Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

07_Rene 21:20, 05 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Dziś pogoda dopisała Mam nadzieję, że tak będzie przez najbliższe dni, bo mam na taczkach sporo wykopanych roślin - przerwano mi sobotnie przesadzanie

____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 21:24, 05 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Agania 11:25, 06 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Reniu, kibicuję Ci w sadzeniu tego dobra jakie ci zostało, dzisiaj zimno, a miało być słonecznie, ja sadzarkę do cebul zepsułam na swojej glinie, tak twardo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anabuko1 11:32, 06 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Piękne zdjątka.Suuper!!
Widzę lśniącego się dali Red baronka,pięknie wygląda.Ja go jeszcze nie ma.Ale na wiosnę planuję go zakupić.
Marcinek z nachyłkiem Zagreb ślicznie wyglądają .Ładny duecik. Brawo!!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
kosolka 11:33, 06 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Dzień dobry Reniu! Jestem z rewizytą. Ale macie piękną działkę! Pięknie położoną! Zachwycam się! A jak zobaczyłam piwniczkę to już w ogóle Zaznaczamm, będe Cię odwiedzać i poczytam na spokojnie później. Pozdrawiam!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
07_Rene 21:35, 06 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Agania napisał(a)
Reniu, kibicuję Ci w sadzeniu tego dobra jakie ci zostało, dzisiaj zimno, a miało być słonecznie, ja sadzarkę do cebul zepsułam na swojej glinie, tak twardo


Takiej weny "sadzalniczej" to dawno nie miałamRoboty ubywa, ale końca nie widać. Dziwne, bo u nas była dzisiaj prawdziwa polska jesień, słonecznie i nawet ciepło. A przez ostatnie dni, to ręcę marzły.
Ja nie uzywam sadzarek, ale myśle, że w niektórych miejcach, też by u mnie zaniemogły
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 21:38, 06 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
anabuko1 napisał(a)
Piękne zdjątka.Suuper!!
Widzę lśniącego się dali Red baronka,pięknie wygląda.Ja go jeszcze nie ma.Ale na wiosnę planuję go zakupić.
Marcinek z nachyłkiem Zagreb ślicznie wyglądają .Ładny duecik. Brawo!!!


Red barona mam pierwszy sezon i bezproblemowy. Zobaczymy jak bedzie z zimowaniem. Fajnie się wybarwił. Dzięki za odwiedzinki
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 21:41, 06 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
kosolka napisał(a)
Dzień dobry Reniu! Jestem z rewizytą. Ale macie piękną działkę! Pięknie położoną! Zachwycam się! A jak zobaczyłam piwniczkę to już w ogóle Zaznaczamm, będe Cię odwiedzać i poczytam na spokojnie później. Pozdrawiam!


Cześć Jestem dopiero na początku "ogrodowania". Tej jesieni próbuję ogarnąć trochę ten chaos i tez ciągle przesadzam, zmieniam, i nie jestem zadowolona, ale ciągle mam nadzieję, że kiedyś sie doczekam
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 21:11, 08 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Sadzę, kopię, ale nie jestem zadowolona... Coś mi sie wydaje, że na wiosnę bedą poprawki Za dużo mam różnych, przypadkowych roślin i ciężko je ze sobą zestawić. Chyba czas założyć przechowalnik...

A tak z innej beczki... Miałam wielki plan jesiennego "dokarmiania" nornic. Zaopatrzyłam się w trutkę, ale musze zrezygnować ze względu na jaszczurki. Dzisiaj na rabacie spotkałam takiego słodziaka...


Nie wiem co to za gatunek, jakoś nie mogę dopasować, mimo że w Polsce żyją tylko cztery gatunki jaszczurek, w tym padalec. Na pewno mieszkają u mnie jaszczurki zwinki, na pierwszych stronach są zdjęcia.
Szkoda byłoby je wytruć, są pod ochroną, a w dodatku rewelacyjnie tępią slimaki
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
monteverde 22:07, 08 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Renia jak róże dojdą koniecznie się pochwal
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies