Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy...

jazzy 11:01, 19 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
eda napisał(a)
Halu halu co tu takie smutasy cisowe jakieś coś tam zmieniają czy cuś ?
trza zbojkotować albo niech ogłoszą i rozdają a nie marnują naturę łobuzy he buziakuje hej

Hej Edzia
Buziakuje też i nie smutam, bo jeszcze szansa jest
Miłej niedzieli
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 11:06, 19 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ewkakonewka napisał(a)
Ekran cisowy i dynamika Jazzy, ale jak to, toż to najbardziej statyczne zielone jakie się sadzi hm
Ale pomijając to, dwa ekrany gdzieś Danusia robiła i to fajne bardzo jest , albo jakieś zdjęcia pokazywała, no zupełnie nie pamiętam w tej chwili gdzie to...

Oj Ewus, bo ja tak dumam o ogrodzie ile wlezie Nie chodzi o to, że cis statyczny jest, ale o to, żeby efekt formowania cisów, a raczej ekranów nadal ogrodowi troszku dynamiki Ale nie ma co gdybac dopóki cisów nie przywioze
Buziak niedzielny-leniwy
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 11:13, 19 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
jalos napisał(a)
...
O cisowym źródełku myślę od dawna, ale mam problem transportowy.
Może mi coś podpowiecie - czy jest sens jechać po cisy samochodem osobowym typu kombi? Ile sztuk byłabym w stanie wcisnąć do środka? Jazzy poradzisz?
Niestety nie mam haka i nie mogę kombinować nic z przyczepką.

Ja za pierwszym razem byłam kombiakiem. Bralismy okazy 1,5m, a z bryła korzeniową miały te 1,8m. Weszło nam 10 sztuk. Oczywiście w planie było przynajmniej 20, ale mój eM uparl się żeby nie brać przyczepy, bo na luzach wszystkie zmiescimy Tak to jest słuchać faceta
Plantacja ma funkcjonować do końca października. Malo juz czasu zostało, zwłaszcza że pogoda coraz bardziej kapryśna, a jak pada lub jest błoto, to ta pani, która się tym zajmuje, nie pojawia się na cisowym polu, niestety
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
katiaxx 14:06, 19 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Może da się umówić że wykopiecie pod jej nieobecność a jadąc z cisami podrzucicie kasę , nie wiem jaka odległość etc ale ewidentnie kobicie się nie chce tam jeździć, lub nie może - tak to wygląda.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
jalos 15:20, 19 paź 2014


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Jazzy, a powiedz mi jeszcze ile czasu zajęło Wam wykopanie tych 10 sztuk i jak zabezpieczyliście bryłę korzeniową?
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Ewkakonewka 16:40, 19 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
jazzy napisał(a)

Oj Ewus, bo ja tak dumam o ogrodzie ile wlezie Nie chodzi o to, że cis statyczny jest, ale o to, żeby efekt formowania cisów, a raczej ekranów nadal ogrodowi troszku dynamiki Ale nie ma co gdybac dopóki cisów nie przywioze
Buziak niedzielny-leniwy

Hehe wiem wiem o co chodzi Gdybaj właśnie jak najwięcej to jest ten moment Potem będziesz/będziemy wzdychać jak pięknie jest Cisów jeszcze nasadzisz spokojna głowa..... bo niby co Cię powstrzyma hihihihih buziol
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
jazzy 17:38, 19 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
katiaxx napisał(a)
Może da się umówić że wykopiecie pod jej nieobecność a jadąc z cisami podrzucicie kasę , nie wiem jaka odległość etc ale ewidentnie kobicie się nie chce tam jeździć, lub nie może - tak to wygląda.

Albo zostawie jej kasę pod trzecim kamieniem na prawo od złamanej wierzby
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
katiaxx 17:39, 19 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
jazzy napisał(a)

Albo zostawie jej kasę pod trzecim kamieniem na prawo od złamanej wierzby


coś w tym guście
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
jazzy 17:41, 19 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
jalos napisał(a)
Jazzy, a powiedz mi jeszcze ile czasu zajęło Wam wykopanie tych 10 sztuk i jak zabezpieczyliście bryłę korzeniową?

Kopie się naprawdę ciężko. Zajęło nam to ok 1,5 godz. Bryle wsadzalismy do 120 l worka
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
jazzy 18:11, 19 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ewkakonewka napisał(a)

Hehe wiem wiem o co chodzi Gdybaj właśnie jak najwięcej to jest ten moment Potem będziesz/będziemy wzdychać jak pięknie jest Cisów jeszcze nasadzisz spokojna głowa..... bo niby co Cię powstrzyma hihihihih buziol

Ewa, czy taka forma żywopłotu nie wygląda mega w porównaniu z jednolitą ścianą? http://www.pinterest.com/pin/333055334916134942/
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies