Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Buszując w zbożu i kukurydzy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Buszując w zbożu i kukurydzy:)

22:27, 19 paź 2014
O widzisz, ja queen akurat kupowałam w 2 miejscach, w tym w Biedronie też. Zobaczymy.
07_Rene 19:15, 22 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Wspomnienie wczorajszego dnia. Dziś deszczowo i zimno brrrr
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
bdan 21:20, 22 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
U nas tez dzisiaj leje i zimno. Dobrze, że mamy to forum

babka 23:01, 22 paź 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Witam u Cie :0)
Oblukałam zazdrosnym okiem Twoje areały Tereny z potencjałem czego zazdroszczę Bliskość natury a w Twoim przypadku to życie w jej centrum to moje marzenie więc spełniaj je proszę a ja popatrzę
PS. ja tu jeszcze wrócę
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
gardney 23:11, 22 paź 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
No właśnie też mam takie odczucia Ty szczesciaro żyjesz w epicentrum natury bucha z każdej strony twojego ogrodu no i drzewa też bym chciała mieć takie piękne duże drzewa samo dobro pozdrowienia ślę ciepłe w ten zimny mokry dzień!
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
07_Rene 14:32, 23 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
babka napisał(a)
Witam u Cie :0)
Oblukałam zazdrosnym okiem Twoje areały Tereny z potencjałem czego zazdroszczę Bliskość natury a w Twoim przypadku to życie w jej centrum to moje marzenie więc spełniaj je proszę a ja popatrzę
PS. ja tu jeszcze wrócę


Wszystko ma swoje zalety i wady... Bliskość natury, przestrzeń, mnóstwo zwierzyny i ptaków. Jest na co popatrzeć. Z drugiej strony rozkopane rabaty, poobgryzane drzewka, nawet dzięcioły atakują nasz dach i mury domu.
Zapraszam do odwiedzin
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 14:36, 23 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
gardney napisał(a)
No właśnie też mam takie odczucia Ty szczesciaro żyjesz w epicentrum natury bucha z każdej strony twojego ogrodu no i drzewa też bym chciała mieć takie piękne duże drzewa samo dobro pozdrowienia ślę ciepłe w ten zimny mokry dzień!


Dzięki Madzia, przydadzą się Zimę to lubię tylko słoneczną z grubą warstwą śnieżnego puchu. Inne odsłony tej pory roku w zupełności mi nie leżą
Drzewa może i ładne (choć część tych ze zdjcia będziemy niedługo wycinać, to widok z majej kuchni, pod spodem jest piwniczka) ale sprzątania też jest sporo jesienią, wiosną, no i po każdej większej burzy...
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
gardney 14:40, 23 paź 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
O u mnie po tej wichurze w nocy sodomia i gomoria kwiatki pospadaly kwiecie fuksji obficie fruwa po podwórku. Tragadia jesień przyszła
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
07_Rene 14:42, 23 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Bez zdjęć, bo nie zdążyłam zrobić, a potem pogoda się załamała, ale pochwalę się, że w poniedziałek wraz z moim mężem posadziliśmy ok. 30 metrów żywopłotu grabowego Jestem niezmiernie szczęśliwa z tego powodu choć żywopłot nie sięgnął nawet do połowy działki. W pewnym sensie jego "matką chrzestną" jest Alina z ogrodu u stóp klasztoru, za co jej raz jeszcze dziękuję))
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 14:43, 23 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
gardney napisał(a)
O u mnie po tej wichurze w nocy sodomia i gomoria kwiatki pospadaly kwiecie fuksji obficie fruwa po podwórku. Tragadia jesień przyszła


Pogrążam się z Tobą w smutku z tego powodu
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies