jakaś wielokwiatowa, ale jej nie widzę. Nie kwitnie jeszcze? Nie potrafię jej zlokalizować u ciebie ale wiem że taka jest.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hindsight 19:55, 29 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Ale masz, Ewka, wylizane, no aż wstyd normalnie

Hortensje bajka, Diamantino i Diamant Rouge cudowne. A kwitnie już Little Lime? Dziś podziwiałam je w ogrodniczym (moja młoda dopiero zaczyna), były ustawione w kupie, efekt mnie ściął z nóg. A miałam takie wątpliwości, bo myślałam, że ta zieleń nie będzie mnie zachwycać.
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies