Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 16:34, 18 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
asiak napisał(a)

Asiu, w to absolutnie nie wątpię

Hahahaaaa
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 21:20, 18 sie 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dla Super Dwulatki siarczyste buziole i oby tych latek było z nami jak najwięcej jak buksa zobaczyłam w wózku , to chciałam zapytać czyj on a tu proszę on naszej Asi ... olbrzym cuuudowny ale się będzie prezentował w ogrodzie łaaaaaa...
.....i o wrzosach poczytałam , stwierdziłam ,najpierw- że też chyba wyrwę, a potem..żem chyba tyszzz ciemna masa ale to nic wrzosy póki co dalej sa słyszałam o pewnej znanej projektantce, która stosuje w ogrodach zasady fengszłua i wyszło,że przed domem nie wolno sadzić roślin z zwisłymi galęziami jak nic muszem rewoltem zrobić kolejna

Buuuziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 21:37, 18 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)
Dla Super Dwulatki siarczyste buziole i oby tych latek było z nami jak najwięcej jak buksa zobaczyłam w wózku , to chciałam zapytać czyj on a tu proszę on naszej Asi ... olbrzym cuuudowny ale się będzie prezentował w ogrodzie łaaaaaa...
.....i o wrzosach poczytałam , stwierdziłam ,najpierw- że też chyba wyrwę, a potem..żem chyba tyszzz ciemna masa ale to nic wrzosy póki co dalej sa słyszałam o pewnej znanej projektantce, która stosuje w ogrodach zasady fengszłua i wyszło,że przed domem nie wolno sadzić roślin z zwisłymi galęziami jak nic muszem rewoltem zrobić kolejna

Buuuziole

Dwulatka, ale jeszcze w pieluchach chodzę powoli uczę się mówić, ale znam odgłosy zwierząt Mam problem z kolorami, ale jak wygląda zielony wiem baaaaaaaaaaaardzo dobrze

Dzięki Elu

Wrzosy bardzo mi się podobają, ale nie posadzę ich u siebie. Mogiem być ciemna masa

Fengszuła ło tym mooooviiii? A ja już prawie kupiłam wiąz ze zwisem
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Warmia 21:50, 18 sie 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Wiąz kup tylko nie sadź przed domem Duże buziole młoda
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AsiaK_Z 22:02, 18 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Warmia napisał(a)
Wiąz kup tylko nie sadź przed domem Duże buziole młoda

Dzienks A miejscówka dla drzewka jest tylko przed domkiem fffięc dooooopcia blada

Dotarliście szczęśliwie do domu?
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Warmia 22:47, 18 sie 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AsiaK_Z napisał(a)

Dzienks A miejscówka dla drzewka jest tylko przed domkiem fffięc dooooopcia blada

Dotarliście szczęśliwie do domu?


Jesteśmy na miejscu i najbardziej mnie cieszy perspektywa spania we własnym łóżeczku. Jutro niestety czeka mnie pielenie i posadzenie roślinek.

Naprawdę nie chcesz drzewka posadzić tam gdzie sobie wymyśliłaś?
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Margarete 22:55, 18 sie 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Asiu, czy to możliwe że jestem u ciebie pierwszy raz...
Polatałam pl twoim Rodosie, fajny on...i blisko od domu
Masz dużo fajnych roślin, aktualnie rządzą u ciebie jeżówki jak u wszystkich, piękne masz....te różowe świetne
Obejrzałam ogród znajomych - piękny i podziwiam zapał do rewolucji na skalniaku.
Na pewno będę tu wpadać.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AsiaK_Z 23:00, 18 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Będzie drzewko czaję się na Ambrowce Gumball, generalnie dwa bym chciała. W Jucce był jeden i okropny, cena masakra biorąc pod uwagę jego wygląd.
Ten wiąz też fajny, był taki pokazowy egzemplarz, ale eM powiedział "phi, taki sobie" I bądź tu mądry
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 23:13, 18 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Margarete napisał(a)
Asiu, czy to możliwe że jestem u ciebie pierwszy raz...
Polatałam pl twoim Rodosie, fajny on...i blisko od domu
Masz dużo fajnych roślin, aktualnie rządzą u ciebie jeżówki jak u wszystkich, piękne masz....te różowe świetne
Obejrzałam ogród znajomych - piękny i podziwiam zapał do rewolucji na skalniaku.
Na pewno będę tu wpadać.
Pozdrawiam

Małgosiu no jest to możliwe tym bardziej się cieszę z Twojej wizyty
Staram się stworzyć miejsce do wypoczynku dla moich chłopaków i siebie. Ogród, mam nadzieję, będzie się zmieniał. Domek też remontujemy, planowana jest budowa tarasu, ale to przyszłość.
Teraz przez weekend będę działać sama w ogrodzie i mam nadzieję dużo zrobić.
Skalniak to już wspomnienie, denerwował mnie chociażby dlatego, że poprzedni właściciele stworzyli go wokół drzewa owocowego. Ni w kij, ni w oko. Spadające jabłka poniszczyły rośliny
Pracy jeszcze dużo, ale co tam czasu mam nadzieję też
Zapraszam częściej, drzwi zawsze otwarte a gdyby mnie nie było to klucz jest pod trzecią tujką
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 07:46, 19 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No takie szczęście mnie dziś spotkało
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies